Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mikisa27
7. jan 2014

@salonka9 ahoj.procedury- inhalacie a liecebny telocvik su pri liecebnom dome Smrek a bezen je v samostatnej budove spolu s virovkou a saunami.Budova sa vola Lekno a je medzi liec.domom Jedla a Javor. Bazen je mensi,ale deticky si tam v pohode zaplavaju a samozrejme ze aj sprievodca moze s nimi,tak isto ako s nimi mozes ist do sauny,virivky.....v podstate vsetko moze sprievodca absolvovat spolu s detmi. Pri bazene poziciavaju aj rukavniky,plav.kolesa,takze nie je potreba si nosit vlastne,tak isto davaju kazdemu uteraky a pri vstupe do sauny aj plachtu a uterak,takze potrebujes so sebou len nejake slapky na prezutie.....my sme boli v oktobri a voda v bazena bola dost chladna,male deti tam nechceli ist,tak im napustili taky maly detsky nafukovaci bazenik na clapkanie-aspon sa trochu vysantili 🙂 ale ti co boli po nas mali uz vraj vodu v bazene v pohode......

magdalenkami
7. jan 2014

my sme boli 5krat,bolo vyborne hlavne pred 4-5rokmi,bola som nadsena ,aj deti,posledne 2 razy v 2012,2013 som uz citila zmenu trochu k horsiemu,sluzby,pristup,ale aj tak asi lepsie kupele s takym arealom pre deti na slovensku nie su

30mamina3
15. jan 2014

@mangostyle
@pink_lady ahojte ako to tam vyzera s počasim?hlavne ma zaujíma ako vyzera svah a či funguje klzisko.dik

pink_lady
15. jan 2014

@30mamina3 svah = blato, klzisko funguje, pocasie je aspon dnes na prd...

mangostyle
15. jan 2014

@30mamina3 tak tak klzisko ok, a po dnešnom daždi ano stopa snehu..

30mamina3
15. jan 2014

@mangostyle
@pink_lady jaaj tak neak vybavte sniežik do pondelka.ak by nasnežilo dajte vediet akože niak to už nezmenim ale aspon pojdem trošku viac happy ak nahodou bude bielo....o čom teda ale pochybujem ☹

cutty
16. jan 2014

Ahojte uvazujem o tom, ze by som sla so synom do kupelov - myslite, ze by sme mali sancu aby nam ich poistovna schvalila ? Ma 2roky a 4 mesiace, takze by som pochopitelne sla s nim, je casto chory - kasel, zapal priedusnice, pri chorobe sa mu v noci tazko dycha - ked je najhorsie davame rectodelt. Priblizne kazde 2 mesiace sa nam to opakuje. Myslite, ze by nam schvalili ? ake mate vy skusenosti ?Dakujem

kurci
16. jan 2014

Kúpeľe schvaľujú len deťom starším ako 3 roky

cutty
16. jan 2014

@kurci Teraz som to prave docitala na nete, ze dieta do 3 rokov moze ist len ako surodenec starsieho lieceneho dietata :( Skoda no, uvidime ako nam bude a mozno pôjdeme o rok

vladi15
17. jan 2014

Ahojte, prosím vás, kto ste boli už v Lučivnej, ako vyzerá ubytovanie v Limbe, Tie spoločné sprchy ma odrádzajú. Dnes som volala do kúpeĺov, že si objednáme pobyt a oni ma prekvapili, že už nás evidujú na 28.1.2014 na pobyt v Limbe. Vidím, že tie skúsené si rezervujú pobyt už skôr. Nám schvalovala poisťovňa pobyt od 28.8.2013 do 15.1.2014....takže neskutočne dlho a termíny sú už obsadené. Ako dlho ste čakali vy?baby, ktorý liečebný dom sa vám najviac páči? Ďakujem ahoj!

