Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

30mamina3
5. dec 2018

@daduska2009 7.1.mame nástup.ubytko Topoľ 1

stejja9
5. dec 2018

@silviasi podarilo sa mi tam dovolat, takze v cene 8,50e pre dieta do 3 rokov su procedury + strava, ale nie vsetky moze absolovat, strava by mohla byt aj pre mna, kedze on vsetko nezje a budem mu pripravovat min.jedno jedlo.
Ti, co ste mali male deticky so sebou, ake procedury ste vyuzili?
Tak uz len cakat na schvalenie. 🙏 Ak vam zamietli sprievod, pisali ste odvolenie, alebo to nechali tak. Predbezne som si zarezervovala smrek, prekvapilo ma, ze uz aj febr.mi ponukli, dala som to na marec... 😉

livia341
5. dec 2018

@stejja9 ja som bola v máji v borievke s deťmi 6rocnym a 17mesacnym.Mali sme dve izby v jednej bola spálen a v druhej obývačka,kým spal menší v spálni tak sme boli v obývačke. A čo sa týka procedúr(sauna,bazén,telocvik,inhalovanie a preplách nosa) za 8,50€ som nevyužila,lebo môj najmenší bol malý šinter, nevydrzal museli sme sa prechádzať po chodbe a zabaviť ho.dokym starsi maval procedury.Cize to bolo na mňa priveľa. Do sauny sme nechodili, lebo je nevhodné do 3 rokov tak sme zatiaľ čakali v chodbe na staršieho čakali, ktorý bol sám zo začiatku a potom si našiel kamoša tak boli spolu čakať preto,že musíš ho osprchovať a ešte po saune oddychovať a ten menší bol nemožný nevedel vydržať,čo sa týka bazéna tiež sme nechodili nechcela som riskovať ísť sama s deťmi do vody a nechcela som aby nedajbože ochoreli,že by si musela ostať v izbe zavretá s dvoma deťmi alebo by ťa poslali domov a prísť inokedy a ja som už nechcela chodiť hore dole tak do bazéna chodil starší len cez víkend keď prišiel manžel ako návšteva.preplach sme nevyužili vôbec nerozumel tomu a inhalovanie tiež iba keď bola skupinová v miestnosti tak tam vedel trošku vydržať,telocvik keď býval tak som malého musela zabaviť,aby nevyrusoval keď vysvetľovala učka. A stravu zase na jednej strane dobre,že som dala,lebo som bola bez auta a bez nákupu a tým pádom nemáš z čoho variť a obchod v areáli nie je. Tak pevne nervy s deťmi. Možno vaše sú iné ja mám dvoch synov keby bola dievka tak by bolo možno inak.

silviasi
5. dec 2018

@stejja9 tak to ano. Ja som mala schvalenych obidvoch, tak to bolo ine

pracka
11. dec 2018

Dobry vecer
V january nastupujeme so synom 10 rocnym do kupelov.
Mozem si u svojej obvodnej vybavit na seba Pn?
Ďakujem

sonah
11. dec 2018

Babulky prosim vas normalne mam okno,to tlacivo na kupelnu liecbu si vylacim z ich stranky,ci to ma obvodna lekarka,normalne si to nepamätam 😕😕😕

keischa
11. dec 2018

@sonah ja som kupovala v Ševt papiernictve

daduska2009
11. dec 2018

@sonah nam to vypisovala lekarka od nej sme to dostali

silviasi
12. dec 2018

@sonah My sme rovno od imunologicky dostali vsetko vypisane, len som dokladala kopie nejakych vypisov z karty a lekarskych sprav

sonah
12. dec 2018

@silviasi no ja si iba pametam ze mi to najskór vypisovala obvodna a potom az alergiologicka takze asi ich ma obvodna alebo som jej ich niesla to si prave nepamätam....

alenka12345
12. dec 2018

@sonah ja som si musela ísť do poisťovní pre tlačivá,potom obvodnej a alergolovovi .

nikushka1
12. dec 2018

@sonah nam rovno obvodna vypisala a to som zaniesla do poistovne. chcela to poslat online ale neslo jej to tak mi dala papiere a tie som niesla

carlottafavore
27. dec 2018

my sme boli vo februari 2018 na 3 tyzdne.. vybavovala som to od septembre 2017 lebo nasa pediatricka nemala cas na vypisovanie ziadosti..
dnes som u lekarku ze by sme chceli ist zase do kupelov.. pani sestricka ma poslala prec, ze teraz nema na to cas doktorka, ze maju vela pacientov.. a ze aj tak k tomu potrebujeme aj krvny obraz.. napisete mi postup ako to vybavit?
10. januara ideme alergologovi. dakujem

erikai
27. dec 2018

@carlottafavore nám to vždy vypisuje alergolog - imunolog... a bolo to rýchlo vybavené... veĎ im majú za to zaplatené...

strelko
27. dec 2018

@carlottafavore nam vypisala alergologicka,aj odbery urobila rovno.

