Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

bocjanka
5. okt 2015

@lucijag este by som sa chcela spytat CI su uteraky a osusky na izbach, dik.

lucijag
5. okt 2015

@bocjanka nie niesu iba ten toaletak a mydlo tekute na ruky 🙂

cinky333
7. okt 2015

Skúsim aj tu - prišiel nám nástup 11.11.2015, ale musím do práce a chcela by som ísť o týždeň neskôr. Je tu niekto s nástupom okolo 18.11.2015 a chcel by ísť skôr na výmenu? Smrek (10e)

x_shushu_x
9. okt 2015

Maminy, to jedlo pre sprievod 8,50 na den- to sa plati tiez za cely pobyt dopredu alebo ako? Vďaka 🙂..

bocjanka
9. okt 2015

@x_shushu_x ano vsetky poplatky platis na zaciatku pobytu

x_shushu_x
9. okt 2015

@bocjanka vďaka 🙂

x_shushu_x
9. okt 2015

@cinky333 myslim, ze tvoj termin je posledny v tomto roku....volam tam pomaly kazdy tyzden, stale mi slubuju, ze nie je problem ma dat na posledny termin, čo činí 26.11 a dnes mi oznamili, ze v novembri koncia, takze tvoj termin je uplne posledny a neskorsi uz v tomto roku nebude.......

cinky333
10. okt 2015

@x_shushu_x nie, este je tam praveze ten jeden termin

x_shushu_x
10. okt 2015

@cinky333 tak potom mne klamali :D

x_shushu_x
10. okt 2015

@cinky333 tak si volajte a zmente termin...

cinky333
10. okt 2015

@x_shushu_x 🙂 ja som tam volala este úplne na začiatku, keď ešte som len začala riešiť kúpele a podala žiadosť. Povedala som, že chcem úplne posledný termín. Povedali, že je to do polovice decembra. Povedala som ok- ona, ze dobre, nikto tam este nie je zapisany, ze ked nam pride schvalenie nech volam. Volala som, ok, vsetko v poriadku a teraz mi pride list s nastupom o 2 tyzdne skôr. Volala som tam a ona ze tyzden po mne sú uz obsadene terminy, ze ich maju 2 mamicky, ktore este termin nepotvrdili navratkou. Preto sa pytam tu, ci nahodou nie je tu mamicka, ktora ma ist po mne a chcela by ist skôr. Oni v kupeloch vedia uz pol roka ze chcem ist neskor, ale zjavne....... sa nevyjadrujem. 🙂

x_shushu_x
11. okt 2015

@cinky333 ja som tiez od zaciatku roka zapisana na uplne posledny termin, takze asi riesime to iste.....stale hovoria, ze nemam volat, ze oni ma tam daju...aj tak si volam kazdy tyzden a najnovsie mi povedali toto: kupele budu otvorene len do novembra, v decembri si tam ani neskrtnem a ich posledny mozny termin, ktory mi mozu poskytnut je uplne na zaciatku novembra.......tak asi ma tam mali poriadne na haku, ked som od zaciatku roka pisana na posledny termin a ten uz poslali nejakym 2 mamickam......mimochodom, keby som nevolala kazdy tyzden, ani neviem, ze sa kupele zatvaraju skor a bohvie, ci by sme nejaky termin dostali.....ja uz som sa v piatok dost na telefone rozculovala :D :D......koncila so mnou telefonat, ze dobre- davame si to cervenymi písmenami.....ze uzasny pristup.....ja by som si tam este zavolala a spytala, ci ozaj toho 18.11 nezrusili..., lebo mne vyslovene povedala, ze posledny termin kupelov je na zaciatku novembra.....drzim palce...

mimisami
11. okt 2015

@veronicka1901 ahoj, prosím ťa je v smreku na izbe WC a kúpeľna ? lebo na fotkách to nevidím. Ďakujem

mimisami
11. okt 2015

Kočky prosím Vás, prišiel mi v piatok papier na nástup 16.10.2015, ale moc mi to z pracovného hľadiska nevyhovuje, zajtra tam chcem zavolať a poprosiť ich o preloženie na polku februára 2016 (poukaz si môžme vyčerpať do 19.3.2016) myslíte, že sa to bude dať ? Ozaj a ako ste to riešili tie čo ste zamestnané ? formou OČR plus dovolenka ? alebo len dovolenka. Ďakujem

veronicka1901
11. okt 2015

@mimisami ano kupelna so sprchovacim kutom a wc.

