Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

monline
16. máj 2016

prosím Vás reagujú pracovníčky v Lučivnej na meily? čakám na odpoveď, volala som tam, písala...a nič...máme zajtra nastúpiť, v stredu mi povedali termín 17.5., ale čakali na poisťovňu, schválenie z poisťovne som im v piatok meilom odoslala, ale stále nič...a teraz čakám napätá...my ideme na pokračovanie liečby, lebo sme museli prerušiť

evka32
16. máj 2016

@monline na maili neodpovedaju,lebo aj ja som pisala a nic.Oni su tam do 15:00.Skusaj, volaj.

monline
16. máj 2016

@evka32 ozvali sa pred chvíľou, konečne, odľahlo mi, všetko platí, takže zajtra sme tam 😉

evka32
17. máj 2016

@monline Prijemny pobyt.

luciahavesela
17. máj 2016

Prosím vás, poraďte mi, do ktorého domu ísť s tromi deťmi (1,5 roka, 4 roky, 6 rokov). Idem s nimi sama. Ďakujem

evka32
17. máj 2016

@luciahavesela Ahoj,ja som bola v Osike.Bola som spokojna.

stankapk
17. máj 2016

My sme boli v Smreku, a tiez velka spokojnost. Hlavne pohodlne stravovanie - priamo v budove, tak isto telocvik. Inhalacie a preplach nosa tiez rovnaka budova, len teda treba vyjst k inemu vchodu. Takze za mna urcite Smrek 🙂

monline
17. máj 2016

@luciahavesela my sme v limbe, nám v podstate vyhovuje, ale s tromi deťmi šlapať na tretie poschodie- určite nie. Tu nie je výťah a na nižších poschodiach nie je ani wecko v izbe, len tu na treťom je spolu s umývadlom, sprchy sú spoločné. A izby maličké. Asi by bol lepší smrek, izba s obývačkou, nech môžeš aj deti postupne uspať.

evka32
17. máj 2016

@monline INAK,SA TAM STAVIA PRI LIMBE BUDOVA A TAM MA BYT AJ VYTAH,JEDALEN,ATD,MA TO BYT POSTAVENE DO 2 MESIACOV.. 🙂

monline
17. máj 2016

@evka32 hej, stavia sa, super, že bude výťah aj tu, chudák muž dnes vláčil hore kufre 😀

nadka2
17. máj 2016

@milka2008 Je to síce zakázané, ale nikto vás nezastaví a nezoberie vám misku s jedlom... môj syn je navyknutý večerať neskôr a večera o piatej v kúpeľoch bola pre neho zavčasu, takže nebol skoro nikdy hladný. Tak som mu večeru občas preniesla v nádobe do izby a nikto mi nikdy nič nepovedal.... sú tam veľmi milé panie pri vydávaní jedla a dokonca mi to raz aj jedna sama navrhla...

nadka2
17. máj 2016

@luciahavesela Ja by som odporučila Smrek s obývačkou, skoro všetko je poruke, jedálen, lekári, procedúry... a hlavne viac miesta v izbe 🙂

monline
17. máj 2016

prosím vás - ak ste chodili na výlety mimo organizovaných výletov a bez auta- máte niečo osvedčené, kam sa stíha poobede či cez víkend ísť a aj niečo pekné vidieť? busom, vlakom...chcem ísť na Štrbské Pleso, práve pozerám ako tam idú spoje a čo by bolo výhodné...a okrem toho? kam ste chodili?

evka32
17. máj 2016

@monline VIEM ZE CHODILY NA STRBSKE DO STRBY A ODTADE ZUBACKOU NA STRBSKE.MY SME BOLI AUTOM..

dida0702
18. máj 2016

maminky, mám otázočku, aké procedúry dajú dieťatku, čo má rok a osem mesiacov ? oplatí sa to vôbec platiť?

