Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

atache
13. júl 2016

@andreakarinka skús tam stále dookola volať. Najlepšie hneď od rána. Prípadne im skús napísať aj mail. Podľa mňa na vás len zabudli. Držím pršteky. 🙂

dfgabika
13. júl 2016

@andreakarinka aj mi máme dôveru, podľa mňa zabudli...

andreakarinka
14. júl 2016

Dakujem vám babenky🙂

zuzi79
14. júl 2016

kočky, ktorý deň sa obvykle nastupuje ?

monline
14. júl 2016

@zuzi79 každý deň niekto prichádza aj odchádza

lucika121
15. júl 2016

@andreakarinka ahoj, no my mame od decembra a predbežnú rezerv. Na leto a tiež nič☹ volám skoro stále ale ze nie sme v poradí.

dfgabika
19. júl 2016

@lucika121 ja som podavala v maji tohto roka a uz mame po...jun a začiatok jula 😉

andreakarinka
20. júl 2016

To vážně@dfgabika?tak potom už vůbec nechapem ☹

dfgabika
20. júl 2016

@andreakarinka važne, tiez som bola prekvapena,ked nam tak skoro prišlo..😉

sykorka27
27. júl 2016

Aka je strava pre sprievodcu. Da sa vybrat z viac jedal? Co robi sprievodca ked dieta je na procedure? Izby so socialkou su bez kuchynky. Su kuchyne na chodbe?

monline
27. júl 2016

@sykorka27 prečítaj si strany dozadu, bolo tu už napísané všetko. A aj z webstránky kúpeľov sa toho dozvieš veľa, napríklad tam vidíš jedálny lístok a zistíš, že si môžeš vybrať z troch jedál...kuchynka je na spoločná na chodbe, aj s pračkami

sykorka27
27. júl 2016

@monline ďakujem, zatiaľ som to nenašla

monline
27. júl 2016

@sykorka27 http://www.tkl.sk/stravovanie
tu máš týždňové menu

sykorka27
27. júl 2016

@monline dakujem, už som tam volala. majú termíny až na zimu

lucika121
30. júl 2016

Ahojte, tak my nastupujeme 15.8. a odchod 5.9. Je tu niekto taky co tam vtedy bude?

baklik
30. júl 2016

@sykorka27 aj ti povedali odkedy v zime maju volne?

magdikas
30. júl 2016

Ahoj Luci my nastupujeme 17.8. 🙂

x_shushu_x
30. júl 2016

baby, bol tu niekto ubytovaný v TOPOLi alebo v BORIEVKe ?? Rada by som vedela, kde maju tieto domy stravu...kam chodia jest.....Ci do Smreku alebo tam, kde je Bonsai?? Vďaka 🙂...

ivanulienka81
30. júl 2016

@x_shushu_x my sme boli ubytovaní v Topol a stravovali sme sa v Bonsaji 😉

sykorka27
30. júl 2016

@baklik nie, predomnou su rezervacie co tk este nemaju schvalene.

x_shushu_x
30. júl 2016

@ivanulienka81 ďakujem pekne 😉

miah
31. júl 2016

@x_shushu_x My sme boli minuly rok ubytovani v Borievke a jest sme chodili do Smreku 🙂 ale teraz je Borievka rozostavana, nevyzera to, ze by ju v roku 2016 dokoncili 😅

x_shushu_x
31. júl 2016

@miah v zime tam nejaku jamu hlbili vedla....ale myslela som si, ze samotna borievka funguje 😒

atache
2. aug 2016

Žienky, my sme boli v kúpeľoch a tam nám vysvetlili, prečo niekomu príde poukaz rýchlo a niekto čaká tak dlho.............Vraj majú problém s 2-posteľovými izbami, ktorých je málo. Väčšina izieb je troj a štvorposteľových. Snažia sa, aby čo najefektívnejšie naplnili kapacitu, preto uprednostňujú "viacčlenné" rodiny.

andreakarinka
4. aug 2016

Tak uz mame termin od 30.8.do 20.9., skoda ze nam to nvyslo cez prazdniny, musime tam aj do skoly ☹

sykorka27
4. aug 2016

@andreakarinka ako dlho ste čakali?

andreakarinka
4. aug 2016

vo februari sme posielai ziadost vobec sme neplanovali ze az taktoneskoro nam daju termin

marianna35
11. aug 2016

dobry podvecer,my mame nastup 13.9.do Limbi na 3p.Ako tam je ,ja som bola posledny krat v marci2013 a byvali sme vo smreku ale pocula som ,ze sa tam prerabalo

marianna35
11. aug 2016

🙂

livia341
11. aug 2016

ahojte, bola daktorá z vás aj v 8 mesiaci tehotenstva ako sprievodca v kúpeloch? nie je to podľa vás riskantné? ja si myslím že áno, lebo nám to tak vychádza že budem v 8 mesiaci podala som žiadosť v apríli a termín máme v októbri lebo som zvolila september alebo oktober.