Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lienka1983
13. mar 2015

@milluska my este nic,dnes je to mesiac co som to podavala na poistovnu..

evita2011
13. mar 2015

@ivka43 ahoj, my nastupujeme 18.3. - tak sa vidime v Limbe 🙂

milluska
13. mar 2015

@leginca super tak gratulujem a preco ti nechcú uz dat presny termin aj po telefone?? 😕

milluska
13. mar 2015

@lienka1983 tak klasika vzp poistovna. 😖
Ja tiez uz pozeram do schranky..

ivka43
14. mar 2015

Tak sa tesim ze sa spozname
🙂

ivka43
14. mar 2015

@evita2011 tak sa zoznamime a vidime sa tam ja idsm s chlapcom na kolkom poschodi budete ubytovani my na tretom

evita2011
15. mar 2015

@ivka43 ja som to celé domotala. 😄 My ideme do Topola. 😃

kellys
15. mar 2015

@evita2011 my ideme do topoľa 2.4. tak sa tam možno stretneme 🙂

evita2011
15. mar 2015

@kellys určite sa stretneme 😄 my ideme teraz 18.3 a odchádzame 8.4. - tak ešte nejakú kávičku stihneme 😃

kellys
15. mar 2015

@evita2011 budem sa tešiť 🙂

milluska
17. mar 2015

@lienka1983 este stale nic??? 😲

lienka1983
18. mar 2015

@milluska este nic..uz im dnes aj zavolam na poistovnu..

milluska
18. mar 2015

@lienka1983 tak to je uz fakt divne... Aj si volala??

lienka1983
19. mar 2015

@milluska volala a nedovolala..dnes skusam dalej..potom napisem..ty budes mat skor odpoved na odvolanie ako ja vyjadrenie..

lienka1983
19. mar 2015

@milluska tak som sa dovolala na poistovnu,tak skoro ziadna ochota ☹ ale aspon sa porela do PC a ze este sa to riesi , tak neviem kedy sa to doriesi ...cakam dalej..no a dala mi cislo na schvalovanie a tam mi nikto neberie telefon..

siska07
19. mar 2015

maminy. 1.5 rocne dieta mi schvalia pobyt do Lucivnej? vypise alergolog, caste choroby, obstr.bronchitidy, nabeh na astmu.. poistovnu mame vseobecnu. detom do 3r bez surodenca schvaluju kupele v Lucivnej, viete mi poradit? dakujem 😉

lienka1983
19. mar 2015

@siska07 ja tak viem ze poistovna do 3 rokov neschvaluje lebo udajne deti v mensom veku nespolupracuju ..skus zavolat do poistovne..ja som ziadala na starsieho syna a mladsi pojde snami,bude mat 2 roky,a zanho budem platit..a je rovnako chory ako starsi..

milluska
19. mar 2015

@lienka1983 moja to mas fakt o nervy uz.. A držím palce pri.dovolani.. Ja som to po dvoch dnoch vzdala.. A na.email odpisuju po mesiaci.. 😠

stankaadam
20. mar 2015

@siska07 ahoj myslim ze neschvaluju, az od 3 rokov. na stranke lucivnej je pisane, ze lieca deti az od troch rokov. Ja som tu teraz so 4 rocnym a 2 rocnym a tomu mladsiemu som procedury musela zapltatit nakolko jeho este neschvalili.

milluska
21. mar 2015

@stankaadam ahoj a ako tam je? Mate aj program nejaky? Prerabaju aktualne nieco? Kde ste ubytovani?

stankaadam
21. mar 2015

@milluska mne sa to tu paci, personal ochotny , ustretovy, program je tu na kazdy den len si treba vybrat, ci uz vylet alebo nakup alebo hry v arealy. Su tu ihriska aj herna takze sa da kam ist alebo sa len tak poprechadzat. my sme v topole ubytovany. strava je tiez vpohode dost velke porcie a da sa vybrat.

milluska
21. mar 2015

@stankaadam a prerabaju tam.teraz.ci je tam klud? Byvas v nadstandarde?
Inak momentalne je tam (nahodne dnes som sa to dozvedela) aj kamoska Marika s 3r Matkom a 6r Kubkom, nepoznate sa? 😉

stankaadam
22. mar 2015

@milluska myslim ze v limbe nieco prerabaju . byvam v nadstandarde. tu v topole byva marika s miskom a matkom

milluska
22. mar 2015

@stankaadam tak to je nahoda! Jasne s Miskom, som sa sekla (ze s Kubkom 😝). Takze sa poznáte, super! A na vylete ste kde uz boli? Aj do tej herne chodite?

stankaadam
22. mar 2015

zatial len u sklara, ale cakam az pride manzel a pojdeme niekam na vylet, pretoze tu na nejaky hromadny ist nemozem lebo mensi dvojrocny syn nikde dlho nevydrzi. v herni sme boli raz a nakolno dnes snezi tak tam pojdeme aj dnes.

leginca
22. mar 2015

@milluska - mne v tom júli ponúkla ubytovanie v Osike - termín mi nevedela presne dať, lebo sa to vraj teraz ešte prerába.

ada11
23. mar 2015

ahojte maminy, idem vás poprosiť o radu. Mám dve dievčatá vo veku 6 a 11 rokov , ktoré opakovane trpia infektami HDC + alergiami .....Raz sme boli v Dolnom Smokovci v Šrobárovom ústave, boli sme celkom spokojní, keďže tam robili hlavne diagnostiku, ale deti mi tam už nechcú ísť, predsa odbery, vyšetrenia, vizity, stresy........dvarazy sme boli na speleopobyte v Bystrej a teraz rozmýšľame o Lučivnej.....Teda ani sme nechceli ísť, ale už ma to dojíma...tie neustále choroby..............Ktorý typ ubytovania by sme mi doporučili, chceli by sme ísť s kamoškou - ona má 10 ročnú dcéru a ja mám dve baby. Cez víkend by za nami chodili manželia....Chceli by sme mať sociálne zariadenie, kuchynku iba pre nás 2 rodiny. Koľko vás taký pobyt finančne stál ? Chceli by sme ísť v lete. Poisťovňu majú dievčatá Dôveru. Sprievodcu schvaľujú do akého veku dieťaťa?ďakujem

milluska
23. mar 2015

@lienka1983 tebe na ktorej linke poskytli onfo ohladom stavu schvalovania tvojho navrhu? Bo mne to na tej ich infolinke nevedela poskytnut, iba na tych BA cislach, kde sa ani za svet neda dovolat 🙄
Inak nemas este nic nove?
@leginca aha takze Osiku prerabaju... Je mozne ze aj my pojdeme az v lete, ak vobec... Pochybujem ze na nas cakaju s majovym terminom... 😠
@stankaadam nemohla by si poslat foto nejake z ubytka vasho, ak by ti to neprekazalo??

milluska
23. mar 2015

@leginca rozhodnutie ti prislo do schranky? Ci si musela podpisovat?

leginca
23. mar 2015

@milluska - rozhodnutie som mala v schránke ako úplne obyčajný list