Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

evik4
1. apr 2015

@mima595 ok dakujem

cinky333
1. apr 2015

@janula2511 este som len podala ziadost, ale v podstate by som chcela niekedy na jesen -zimu, november,december- neviem ci to funguje bezne v decembri. Radsej by som isla v lete s nou k moru aby sa jej trosku zlepsil ten kasel.

janula2511
1. apr 2015

cinky333 ja si myslim ze kupele su lepsie.ja mam predbezny termin september.

cinky333
1. apr 2015

@janula2511 no mne to odporučila alergologička, vraj nie je nič lepsie ako ist k moru. Vraj mala velmi vela pripadov dusenia, kasla atd a po dovolenke pri mori bola zima úplne iná pre to dieťa. Ale každé dieťa má iné zdravotné problémy a samozrejme na každé može vplývať inak. A už maš aj schvalene od poistovne? Cez akú poistovnu mas podane? Pýtam sa preto, lebo som pocula, ze Dôvera velmi neschvaluje, tak teraz cakame. A tiez si priplacas za ten Smrek?

janula2511
1. apr 2015

cinky333 mi mame vszp.este nemam schvalene z poistovne.ale to mam zatial len predbezny termin.kedy si podavala?mas doveru?

cinky333
1. apr 2015

@janula2511 Áno, dôveru. Len včera 🙂 Takže to mám volať ešte pred schválením? Ono v podstate dieťa asi schvália len čakám na ten doprovod-mňa, či schvália.

janula2511
1. apr 2015

nemusis volat dopredu.staci az ked ti pride s poistovne.ale ked nezavolas tak oni ti daju termin.

x_shushu_x
1. apr 2015

@cinky333 ja mam skor info ze skor schvaluje dovera nez vszp...rychlejsie a halvne aj ten doprovod..

cinky333
1. apr 2015

@x_shushu_x Tak to ja mám opačné info, už som pripravená, že ked neschvália tak idem do VSZP. Ale tak uvidíme.

janula2511
1. apr 2015

@cinky333 preco by nemali ti to schvalit?hm?

cinky333
1. apr 2015

@janula2511 svagrina bola tiez pred rokom a musela robit cirkusy aby jej to nakoniec schvalili, aj ked som to pocitala a jedna sa vlastne len o 100eur za doprovod. :(

x_shushu_x
1. apr 2015

@cinky333 ake velke mala dieta?....

cinky333
1. apr 2015

@x_shushu_x 4 roky

x_shushu_x
1. apr 2015

@cinky333 hmmm tak to je ozaj divne....podla mna

cinky333
1. apr 2015

@x_shushu_x neviem, lekarka vsak hovorila, ze do 6 rokov by nemal byt problem.

mikisa27
2. apr 2015

@x_shushu_x
@cinky333 baby my mame doveru a doprovod sme mali schvaleny vzdy,kamoska co chodi s nami mala vszp a nikdy im doprovod neschvalili,presla kvoli tomu do dovery a teraz jej ho v pohode schvalili....tam do kolonky odvodnenie sprievodcu treba aby lekar napisal: doporucujem pobyt v sprievode matky,dieta silne fixovane na matku...

x_shushu_x
2. apr 2015

@mikisa27 no a nam tu kolonku lekarka vôbec nevypisala :o/.....

mikisa27
2. apr 2015

@x_shushu_x uz mas navrh v poistovni? ak nie,tak chod za lekarkou nech ti to tam dopise....ja som to tiez prvykrat nevedela a ked som navrh odovzdavala v poistovni tak mi to tam posepla ta jedna pracovnicka,tak som to bola dat dopisat 🙂

milluska
2. apr 2015

@janula2511 myslím ze kamosku samotnu den v Topoli vysiel s poplatkami a stravou okolo 21€

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 jeeej perfekt, hlavne ze schvalili. Ono je mozne, ze z kupelob zareaguju velmi skoro (schvalenie sa naraz posiela aj do kupelov) a ani sa nenazdate a balite kufre, ak sa im nieco uvolni 😉

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 ja stale nic, verim, ze po VN sa lady pohnu ☹

x_shushu_x
2. apr 2015

@mikisa27 uz teraz som davala alergologicke papiere nanovo vypisat, co ma poslala v dovoere s tym spat :D.....ked jej poviem este toto, uz ma fakt zabije hehe :D....ma nejake problemy s vypisovanim papierov :o/...nechapem ale preco to tam uz nemohla vypisat- dobrovolne to nevypise? musi ju na to rodic upozornovat? :o/...

cinky333
2. apr 2015

@mikisa27 tak to si ma potešila, dnes som volala do Lučivnej a zadala som si už aj predbežný termín. Najbližšie volné majú až október a robia len do polky decembra- pre tých, ktorých by to zaujímalo. A keďže očakávam návštevy, tak som sa tiez predsa len rozhodla pre Smrek s obývačkou. Dúfam, že bude všetko ok- už len čakať na papiere. 🙂

lienka1983
2. apr 2015

@milluska tak dufam ze bude pekny termin 🙂 ..ja som im tam na poistovnu volavala obden ze co sa deje lebo maju 30dni na vyjadrenie a tie uz davno presli a mozno to pomohlo 🙂 ..drzim palce ..🙂

milluska
2. apr 2015

@lienka1983 a uz máš aj papiere doma? Možno nam dojdu naraz :-P

janula2511
2. apr 2015

@lienka1983 a kedy by si chcela ist?alebo mas predbezny termin?

janula2511
2. apr 2015

Ahojte ktore ubytovanie by ste odporucili v lucivnej?

mia18112
2. apr 2015

@janula2511 Ja som bola v Smreku a som maximalne spokojna.

janula2511
2. apr 2015

@mia18112 a kolko ta to stalo v smreku?

mia18112
2. apr 2015

My sme boli na prelome oktobra - novembra 2014, cez Doveru, to bola Dovera este 4 tyzdne, doplacala som si stravu aj pre seba + izbu s obyvackou. Spolu 650 eur. Tento rok uz setrim, na jesen ideme opat.