kurci
18. jan 2014

myslím, že nebudeš sklamaná. My tiež ideme a ideme do Limby. tie sprchy sú čisté a nieje problém. my ako mamičky sme sa dohodli, že teraz sa ideme sprchovvať my a zamkli sme sa a osprchovali a išli ďalší vôbec nebol problém............... Bolo tam super........... 🙂

pink_lady
18. jan 2014

@vladi15 uplne v pohode tie sprchy - su akoze panske/damske ale chodime do tej ktora je volna a zamkneme sa..no problem 😉 stale tu je cisto

nikolasko15
18. jan 2014

@vladi15 My sme boli v Lúčivnej minuly rok v marci,bolo velmi vela snehu,všetko krásne biele 🙂 ...úplne super kúpele pre deti...neviem,aké je to v Limbe,my sme boli v Jedli,tam sa nam velmi páčilo,tichučko,všetko bolo na prizemi,všetky sme sa poznali...uplne super...🙂aj tam boli sprchy spoločne,ale všetko krásne čisté...nemusíš sa báť nejakej infekcie..všetko umývajú každy deň...super prístup k ludom...nam sa velmi lubilo..ani domov sa nam nechcelo ísť... 🙂 ešte by sme chceli aspoň raz ísť.. 😝

alami
20. jan 2014

baby, my sme už v Lučivnej boli, ale zabudla som - schválené deti si platia stravu, či nie? Ďakujem

mima595
20. jan 2014

@alami - nie, neplatia...

alami
20. jan 2014

@mima595 ďakujem 🙂

rutt33
21. jan 2014

ahojte, ako je to tento rok s poisťovňami dôvera schvaluje doprovod pre deti do 6 rokov? my sme teraz prestupili do dôvery nech to máme a počula som že nám to neschvália, kto o tom čo počúl?

nikolasko15
22. jan 2014

@rutt33 ahoj...no my sme tiež v Dôvere a schvalila nám to pred rokom...mal 5 rokov,ked nam to potvrdili...a schvalila aj mna,ako sprievodcu..platila som si len stravu...ostatne som doplacala menej..Dôvera schvaluje na 4 tyždne...🙂my sme boli úplne spokojní... 😉

nela1006
30. jan 2014

Ahoj baby,ide niektorá z vas v obdobi Velkej noci do kupelov?Ak ano,ozvite sa mi,odkial ste a ako tam idete a kde budete byvat,aspon tu nech najdem nejaku spriaznenu dusu na pokec o pripravach.Ja idem s 3 roč,synom a 8 ročnym

danifedor
4. feb 2014

Ty vole, v Smreku som bol v 96 roku prezil som tam 9. narodeniny, uz mam 27 ale pamatam si ked tam chodili za mnou nasi na weekedny ako som chcel ist domov, ako som riesil rozne situacie bez rodicov 😝 , kopec snehu, kopec strachu 😀 vidim ze mena budov sa nezmenili

martinaklasova
6. feb 2014

@nela1006 ahoj,ja by som mala ísť v apríli.idem prvý krát so 6ročným synom.

liliana82
12. feb 2014

Ahojte, boli ste niektora ubytovana v Smreku?mame tam rezervaciu na maj.na ich stratnke uvadzaju ze v smreku je vlastna kupelna na izbach, no mne ked som tam volala, povedala ze nemaju, ze je spolocna, tak teraz neviem 😒
mesiac je predsa dlha doba aby som nemala na izbe sprchu, a ako je to s chladnickou, tie su zvlast na izbach, ci na chodbe, a ako daleko je obchod, vecera o piatej nam moc nesedi, kedze maly jedava o siedmej, chcela som nadstandard,ale beznadejne obsadeny, volnz termin az v septembri, dakujem

liliana82
12. feb 2014

@timka10
ahoj, takze v smreku je vlastna kupelna?aj chladnicka?dakujem

mima595
12. feb 2014

@liliana82 - v Smreku je sprcha vlastna, aj mala chladnicka....obchod je daleko..s nim nerataj....variť tam nebudes stihat...

liliana82
12. feb 2014

@mima595 jee to je super, ale moc som nepochopila tu sumu, mne vypocitali ze tam pojdem na 28 a zaplatim ak ma Union, ja vseobecnu

liliana82
12. feb 2014

@liliana82 sorry za preklep, povedali mi ze zaplatim 600 E ak ma schvalia, ak nie nieco cez 700

liliana82
12. feb 2014

@mima595 sorry za preklep, povedali mi ze zaplatim 600 E ak ma schvalia, ak nie nieco cez 700,,,bozeee maly mi tu beha, tuka do compu a ja pisem sama sebe 😀 😀

mima595
12. feb 2014

@liliana82 -a??

liliana82
12. feb 2014

@mima595 len ma zaujmalo , ze ci to schvaluje maleho poistovna,alebo ja si podavam zvlast vo svojej, kedze ma rozdielne poistovne

mima595
12. feb 2014

@liliana82 - toto ja neviem...