Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

timka10
19. mar 2013

mne poslali pozvanku 2 tyždne pred nastupom...ešte sme tu..je tu dobre..kopu snehu..baby môžte sa tešit.. 🙂

brinzulka
19. mar 2013

@mima595 dnes nam prisiel papier...ze mame nastupit 4.4. ja mam pred statnicami, a dohadovali sme sa na jun... zajtra tam budeme volat, nechapem, co sa stalo

mita30
19. mar 2013

Baby mozno je problem v tom, ze ta zienka z prijmu je tu velmi malo, stale je niekde prec a vybavuje to velmi mila pani, len je tu nova🙂

mima595
19. mar 2013

ano, mala by tam byt iba ta blondinka, a ta ciernovlaska isla na matersku..ale ja som zaciatkom februara potvrdzovala termin..a ze bude maj....
akoze aj minuly rokmi posunuli termin, ale o 2 tyzdne....ale teraz mi to riadne narusi plany...ide s detmi muz, vsetko si nahadzal na april, sluzobky, sluzby..aby v maji mohol ist a teraz toto....
a to ani nehovorim, ze som na Matusa vybavovala novu kupelnu liecbu, lebo mu predchadzajucu neschvalili....tak neviem, ci to stihnem do nastupu 😠 😠 😠

zaneta54
20. mar 2013

@brinzulka A možem saspýtať kde si mala byť ubytovaná,lebo ja to máam na máj tak dufam že nám to nepreložia.

zaneta54
20. mar 2013

@mima595 Ahoj a ty si mala ísť kedy ked ti to zmenili moj muž ide snami na celý pobyt a dufam že sa to nepokašle my máme ísť v máji dik za odpoved

mima595
20. mar 2013

@zaneta54 - mali sme ist v maji, ale papiere este doma nemam, ze ideme 8.4...len telefonicky dali vediet...

mita30
20. mar 2013

@mima595 prave ta blondina je tam malo chora je ci co! A je tam druha asi nestiha 😉

mima595
20. mar 2013

@mita30 - aha....preto taky chaos..ale chapes, no zbytocne si rezervujes termin, ked su potom take presuny 😠 😠 😠 😠

zaneta54
20. mar 2013

a
@mima595 Akedy si si davala žiadosť my začiatkom februára tak dufam že tiež nebudu chaosit

mita30
20. mar 2013

@mima595 no ved prave, nejake to tu je vserko pochaosene, este aj kulturna referentka je ina a sa len uci, tak to tak vyzera 😒 inak ta blondina tam nebola ani dnes a najlepsie ta hnedovlasa to nerobi a ked chcen nieco zaplatit nie je komu, a ujo spravca (inak najdolezitejsia osoba v areali v uvodzovkach) ma zjazidil ze vsetko sa musi dopredu, no veselo ked nie je komu 😖

mima595
20. mar 2013

@mita30 tak super.... 😠 aspon povedz, ake je tam pocasie 😠 😠 😠 narocky sme davali maj, aby bolo akotak teplo ☹ ☹

mita30
20. mar 2013

@mima595 nooo rano zima sneh, naobed teplo sneh sa topi a vecer zima, tak vselihak 😉

janka41
20. mar 2013

ahojte kto ma nastup v pond
🙂elok 25.marca?

maznacik007
20. mar 2013

uz pekne svieti slniecko sneh zlieza.. fajn je tu

maji4
20. mar 2013

@janka41 Ja nastupujem v utorok do Jedli 😵 teším sa dúfam že tam bude tak dobre ako vlani 😵 😵

mita30
20. mar 2013

@maznacik007 len je skoda toho snehu ale zevraj este nasnezi🙂🙂

janka41
20. mar 2013

TAK DUFAM Z SA TAM STRETNEME TESIM SA

maji4
20. mar 2013

@janka41 neboj určite sa stretneme , bud na svahu alebo na korčuliach 😉 😉

mita30
21. mar 2013

Ej baby s korculami uz moc neratajte a aj na tom svahu to zacina byt biedne pokial nenasnezi ☹

karina1313
21. mar 2013

Nam prislo schvalenie zo zdravotnej poistovne chcela by som s detmi termin na august ze si nas poznacili ale vedia nam povedat az mesiac pred zaujimalo by ma ci sa tam da len s autom alebo bez auta, ake su tam moznosti vyletov, ci je tam aj sauna a bazen .... viem ze to bolo zrekonstruovane ale nebola som tam nikdy ani s detmi sme na leiceni doetraz neboli, vdaka
Mali by sme mať nejaku 3 postelovu izbu + obyvačku netuším ako je to delene - mylsim že tam je pisane že dom smrek alebo jedla hlavne by sme mali mať wc a kupelku na izbe
Vdaka za skusenosti a este take zakladne co odporucate si zobrta z domu napr konvicu alebo taketo veci...

maji4
21. mar 2013

@mita30 ani nestraš celý rok sa na to teším 😔 tak ale v pondelok a v utorok má byť zasa zima tak snáď 😎

natalka445
21. mar 2013

@janka41 ahoj janka my ideme 2.4. a kde budeš ubytovana my v smreku

mita30
21. mar 2013

@maji4 no dnes prsi na h...., ale tiez som pocula ze ma este snezit tak dufam 😉

maji4
21. mar 2013

@mita30 fakt no tak to na prd počasie 😔 ja keď som bola vlani tak tam strašne ale strašne mrzlo ze -35 v noci a cez deň o nič viacej to bola ale fakt zima 😝

mita30
21. mar 2013

@maji4 v marci bola taka kosa, no brala by som to, dnes sa fakt nic nedalo, dokonca som to riskla a isla s nou do herne 😎

janka41
21. mar 2013

A BABY MA NAPADLO DOSTALI STE AJ PRE DECKA TIE ZIMNE SUPRAVY CO SLUBILI ? 😎

janka41
21. mar 2013

@natalka445 MY BUDEME UBYTOVANY V JAVORI.

mita30
21. mar 2013

@janka41 ano my sme este dostali, ale po nas uz nie, a fakt klobuk dole su super 😵

janka41
22. mar 2013

NO PEKNE TAK NAS TO OBIDE 🙂