cinky333
11. okt 2015

@x_shushu_x Tak asi to isté. Ja im verím, že taký počet ludí nie je jednoduché sklbiť a prispôsobiť sa. No na druhej strane, treba narovinu povedať a nie zavádzať. Nemyslím si, že by mi klamali, skôr si myslím, ze ten termín ktorý som chcela dali niekomu inému a neriešili komu čo vyhovuje. Mám vraj počkať cca týžden, vraj este nástup nebol potvrdený, tak by som sa mohla vymeniť. Pracujú cca do polky decembra. Ved mne poslali nástup 11.11.-02.12., takze urcite v decembri robia. 🙂

leginca
12. okt 2015

@mimisami - ak má dieťa do 6 rokov, tak môžeš mať PN-ku počas celého pobytu ako sprievod dieťaťa v kúpeľoch, ja som tak bola v júli

mimisami
12. okt 2015

@leginca ďakujem, skúsim sa spýtať u nás na personálnom, to by bolo fajn, lebo nerada by som si vyčerpala dovolenku hneď na začiatku roka

leginca
12. okt 2015

@mimisami - no ja som mala PN-ku celý čas pobytu v Lučivnej a bolo to v poriadku

bocjanka
12. okt 2015

@freyusha my SME dnes dorazili, na izbe je mala chladnicka a rychlovarna kanvica.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_shushu_x
12. okt 2015

@cinky333 no ved to mi pride ako posledny mozny datum- aspon podla toho co mi tie tety hovorili....no nic, ved skus zavolat a uvidis :o/...

bocjanka
12. okt 2015

@freyusha WC a umyvadko je na izbe, ale ziadny STOL a stolicky Len postele a skrina, nocne stoliky. Cez vikend procedury su. So stravou a odlozenim neviem, ale da sa objednat balicek. Co sa tyka pocasia tak tu nasnezilo, tak musis vziat uz aj zimne veci

mima595
12. okt 2015

@freyusha - strava sa neda odlozit, ale ked si obejednavas jedlo, tak si vyberies moznost balicek....

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocjanka
13. okt 2015

@freyusha co sa tyka stravy, AK si objednas pre seba, a AK by si si to potom rozmyslela, ze nechces, tak peniaze nevratia, MA na to upozornilia pani na prijme.

modra1
13. okt 2015

@freyusha cez víkend procedúry nie sú, iba biolampa, ak ju ná dieťa ordinovanú.

modra1
13. okt 2015

INFO O STRAVE: neobjednávala som si stravu dopredu. Po príchode do kúpeľov som si vypýtala kartičku v Bonsaji a do tej som si zaškrtávala jedlá, ktoré chcem. Napr. som tam vôbec neraňajkovala, lebo mi ich raňajky nevyhovujú, pripravovala som si ich sama na izbe. Niekedy som si zaškrtla obed, niekedy večeru, výber jedla je z jedálneho lístka rovnako ako keby som mala stravu zajednanú vopred. Za všetko zaškrtnuté som na konci pobytu zaplatila v Bonsaji. Takýto postup sa dá poriešiť cca od 3 dňa pobytu, lebo na deň príchodu a na ďalší deň sa nedá jedlo zaškrtnúť. Ale tie dni som si objednala obed v Bonsaji. Postupne sa nazbiera kopec jogurtov, syrov, piškót a pod. čo decká dostávajú k hlavným jedlám, keďže oni majú 6-chodovú stravu. piškót Ak niekto nechce v daný deň jedlo, zaškrtne si balíček: chlieb, rezeň, tavený syr, jablko, voda, džús a nejaký keks, balíčky sa nemenia. Jedlo určite neodkladajú, ani ho nedovolia brať na izbu, okrem prípadov izolácie kvôli chorobe, aj vtedy to vybavuje zdravotná sestra.

bocjanka
13. okt 2015

@modra1 my name napriklad cez vikend aj inhalaciu aj bioptron

mmaarrttiinnaa
13. okt 2015

@bocjanka cez víkend niesú procedúry iba klimatoterapia to je vlastne pohyb na čerstvom vzduchu . Procedúry ako inhalácie biolanpa a pod. cez víkend dávajú iba výnimočne alebo ak je dieťa choré my sme tak mali inhalovanie ambrobene ale to u sestričiek v smreku . Akurát v nedeľu je nepovinný bazén každé oddelenie má iný čas na vstup .