Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

sonah
13. jan 2019

@pracka tak sa teeba ozvat,ja som bola min rok v juni v borievke a vsetko bolo ok,ked mate studene jedlo tak nech vam to prihreju,su to vase peniaze za tie kupele co ste tam zaplatili tak sa treba ozvat....nespokojnost a problemy treba riešiť 😉

pracka
14. jan 2019

@sonah ticho som neostala

sonah
14. jan 2019

@pracka tak potom je všetko tak ako má byť,ja ked som tam mala problem s upratovačkou tiež som jej povedala svoje,a potom len sklopila uši a šuchala nohami a robila čo mala.....

luvis
14. jan 2019

@ivusik89 táto diskusia

pracka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi1988
14. jan 2019

Prosim vas ku kupelnemu navrhu prikladam aj zaznamy z karty? Dakujem

nikushka1
14. jan 2019

@domi1988 my sme podali ziadost a este mi potom pisali z poistovne z treba dolozit nalez od alergo alebo orl alebo este jedneho dr uz si nepamatam akeho tak to som mailom posielala do poistovne. inak nebolo treba nic z karty

sianna
15. jan 2019

@domi1988 ak sa podava elektronicky, nic netreba prikladat. Aspon u nas vypisala detska a hovorila, ze nic. Oni vsetko uvidia na co sa dieta liecilo.

domi1988
15. jan 2019

@sianna nesiem to na pobocku.. a boli sme pred rokom a nepamatam sa ci sa aj nirco priklada.. ale asi nie

oksu
15. jan 2019

@sianna nám to podala imunoalergologicka elektrobicky a nič sme neprikladali, ona zobrala krv a niečo málo možno vypísala... O 10dni už prišlo z poisťovne že schvalene

modra1
15. jan 2019

Ahojte, je aktuálne v prevádzke klzisko a vlek?

oksu
16. jan 2019

@modra1 ano

tixx
16. jan 2019

@oksu ahoj, ako to prosim funguje s lyzovanim/korculovanim? Da sa tam vystroj pozicat, ci si treba priniest vlastne veci? Vdaka

kankam
16. jan 2019

@tixx odporúčam vlastné korčule, my sme si minulý rok chceli požičať (v Marci sa tak zmenilo počasie), a keď sme si ich obuli, aj sme hneď vyzuli, také sú opotrebované, že vôbec nedržia nohu. Mala som pocit, že si hneď vyvrtnem členky ...

tixx
16. jan 2019

@kankam dakujem za info, tak uvidime, ci na to vobec bude pocasie a podla toho vezmeme veci 🙂

stejja9
16. jan 2019

@kankam korčuľovanie je vonku, a je len vtedy ak su minusove teploty? či je to nejaky krytý zimný stadion?

zuzika18
16. jan 2019

@tixx Kedy nastupujete do kupelov. Ja idem s 2 detmi teraz v pondelok

zuzika18
16. jan 2019

@stejja9 Pozrite si fotky na ich nete alebo teraz pridavali aktualne aj na Fc stranke. Vsetko je vonku ide o pohyb na cerstvom vduchu, ten tam je hlavna procedura 🙂

tixx
17. jan 2019

@zuzika18 ahoj, ja este nemam to rozhodnutie, predpokladam niekedy vo februari

stejja9
17. jan 2019

@zuzika18 ja viem, len skor mi islo o to počasie, ak je klzisko nekryte, tak v marci ktovie ci sa bude dat korčuľovať.

kankam
17. jan 2019

@stejja9 minulý rok sme boli v 1/2 Marca a vtedy udrelo -12 cez deň, chceli sme sa korčulovať, ale potom sme to zavrhli keďže sme nemali vlastné. Aj som ľutovala, ale naozaj som s tým nepočítala, keď sme balili. Takže absolútne nevyspytatelné ...

momof3
19. jan 2019

Prosim vas aku žiadosť potrebujem a kde ju najdem aby som sa dostala do kúpeľov s dcerou? Chodíme na imunológiu. Dakujem

sonah
19. jan 2019

@momof3 nam vypise obvodna ta ho ma v ambulancii a potom imunologicka a potom s tym pojdem do poistovne

adrianazs
19. jan 2019

@momof3 ja kupujem tlačivá do kúpeľov v šeft predajni , zanesiem alergologovi vypíše a nesiem do poisťovne je to takto skôr

strelko
19. jan 2019

@momof3 ak chodite na imunologiu,tak doktorka vam vypise papiere priamo v ordinacii a potom vypisane ich date,alebo poslete do poistovne

milagrosss20
21. jan 2019

Ahojte pomohlo vám liečenie?

livia341
21. jan 2019

@milagrosss20 boli sme vlani a pred 2 rokmi na liečení a stále byvame chorý čiže nepomáha.

milagrosss20
21. jan 2019

@livia341 ďakujem

kankam
21. jan 2019

@milagrosss20 veľmi záleží od diagnózy ...

milagrosss20
21. jan 2019

@kankam tak vacsinou tam chodia s imunitného systému a caste chorobi nie?