Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mmaarrttiinnaa
13. okt 2015

@bocjanka prepáč odpoveď mala byť pre @freyusha

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modra1
13. okt 2015

@bocjanka hm, takže zmeny od leta? inhalácie cez víkendy nebývali, iba klimatoterapia a bioptron, ale ten v čakárni u lekára v Smreku.

modra1
13. okt 2015

@freyusha dá sa to zmeniť 😉

bocjanka
13. okt 2015

@modra1 my mame tento aj buduci vikend procedury, iba posledny vikend nic, zalezi ako naordinuje doktorka, cez vikend sa stale chodi na Smrek

cinky333
13. okt 2015

@x_shushu_x tak vyšlo to, dnes mi volali a posunuli mi termin na 18.11. do 09.12. takže ideme.

x_shushu_x
13. okt 2015

@cinky333 dnes je asi zázračny deň- volala som aj ja a nachystali nám nakoniec termín od 25.11 - takže tak, ako sme chceli od začiatku....nakoniec asi bolo veľa detičiek ešte, tak nechali otvorené až do toho 17.12 či dokedy sú...

Tak som rada, že nám to (aj vám) povychádzalo 🙂....

cinky333
14. okt 2015

@x_shushu_x idete do Smreku?

cinky333
14. okt 2015

Vie mi niekto poradiť. Ak ide so mnou návšteva- viem, že platí 11e za ubytovanie, no kolko platí za stravu celodennú - tiež 8,50e ako doprovod (nikde to nie je uvedene)? A napísané je, že je potrebné nahlásiť reštaurácii Bonsaj 3 dni vopred- ak sme ubytovaní v Smreku, tak stravovať sa bude s nami tam, alebo niekde inde? Ďakujem za odpoveď.

mima595
14. okt 2015

@cinky333 - navsteva vacsinou nemoze mat stravu...robi sa to tak, ze si priamo v Bonsaji objednava tiež 3 dni vopred jedlo..z menu, co jete aj vy...oni tam maju take karticky, kde je cislo izby a tam si normalne znacis, ktore jedlo na kedy chce...MM tak bol napr. s nami jeden tyzden a potom vikendy si tam objednaval jedlo, alebo ja som mu objednavala....

modra1
14. okt 2015

@mima595 to je presne ten systém, ktorým som si ja ako doprovod objednávala stravu celé 3 týždne 😉

x_shushu_x
14. okt 2015

@cinky333 ano do smreku, vraj 3. poschodie....

cinky333
14. okt 2015

@mima595 ano to viem- zaujima ma cena- či je rovnaká a to či sa potom stravuje s nami alebo v inej jedálni. 🙂

daniela81
16. okt 2015

Ahojte,mozem sa spytat,kolko asi trva od schvalenia poistovne,dokedy sa ozvu a daju vam termin?kolko ste cakali vy na nastup?dakujem

cinky333
16. okt 2015

@daniela81 ako máš schválené, môžeš kľudne volať do kúpelov a dohodnúť sa. Inak chodí cca mesiac pred nástupom list.

daniela81
17. okt 2015

@cinky333 dakujem za info,a to schvalenie trva dlho?nevies prosim ta.?😊nasa lekarka to v piatok dala na poistovnu😯
A uz sa neviem dockat kedy pojdeme😀😊

oksu
17. okt 2015

neviete ako to bude tento rok? do kedy sa da ist na liecenie toho roku a od kedy zase buduci rok? dakujem

cinky333
17. okt 2015

@daniela81 cca mesiac- záleží od poisťovne.

x_shushu_x
18. okt 2015

@oksu posledny datum je 25.11 - 16.12 pri 21 dnovom pobyte...prvy neviem...

lucijag
18. okt 2015

@daniela81 dôvera schvaľuje do 2 týždňov

x_shushu_x
18. okt 2015

posielali ste niekto návratku späť e-mailom prosím vás??

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronicka1901
18. okt 2015

@x_shushu_x ano, naskenovanu a mailom, preco?

veronicka1901
18. okt 2015

@freyusha ludia bezne nastupuju chori, ale len bez teploty.

david93
18. okt 2015

@veronicka1901 áno a potom nakazia všetkých, super nápad

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_shushu_x
18. okt 2015

@freyusha bolo by vhod navstivit lekara a on ti urcite poradi, co robit 🙂....
@veronicka1901 vďaka, nikto sa tu zatiaľ o tom nevyjadroval, tak pre istotu sa pytam, lebo som to precitala na navratke, ze sa da, tak aby som nejaku blbost nespravila- dakujem pekne- naskenujem to teda 🙂....

veronicka1901
18. okt 2015

@david93 no tak to tam bohuzial chodi, my sme sa dnes vratili. A isli sme zdravi. Inak sama primarka jednej pani hovorila, ze deti bez atb a teploty mozu nastupit, takze tu ironiu si mozes odpustit, my sme nastupili aj odisli 100 percentne zdravi. A ver mi, ze mi na tom zalezalo, kedze som tam mala aj dvojmesacnu dcerku.

veronicka1901
18. okt 2015

@freyusha skus si kludne brnknuť, je tam kopec deti chorych, jedalen zivala minuly tyzden prazdnotou.

mia18112
19. okt 2015

@freyusha Chod k doktorke, ak je to take na hrane, daj si napisat antibiotika, nech ste do piatka ako tak fit. Ak sa Vám to zhorsi alebo povlecie dalej bez liekov, a nastupis, zavru Ta tu na izbu a si skoncila. My sme tu práve a je tu ozaj vela deti chorých.