Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

elamar
13. aug 2015

Ahojte 18.8. Nastupujem do villy breza. Mate niektora skusenosti s ubytovanim? Dik alena

eunomia
20. aug 2015

@andreakarinka Ahoj, manzel ide so synom zajtra, tiez bude byvat v Smreku. Ako je to s rodinnymi prislusnikmi a ich ubytovanim (ak by som prisla aj s dcerou, 2 rocnou, ich pozriet). Dakujem za odpoved.

andreakarinka
21. aug 2015

Ahooj, dieťa do 12 rokov 5 €, od 13 11 e na noc, môžete byvat s nimi na izbe, dnes tu máme krásne slniecko, v nedelu sa ide na strbske pleso, ak by manžel chcel nech sa ešte spyta tam kde sa chodu na inhalacie je zoznam, treba pozrieť, tak pá, ak niečo treba rada odpoviem, je tu krásne, naozaj 😉

miah
22. aug 2015

my sme uz doma 🙂 som rada, ze nam vyslo pocasie a vyskusali sme aj vonkajsie bazeny 😵

remsikova
25. aug 2015

Prosim Vas kto ste boli ubytovany v limbe na 3 poschodi o info.Neviem ci si mam brat postelne obliecky,osusky,toaletny a podobne.Ideme tam prvy krat a som uz trosku v strese.Prosim mamicky ,ktore tam boli o skusenosti dakujem.

janula2511
26. aug 2015

@remsikova ahoj ja som tam bola.obliecky to netreba brat.osusky staci jedna.lebo pracka tam je.a ked ides do sauny alebo do bazena tam ti daju.a aj wc papier mas na izbe.a upratovacka upratuje kazdy den a doplni ti papier.aj tekute mydlo mas na izbe.este otazky?

remsikova
26. aug 2015

@janula2511 ahoj ako to je s prackou ,ta je na kazdom oddeleni,alebo 1 na celu budovu.Este Ta poprosim co je na izbe a ako to je so stravou.Idem s 2 dcerami a neviem ci si dat stravu,alebo nie.Minuly rok sme boli v dolnom smokovci a tam som si stravu odhlasila,lebo som dojedala po babach.Ak mozes posli cislo a ja Ti zavolam,lebo tych otazok mam vyse dakujem.

janula2511
26. aug 2015

@remsikova pracku mas na kazdom poschodi v kuchynke.tam na 3poschodi mas aj 2pracky.zehlicka doska.a na izbe mas wc umyvadlo tv nocne stolceky skrina postel a chladnicka.so stravov je to tak ze dost vela zato davaju.a ked ides s 2detmi tak asi by som si uz neobjednala.a kolko maju rokov?ale ty musis vediet aky su jedaci.lebo tam detom davaju detske porcie.

leginca
27. aug 2015

@remsikova - ja som bola so 4-ročným synom v júli a stravu som si neobjednávala a úplne to stačilo

remsikova
27. aug 2015

@janula2511 baby maju 4 a 7 rokov.Zjedia iba to co im vyhovuje.To som rada,ze je tam chladnicka,lebo baby su parkove.Starsia mi ide do 2tr. takze tam bude chodit aj do skoly,to som zvedava ako sa tam adaptuje.Neviete mi povedat ako to bude s procedurami,ci surodenci chodia spolu,alebo je to podla veku?

leginca
28. aug 2015

@remsikova - keď si tam s dvomi deťmi, tak procedúry plánujú tak, že ideš s obidvomi deťmi v rovnaký čas

skybaby
7. sep 2015

Ahojte, prosím vás mame niekto konkretnu skúsenosť s ubytovaním Topol, borievka, javor? Co si z toho vybrať? Poraďte prosím 😉

modra1
7. sep 2015

@skybaby bývala som v Topoli a v Javore. Viac mi vyhovoval Javor, lebo som nedochvíľna a nemám rada rána 🙂, teda mi prekážalo dochádzanie do jedálne. Javor je v strede, čiže blízko k rebalitáciám, na ihriská, do školy, do wellness, na jedlo v papučiach. Kuchynka, práčka na chodbe, v Topoli v suteréne. Topoľ bol fajn, ale Javor pre mňa lepší. Je ale drahší.

skybaby
7. sep 2015

@modra1 ďakujem, no nakoniec nám rezervovali brezu, tak som zbytočne vymyslala ... Tak hádam bude fajn

modra1
7. sep 2015

@skybaby vždy sa dá dohodnúť, oni sú na recepcii a všade veľmi milí. Breza je blízko železničnej trate, je tam hluk aj otrasy a jesť sa chodí do Bonsaja (javor je v rovnakej budove).

leginca
8. sep 2015

@modra1 - ja som bývala v Osike - je to hneď vedľa Brezy a ten vlak počuť aj na ihrisku pri Javore, nebolo to až také strašné.

modra1
8. sep 2015

@leginca je fakt, že všetko je tam blizko 😉. Mne syn vravel, že v škole, (Osika) a teda pár metrov od Brezy, sa im triasli veci na policiach a jemu to dosť vadilo. Ale my dvaja sme precitlivelí na zvuky všeobecne.

leginca
8. sep 2015

@modra1 - Osika už nie je škola - už to slúži na ubytovanie, ak ste hákliví na zvuky tak potom skôr ubytovanie v Limbe, Topoli alebo v Javore.

modra1
8. sep 2015

@leginca boli sme v čase keď ešte Osika bola škola a bývali sme v javore 😉

leginca
9. sep 2015

@modra1 - jasné - Osiku prerábali v máji a teda na ubytovanie slúži len od júna

modra1
9. sep 2015

@leginca veru, ešte 9.júna bol mladý v škole 😉

nela1006
10. sep 2015

@remsikova kedy idete?my 2.10.

remsikova
10. sep 2015

@nela1006 my ideme od 14.9.do 5.10.uz balime veci,takze stres.Zajtra odchadzame na Liptov za babkou a v pondelok od nej do Lucivnej.

andybay1
14. sep 2015

ahojte, my nastupujeme 5.októbra do Limby, kto bude s nami v kúpeľoch ? 🙂

andybay1
16. sep 2015

@nela1006 s vami sa pravdepodobne stretneme v kupeloch😉

andybay1
16. sep 2015

@leginca mozem poprosit o odpoved na otazku? aj v posledny den pobytu maju deti este procedury?
dakujem za odpoved,Andrea

nellynka
17. sep 2015

@andybay1 Ano maju, treba sa odubytovať do 9,00 hod. a potom este s nimi absolvovat procedury.

leginca
17. sep 2015

@andybay1 - ja som si prehodila z posledného dňa bazén, ale na inhaláciu a preplach nosa som šla. Mala som to síce napísané o 10-tej ale šla som o 7-mej pred raňajkami a bolo to úplne v pohode.

andybay1
17. sep 2015

@nellynka dakujem za odpoved

mmaarrttiinnaa
21. sep 2015

@andybay1 Ahoj aj ja so synom nastupujeme do Limby 5.10 🙂