Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

janula2511
27. apr 2015

20maja niekto este nastupuje do kupelov?

janula2511
27. apr 2015

@lienka1983 uz sa balite co.do kedy ste tam?mi 20maja nastupujeme.dnes mi dosla pozvanka.urcite dakdo vypadol lebo ja som bola na oktober zapisana.nemas nervi?do limbi ides na 2 alebo tretie poschodie?potom napis co vsetko je na izbe.

alexatami
27. apr 2015

@milluska Budeme mat kamosku. My tiez cakame, lebo stale sú usopleny obidvaja, dufam, ze im cerstvy vzduch pomoze

janula2511
28. apr 2015

@alexatami na kedy mate termin?

milluska
28. apr 2015

@janula2511 ahoj tak supeeeer, vitaj do party 😉 @alexatami 14.5 a my 19.5 😝
Kde budete ubytovani?

milluska
28. apr 2015

@lienka1983 tak ako? Myslim na teba 😉

milluska
28. apr 2015

@janula2511 inak nase deťúrence su takmer rovnako stare, Domco je decembrovy, ci november? My sme zac. februara 😉

lenka_da
28. apr 2015

Ahojte, hľadám niekoho, kto má nástupný termín do Lučivnej určený na júl ale z nejakého dôvodu ho potrebuje presunúť na neskôr... malá šanca, ale skúšam niekoho nájsť, kto by mi prepustil júlový termín, všetko je už obsadené... 😕

milluska
28. apr 2015

@lenka_da ppradim ti, stale im do kupelov.pis.maily, ze ty.mozes len.v.lete atd. A uvidis ze par tyzdnov vopred ti zrazu pride termin na jul, ze sa uvolnilo..
My sme tak dosli k.majovemu. Volne az v.oktobri, nejak okolo 18.4 som dostala schvalenie a asi tyzden na to termin na maj,.co sa niekto.odhlasil...
Ten isty.pripad je aj @janula2511

janet24
28. apr 2015

Ja idem zajtra stres velkyyy beham po byte jak uderena pri baleni.katastrofa:))))

remsikova
28. apr 2015

@milluska ahoj dakujem za info.Predbezny termin mam na september a idem s dvomi dcerami 7 a 4r.Mame VsZP a starsej mi pobyt schvalili,ktora ma,len alergiu na roztoce a mladsej nie ktora je po operacii pluc a ma vyoperovany lavy dolny lalok,koly zle vypisanemu navrhu od alergologicky.Vcera mi to prislo zamietnute,tak dnes okolo toho beham.Nezhodovala sa indikacna skupina s diagnozou.Dnes som bola s tym na alergu a len mi tam prepisala diagnozu.Ked som prisla domov volala som na VsZP ci im to staci a samozrejme,ze nie to by som si tam mohla prepisat aj ja.Takze som volala alergologicke o potvrdenie,ze to prepisovala ona.Manzel ked pojde z roboty sa ma pre to stavit,tak som zvedava.

lenka_da
28. apr 2015

@milluska ďakujem za radu, to ma vôbec nenapadlo 😉

janet24
28. apr 2015

Kto este ide teraz do limby

janula2511
28. apr 2015

@milluska ahoj dominik je novembrovy.3,5roka ma.mi ideme do limby.aj ja som chcela smrek alebo topol a vcera mi dosiel papier ze 20maja mam nastup do limby.tak som aj rozmislala ci to zobrat alebo iny termin si dat.ale zoberem to.asi je aj maj lepsi ako oktober.aj to budeme mat skor za sebov.lebo je velmi chorlavy.a vy sa uz tesite?ake veci si beries?

lienka1983
28. apr 2015

@milluska ahoj tak my uz byvame 🙂 ..prvy den blazinec 🙂 vela informacii ..zajtra zaciname s procedurami..co marzi je malo bazenu 3krat za cely pobyt..to sa budeme striedat..my mame odchod 19ho

mima595
28. apr 2015

@lienka1983 - ale na bazen sa dalo ist este vstredu a v sobotu..to bol volny vstup...uz to tk nie je?

milluska
28. apr 2015

@janet24 vy budete v Limbe? Máj zoznam co balis? Ako tam ides?

milluska
28. apr 2015

@lienka1983 a ake procedury mate? Prve jedlo dnes bola vecera? Co ubytko? Co ste dnes porabali?

milluska
28. apr 2015

@janula2511 juuuj to este netusim 😝

milluska
28. apr 2015

@remsikova drzim palce to ma mrzi... Nam tiez schvalili až na 2.krat..

modra1
29. apr 2015

@milluska 1. jedlo je obed

garicka
29. apr 2015

ahojte baby, tak my zasa nastupujeme na liečenie v termíne 21.5. - 11.6..... mali by sme bývať v Smreku, ak máte niektorá rovnaký termín ako my, tak sa kľudne ozvite 🙂

garicka
29. apr 2015

@lienka1983 prečo máte len 3x bazén? minulý rok sme mali 2x za týždeň.... ale voda bola studená, a nakoniec som sa dozvedela že sestričky od bazéna vraveli jednym známym že je to vraj voda pre otužilcov ☹

modra1
29. apr 2015

@garicka @lienka1983 Mňa teda bazén vôbec nenadchol, voda je veľmi studená pre neplavca, čo malé dieťa je, a ani sa tam plávať nedá, je to malé, ľudí veľa. Zvládla som ponorenie do pol pása a hneď ma napadlo, že z toho môžem chytiť zápal močáku, lebo zima. Moja dcéra strčila do vody palec na nohe a skončili sme 😉. Navyše, to nie je žiadna procedúra, v Lučivnej nie sú minerálne vody, je to chlórovaná bazénová voda, a aj v čase nášho pobytu boli medzi deťmi aj dospelákmi nejaké črevné chrípky, myslím, že vo vode sa to šíri jedna radosť. Ale objektívne musím povedať, že boli takí, čo sa na bazén tešili a pochvaľovali si aj teplotu vody.

janula2511
29. apr 2015

@garicka ahoj mi 20maja do limbi.uz ste tam boli?

garicka
29. apr 2015

@modra1 my ked sme chodili tak nás bolo stále málo, dokonca raz sme boli v bazéne celom len asi piati 🙂 a raz bol kubik len v tom malom bazéniku vonka

garicka
29. apr 2015

@janula2511 ahoj, v limbe sme neboli, bývali sme v breze minulý rok, teraz budeme v smreku... idete prývkrát? o chvíľu sem hodím mapku lučivnej aby si videla ako to tam vyzerá 🙂

garicka
29. apr 2015

baby, prikladám mini mapku kúpeľov 🙂 aby kočky čo idú prvýkrát mali predstavu ako to tam vyzerá 🙂

modra1
29. apr 2015

a mapa je aj na web stránke kúpeľov 😉

lucika121
29. apr 2015

@lienka1983 ahoj, my sme tiez ubytovany v smreku a odchod mame 19-teho.. 🙂