stankapk
18. máj 2016

@monline My sme boli na Strbskom Plese autobusom. Isli sme v sobotu hned po obede a stihli sme sa vratit pred vecerou. Obehli sme cele pleso a stihli sme aj cukraren 🙂

oksu
18. máj 2016

@dida0702 inhalacie, sauna, bazen, ... podla mna sa neoplati, my sme boli s 5rocnym a mala mala rok a pol, neplatila som jej nic a vsade chodila s nami

oksu
18. máj 2016

@nadka2 pozor, nie vsetky izby! Ja som videla nietore a to riadne male, my sme mali v osike letisko oproti tomu

milka2008
18. máj 2016

@oksu prosímťa a v osike sú inak aké izby - väčšie aj menšie? ja asi na prízemí budem, 3-posteľová ...

dida0702
19. máj 2016

Dakujem @oksu
Mam nad cim rozmyslat....

oksu
19. máj 2016

@milka2008 my sme mali c.1 ta je velikaaaa, 4postele, gauc, 2stoly,... sprcha hned pri izbe. Ostatne len malicko mensie, ale ked som videla limbu, tam nema ani kde sa dieta hrat na izbe! Rovnako co som videla smrek s obyvackou. Ak sa mi poradi dam sem foto osiky.

amea76
19. máj 2016

@sara2 no aj mňa by to zaujímalo. Mám ten istý problém. Ďakujem

amea76
19. máj 2016

@psyxooo Ahoj. Môžem sa spýtať ak mám neschválené malé dieťa do 3 rokov A nechcem pre nho procedúry A jedlo a starostlivost za 8,50 ale dajme tomu len jedlo tak prosím kolko to stoji? Tak ako pre deti do 12rokov čiže 6,50? A je tiež 6x denne? Alebo sa mU nemuši objednať nič? A ešte druhá otázka na kolo si tam bola.Ak mám schváleného syna 4,5 ročného A dcérku 1,5 ročnú je možné že požiadam o 3postelovu izbu či musím mať len 2 posteľovu? Mne totiž mala nechce späť v postielke A neviem či by ju malý v noči v spánku nedokopal.tak toto musím. Vyriešiť že ako sa logom platí 3postelovA izba.Ďakujem

amea76
19. máj 2016

@oksu Ahoj. Vidim.že ty si mala rovnakú situáciu. MoJa mala ma rok.A pol A malý 4,5 roka.chcem ísť na pobyt lkvoli malemu ale keďže kojim A navyše by som.takého maleho ani nepustila resp on by nešiel tak musíme úst aj my.takže koľko si nakoniec platila len stravu A úbytok za seba A za maleho ten jednorazový poplátok? A ixbU ste mali dvojku či dá sa aj 3 izbová vybavit? A prihliada sa aj ze mám kočar lebo nechce sa mi ho vlacit.Ďakujem

amea76
19. máj 2016

OSPRAVELNUJEM SA TEXT VYSSIE.MOBIL MI TO CELÉ PREPISAL A VYZERÁ GO AKO.BY TO PÍSAL MIMOZENSTAN. 😲😲😲

tehula
19. máj 2016

da sa odmietnut nastup na liecenie, resp staci to odkomunikovat poistovni, ze nenastupime?

leginca
20. máj 2016

@tehula - myslím že to v prvom rade treba odkomunikovať s kúpeľmi, že nenastúpite
@amea76 - ja som bola v Osike minulý rok, mali sme trojposteľovú izbu - a úplne nám stačila, bola som s jedným 4-ročným synom a cez víkendy boli za nami aj manžel s druhým synom. Tohto roku ideme na celý čas všetci štyria a tiež som pýtala rovnakú izbu 3 lôžkovú s prísteľkou.

Hurá už máme termín, nastupujeme 28.júna. 🙂 🙂 🙂

isis
20. máj 2016

@leginca Uz vám dosiel domov potvrdený termín? Pýtam sa preto, ze ja stale cakam, kedy mi poslu nejake papiere ohladom nástupu.

leginca
20. máj 2016

@isis - telefonovala som si tam ohľadne termínu, aby som si vedela zariadiť voľno aj v práci

isis
20. máj 2016

@leginca aha, dakujem velmi pekne.