Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

keischa
20. okt 2018

@nikushka1 my sme boli min rok v breze, tento rok nastupujeme 16.11 chceli sme topoľ ale je obsadený a breza bude úplne prázdna a idem s 2 deťmi boli sme na 3 poschodí bez výťahu tak chcem dačo iné skusit

oksu
20. okt 2018

@2bio áno, ďakujem to som kukala. My sme mali v osike veľkú izbu, vyhovovalo nám to. Chodíme štyria, tak ci nám to nebude malé. V osike sme mali 5 posteli, letisko...

oksu
20. okt 2018

Náhodou písací stolík na izbe v borievke? Školáci kde píše úlohy. Ďakujem

livia341
20. okt 2018

@oksu no my na stvrtom poschodí v izbe nebol pisaci stol len ten konferecny nizky,ale v kuchyni je riadny stol ako na jedenie,pisanie alebo v herni na 2 poschodí je tiez asi stol písací.Nie som si istá.

livia341
20. okt 2018

@keischa no my sme boli v máji a mali izbu na najvyššom 4poschodí, hluk bol len ked si vyklopila okno tak bolo pocut z aut ako idu po dialnici,ale lepšie ako pri osiku kde počuť vlak. Izbu v jednej sme mali tak ze jedna dvojposchodova a jedna single.v druhej izbe-obyvacke je.veľká sedacka a na tej hostovska postel.teplo sme mali kedze slnko zapadlo na obyvacku a boli sme na poslednom poschodí a slnko vychadzalo na spalen.

2bio
20. okt 2018

@oksu písací stôl som videla tam kde boli poschodovè postele...

2bio
20. okt 2018

@oksu no tu to bolo tak akurát....ja a dve deti a manžel na vikendy

oksu
20. okt 2018

@2bio ved to ze v osike sme mali letisko, veliku izbu, hoc vela sme boli vonku,... hluk nam nevadi, ani v osike sme nejak vlak neregistrovali,

oksu
20. okt 2018

@livia341 vedela si ze budes mat poschodovu postel?! ale ked idu 2rodiacia a dve deti tak hadam nedaju izbu s poschodovou ale manzelskou ... ci?!

nikushka1
20. okt 2018

@keischa ja som na miesto v topolile cakala 5mesiacov

livia341
20. okt 2018

@oksu sorry ja,som sa pomylila my sme mali manzelsku postel a nie dvojposchodovu to tak ked som na materskej tak nevies co pises,ale na tom poschodi stvrtom kde sme boli tak vedľa vytahu je izba kde boli dve rodiny musis len voat a povedat,ze chces izbu kde su dvojposchove postele a oni podla toho vam povedia kedy budu volne izby.

oksu
20. okt 2018

@livia341 mam osiku rezervovanu, no uvazujem nad borievkou

livia341
20. okt 2018

@oksu no ja som bola sama s dvoma detmi s tym,ze na manzelskej som spala sama,na single syn a v. Postielke dalsi syn treba zavolat a spytajte sa ci su izby pre rodiny s detmi aj manzelske postele,alebo len dvoj poschodove a v albume ste pozreli fotky,ze ake asi vyzeraju izby?

livia341
20. okt 2018

@oksu aha a preco nad borievkou?

livia341
20. okt 2018

@oksu a kedy mate nastup teraz alebo od noveho roku?

oksu
20. okt 2018

uvazujeme skusit nieco ine, tam je aj jedalen, auto vieme mat blizko - kvoli lyžiam ,... smrek ma moc maličke izby. iné zbytocne drahe,...

keischa
21. okt 2018

@nikushka1 ja som si rezervovala už keď sme odchádzali v decbri 2017 len že nechceme tam byť sami

molin
21. okt 2018

Zienky prosím vás, ktoré máte skolopovinnedeti ako to riešite v práci? Ďakujem za všetky odpovede 😊

vrabecek
22. okt 2018

zdravim tak v pondelok mame nastup do lucivnej nesmiarne sa tesime kto sa prida este

silviasi
22. okt 2018

@vrabecek my sme tu dnes tyzden

vrabecek
22. okt 2018

kde ste ubytovani mi uz ideme treti rok a sme na jedli ubytovani

silviasi
22. okt 2018

@vrabecek my sme na Javore

glas
22. okt 2018

RE: @alenka12345 Žienky, ktoré ste z Nitry a boli by ste ochotne, kúpili by ste mi v Bonsay dve nosove sprchy (slonikov)? Ďakujem veľmi pekne.
Pani Alenka dobrý večer.
Ak potrebujete Tatranskú nosovú sprchu - sloníka, stačí keď mi zavoláte na t.č. uvedené v návode spršky / 0905 908 476 / Pošlem Vám ju za 6,5o plus poštovné.

Alenka + ostatné maminy, Pri preplachovaní nad umývadlom položte do umývadla uterák, handričku,... ktorá pri prípadnom vypadnutí z rúčky stlmí náraz a "prežije"..

Zodpovedný alergolog by Vám mal vysvetliť škodlivosť plastov na alergie atd. a nie doporučiť plastovú zdravotnícku pomôcku, ktorou budete aplikovať všetky ftaláty, bisfenoly,... priamo na sliznice dieťaťa .. viď napr.: www.priateliazeme.sk/spz/aktivity/projekty/od-t...

veľa zdravia , Jaro

glas
22. okt 2018

... a tie maminy a tatinovia, ktorí budete v TKL Lučivná viete, že Tatranskú nosovú sprchu si môžete prísť vyrobiť do Štôly alebo sa aspoň pozrieť ako sa vyrába .. 😉

mmmzm
23. okt 2018

@glas.... aj ja ďakujem za info a číslo ukladám. Cena viac, ako dobrá. ...a dodám,že sklo je sklo....

alenka12345
23. okt 2018

@glas veľmi pekne ďakujem,číslo ukladám. Spomínate plasty...presne kôli tomu nechcem dávať plastovú sprchu. Je ich na trhu spusta, nedajú sa normálne vydezinfikovať a to vo sa z nich uvoľňuje.... Radšej ani nebudem spomínať. Tak dakujrm ešte raz .

ekobaba
23. okt 2018

@vrabecek Ahoj, aj my v pondelok, mali sme ísť už pred mesiacom, ale dcéra mi ochorela, tak dúfam, že to vyjde tentoraz. Ale uverím, až keď tam budeme. Ešte som nikdy nebola.

ekobaba
23. okt 2018

@nadezdah Ahoj, mohla by som ťa poprosiť, či by si mi nevedela povedať, či náhodou v izbách v smreku nemajú chladničku? Ďakujem pekne.

kankam
23. okt 2018

@ekobaba v smreku je mala chladnicka, taka s jednou polickou na izbe, potom v kuchynke velka aj s mrazakom, spolocna, treba si to oznacit.

nadezdah
23. okt 2018

@ekobaba Ahoj. netuším či je aj v Smreku. My sme boli ubytovaný v Topoli. Kukni, tu http://www.tkl.sk/liecebny-dom-smrek píšu, že by chladnička mala byť.