kankam
27. dec 2018

@carlottafavore tiez odporucam oslovit alergo-imunologicku,nas sa len teraz pediatricka pri prehliadke pytala ci to potrebujeme vypisat,ale imunoalergolog ma v tejto oblasti myslim vacsi prehlad co dietatu je.Vzdy to riesime s alergologickou.

oksu
28. dec 2018

@carlottafavore nám vypíše aj odbery urobí vždy alergologicka. Tento rok to poslala elektronický tak sme to mali asi za 10dni aj z poisťovne s odozvou, schválením.

kacenka78
5. jan 2019

dievčence, ktoré ste boli v TOPLI, nejaké aktuálne foto? zaujíma ma predovšetkým izba trojložková s kuchyňou...resp. apartmán...vyskúšaný máme už Smrek, Borievku a toho roku zvažujeme práve Topoľ...vopred ďakujem 🙂

zuzka767
5. jan 2019

Ahojte boli ste niekto v 4 lozkovom app.v Borievke nejake foto pls. aj do IP mozte.Nerusi tam moc ten vytah?Dakujem.

kacenka78
5. jan 2019

@zuzka767 my sme boli minulý rok v Borievke v apartmane. Fotky bohuzial nemam ulozene, ale najdem foto na stranke, ktoré tomu zodpovedajú..výťah nám vôbec nevadil, bolo ho počuť, ale nebolo to rušívé...

kacenka78
5. jan 2019

@zuzka767 na oficialnej stranke http://www.tkl.sk/nova-borievka
fotka č. 9 - pohlad z kupelne na obyvacku a na detsku izbu s poschodovou postelou, pisacim stolikom a skrinou
fotka č. 10 - detska izba
fotka č, 11 - pohlad od vstupu do izby, napravo od vstupu je komoda s kanvicou, na stene na pravo nad gaučovkou je okno, na ľavo skrina s telkou, za nimi vstup do kupelne... dalej spomionana detska izba napravo a vľavo spalna s manželskou postelou, TV a malou komodou pod telkou..
fotka č. 12 - pohlad v obyvacke
fotka č. 13 - spalna
fotka č 14 - pohlad od TV smerom do obyvacky
fotka č. 21- 23 - kupelna s vanou, WC, umyvadlom a sprchou - fakt SUPER...

ked vyjdes z apartmanu, hned oproti vytahu je kuchyna, je tam práčka, všetko po ruke, odporúčam tento apartmán

zuzka767
5. jan 2019

@kacenka78 Dakujem akurat ich pozeram a tie dvere co su v obyvacke obr.8 to su von z izby? takze obyvacka vlastne susedi s tym vytahom?

zuzka767
5. jan 2019

@kacenka78 a je prosim ta skrina aj v detskej aj v spalni ci len v tej detskej ?Kedy ste tam boli ? a ako je to s kurenim je dost teplo?
Ja chodim s detmi do topolu a tam to bolo ok,len chceli sme aj trochu zmenu tak zvazujem ci zas topol z ci borievka.

kacenka78
5. jan 2019

@zuzka767 ano, obyvacka susedi s vytahom a dvere vedu na chodbu, z ktorej urobis dva kroky a si pri vytahu vlavo a pri kuchynke vpravo

kacenka78
5. jan 2019

@zuzka767 tak pre zmenu nemas foto topol? my s kamoskou zvazujeme, kam tento rok, Borievka bola super, 2x sme boli v Smreku a teraz ak by nebola Borievka, tak Topol 3-lozkovy...

kacenka78
5. jan 2019

@zuzka767 skrina je este na tej stene, kde je TV v obyvacke...vidis to na foto c. 11, ja som mala veci tam + nejake v spalni v komodke, deti mali v detskej izbe... boli sme minuly rok april do začiatku mája, bolo dosť teplo, vetrala som stále, ale zase mas okna v kazdej izbe...

zuzka767
5. jan 2019

@kacenka78 pohladam a poslem ti.topol je fajn velke izby ale zas mala kupelka v app.len sprcha .Tie 3 lozk.app su orientovane na hory takze dost tmave nesvieti tam slnko .4 lozk.su uz lepsie su vecsie obyvka,2xizba a prechodna kuchyna +miestnost na veci.tie 4 lozkove su pri schodoch .a este je tam najvecsi app 5 lozkovy ten je slnecny.

miah
6. jan 2019

@zuzka767 my sme byvali v tom apartmane v juli, bolo tam dost teplo, ale dalo sa vetrat, vytah pocut nebolo, len ludi/deti, ktori nanho cakali (niekedy som mala pocit, ze si ani neuvedomuju, ze aj tam je izba), ale to je o ludoch na akych tam natrafis

zuzka767
6. jan 2019

@miah a vsetky tie app.su pri vytahu? aj tam vzadu su izby ako je chodba.A treba si vziat aj uteraky ci su tam ?dakujem

kacenka78
6. jan 2019

@zuzka767 na kazdom poschodi je jeden apartman a to je prave ten pri vytahu, potom napravo je chodba veduca k ostatnym izbam...a uteraky boli na izbe 🙂

prosím ta ako je riesena kuchynka v app v Topoli? samostatna miestnost ci sucast obyvacky?