Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

30mamina3
26. jan 2016

@matarony2 my sme.doteraz bolo krásne sneh,slniečko a super mráz ale už včera sa oteplilo a dnes brecka všetko sa topí ☹ ale ináč sme celé 3týždne mali fajnove zimné počasie

ivicka0502
26. jan 2016

zenusky ktory z kupelnych domov mi odporucate/ pojdem tam s takmer 5-rocnym a s 2 rocnou dcerou.

nadka2
26. jan 2016

@tessa Máme obaja Dôveru

nadka2
26. jan 2016

@matarony2 Dôveru

mimisami
27. jan 2016

je tu niekto, kto nastupuje 22.2.2016 ? 🙂

ivka43
28. jan 2016

@mimisami ja nastupujem 29.2 do limbi 3.poschodie a vy?

nana39
28. jan 2016

@ivicka0502 Jednoznačne Smrek, ja som tam bola so svojou dcérou. Bolo tam super.

matken
28. jan 2016

@matarony2 my sme prišli dnes. Teplo a všade plackanica 😞, inak super.

matarony2
29. jan 2016

@matken Ahoj, ja prídem v utorok 2.02., budem ubytovaná v Smreku, kde ste Vy? Drží sa sneh na svahu?

ivka43
29. jan 2016

To bola rychlost v pondelok podani navrh v piatok schvaleny

matken
29. jan 2016

@matarony2 my sme na Topole. Tu na tom svahu je malo snehu, ani klzisko nejde. Poobede ideme kuk do snowparku v Lucivnej tak potom podám info.

merikac
29. jan 2016

Ahojte babulky...@matarony2 my ideme v pondelok do smreku..

matken
29. jan 2016

@matarony2 tak zatial sa tam lyžuje.

reniko
30. jan 2016

@matken a prosím ťa tá tubingová dráha je ako na tom, dá sa tam spúšťať ?

matarony2
30. jan 2016

@merikac Ahoj, stačí si zobrať prah na pranie, práčka minulý rok fungovala. Ja len verím, že spustia klzisko.

zuzka767
30. jan 2016

@matken Ahoj pises ze ste na Topole ako to tam vyzera? Tak ako na obrazkoch ci je to ine? A chcem sa opytat kolko ste doplacali je to tam dost drahe.Dik. 🙂

isis
1. feb 2016

Dobrý večer,mám poriadny chaos v cenach. Ceny za izbu su za deň a osobu, alebo za celú rodinu? t.j. cenu za ubytovanie mám počítať na deň a osoby, alebo len za deň a spolu rodina? Dala som žiadosť na dve deti (6 a 8 ročné) a ja ako sprievodca. Ak by deti boli schvalené za čo bude platiť? A ak bude jedno neschválené koľko bude platiť?

miah
1. feb 2016

@isis ak budu deti schvalene, tak deti budu doplacat len kupelny a liecebny poplatok, spriecodca podla cennika a toho ci bude schválený alebo neschvaleny 🙂

psyxooo
1. feb 2016

@isis platis ubytko, ktore si vyberies alebo ti oni urcia, najlacnejsie mas Limbu za 4,98eur, k tomu priratas kup.poplatok 0,50eur, ak chces stravu pre seba, priratas 8,50. Vsetko krat 21 dni, cize 293,58 eur plus kup.poplatok za 2 deti 2x49,35 eur tj 98,7 eur. Spolu to mas 392,28. To je v pripade, ze ti schvalia obe deti. Ak ti jedno dieta neschvalia, tak odrataj tych 49,35 a rozhodnes sa, ci ho chces mat liecene tiez alebo nie. Ak nie, tak platis 8,50 za stravu plus 5 eur za ubytovanie krat 21 dni, tj 283,50 len za to jedno neschvalene dieta, Ak ho chces dat liecit, tak 35 eur x 21dni. Snad som to dobre napisala 🙂

psyxooo
1. feb 2016

Baby, a ako je mozne dosiahnut to, aby aj mna schvalili ako sprievodcu?

tanana22
1. feb 2016

Na 8 ročného chlapca žiadna a kúpele Lucivna sú kúpele pre deti od 3 rokov dieťaťa. Mrzí ma to ,ale asi nijako.

psyxooo
1. feb 2016

@tanana22 to som si aj myslela, len nechapem, ked mamicky pisu obcas ze ich schvalili aj s dietatom, aky je tam dovod na schvalenie? Ked som bola minuly rok, tak tam nebol ziaden rodic schvaleny.

reniko
1. feb 2016

@psyxooo ja aj s deťmi máme Dôveru boli sme v novembri 2015, deti 4 r, 6 r. , na toho menšieho som mala v návrhu od lekára uvedené, že s doprovodom a zdravotná poisťovňa mi to schválila, že som bola ako schválený sprievodca

x_shushu_x
1. feb 2016

@psyxooo vseobecna vraj neschvaluje, neviem ako union, ale dovera- ak napise k tomu vyjadrenie lekar nema problem schvalit...

psyxooo
1. feb 2016

@reniko
@x_shushu_x takze to asi zavisi od poistovne, ja mam vzp, tiez som mala v navrhu sprievodcu a aj odovodnenie, ale neschvalili

reniko
1. feb 2016

no Dôvera s tým nerobí problém, ak to lekár napíše, chodievame opakovane a zatiaľ stále keď sme mali uvedené sprievodcu, tak stále schválili, škoda, že aj vzp to takto nemá...

isis
2. feb 2016

@psyxooo dakujem velmi pekne, uz mi je to jasne. Este otazka, na 6 rocne dieta a 8 rocne dieta je aka sanca ze ma vzp schvali ako sprievodcu?

mima595
2. feb 2016

@isis - minimalna.....musis mať nejaké špci potvrdenie od psychologa, alebo od nejakého lekaára, že je potrebna starostlivosť...ale ťažkosa to získa...to musís byť aj vedená v odbornej ambulancii...takže fakt minimálna.....

merikac
2. feb 2016

Babulky ake skusenosti mate so stravou..vraj sa da stravovat aj v nejakej restauracii za rovnaku cenu ako maju kupele..len ako sa to riesi s dietatom ktore ma automaticky stravu v kupeloch?

monline
2. feb 2016

@merikac malej nechutí? sebe si objednávala plnú stravu, či ako sa stravuješ? ja mám v pláne sebe kupovať len obedy, chcem si vyberať také jedlo, ktoré by ako tak malý jedol, pri mojom stravníkovi to bude zrejme hrozný výber...a chcem si vziať plastové nádobky a v nich si nosiť obedy z jedálne, ak to teda bude možné ...a tomu môjmu sa snažiť spraviť výber...včera ked som mu povedala, že tam bude musieť jesť to, čo mu dajú, lebo si nemôžeme variť, tak povedal, že on radšej nepôjde 😒