Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

janka41
23. mar 2013

A ESTE SA CHCEM SPYTAT SANKY ALEBO BOBY MAME BRAT SO SEBOU CI SU K DISPOZICII? 🙂

timka10
23. mar 2013

karina1313.ja som sa nedavno vratila z kupelov.bola som ubytovana v smreku.je tam pekne.kanvicu ti netreba,je tam aj chladnicka,telka.mas tam sprchu aj zachod.vylety su tam asi tak 2-krat za tyzden,da sa ist aj autom.pridelia ti parkovacie miesto.je tam aj sauna aj bazen.to ti daju ako procedury.pekny pobyt....

zuzana356
23. mar 2013

ja som tam bola v1988 na dva mesiace.hm,občas si pospomínam na to 🙂

mita30
24. mar 2013

Sanky uz asi netrebe, teda kde ides? Tu v jedli su jedny a stacia a na svahu poziciavaju tiez, my sme brali boby a vobec sme ich nevyuzili. A vylety? Teraz su ledva raz za tyzden, ale snad sa to rozbehne, nebola kulturna referenka ale snad uz🙂 inak je tu riadna kosa da sa uz zas vserko korcolovat, lyzovat🙂🙂

natalka445
24. mar 2013

@timka10 ahojky môžem sa opitat ja idem so synčekom 2.4. tiež do smreku už sa moc tešime chcem sa opitat ak ti to nevadi obchod je tam naozaj tak daleko ako baby pisali nemam stravu tak som si povedala že budem chodit na nakupy 😀 radčej investujem peniažky na vyletiky ak neake budu a prosim ten bazen tam môžme chodit kedy chceme alebo ako to tam funguje dufam že som neotavovala 🙂

maji4
24. mar 2013

@mita30 chcem sa ta opýtať ty si v jedli ,že? počuj su tam ešte stále tie nádoby na vodu že si môžeš načapovať??

timka10
24. mar 2013

natalka445.obchod je 3km. do dediny.ale vyber ziadny.potom mas 6km do svitu,je tam billa aj lidl.co sa tyka bazenu.daju ti raz za tyzden-matky s detmi,a asi dva-krat volny vstup.co sa tyka stravy,mozes si kupit aj v restike.neotravujes.pekny pobyt 🙂 😎

janka41
24. mar 2013

takze pobaleny sme rano odchadzame do kupelov 😲

mita30
24. mar 2013

@maji4 ano su🙂 najprv som sa toho bala ci to menia, ci to tam jie aj rok ale nie🙂🙂 uz to pijeme zda sa mi ta voda lepsia ako z vodovodu amne mala iba vodu este tak dzusiky, ale tolkom jej nedoprajem 😵

maji4
24. mar 2013

@mita30 hej hej ja som mala vlani také isté obavy ako ty 😒 Moja tiež len vodu , ked chcem aby aspoň trošku čaju vypila tak musím nútiť 🙂

majka99
24. mar 2013

@mima595 chaosia tam s termínmi, nenormálne. Je tam taká blondýna a tá je stále vysmieta,ale čo a týka práce skutočne mimo. Prehadzuje termíny hore dolu. Dajte si pozor aj na to,akú cenu Vám vypočíta. ☹ Kamoška, sa vrátila a bola zhrozená, čo jej porátala.

mita30
25. mar 2013

Inak to je pravda s tymi cenami hadzu ich od brucha mne napr. Ratali nie podla noci ale dni 😖 cize nie 28 ale 29 noci

maji4
25. mar 2013

@mita30
@majka99 dobre že hovoríte dáme si pozor 😉 😉

maji4
25. mar 2013

ja už mám ako ak zbalené ešte sa chcem opýtať som už zabudla mydlo na umývadle je??v jedli??alebo si radšej prinesiem , a mám taký pocit že toaleták dávajú , že ?bože už som celkom zabudla 😒

UŽ ZAJTRA SA STRETNEME 😵 😵

janka41
25. mar 2013

@maji4 no my uz sme tu tak sa poponahlajte 🙂

maji4
25. mar 2013

budeme 😵 😵

mita30
25. mar 2013

@maji4 tak ak este citas mydlo ani toaletsk ti nie je treba, inak jd tu super partia ani stahovat sa mi nechce ☹

maji4
25. mar 2013

a kam sa chceš stahovať??

mita30
25. mar 2013

@maji4 idem do brezy pride manzel vyjde to lacnejsie a vacsi luxus, ale tu je fakt super partia keby som to nemala zaplatene ostavam 😢

mita30
25. mar 2013

@maji4 inak uz som babam spomynala ze pride zlata zienka tak sa na teba tesia 😉

kamilkal
26. mar 2013

Ahojte babenky musim reagovat na tento prispevok Lucivna...Takze bola som tam asi ked chlapci mali3a5 rokov boli sme4tyzdne teraz chlapci maju 17 a 19 . vtedy boli kupele v hroznom stave ale starostlivost sa im dostala perfektna 🙂 nasla som si tam kamosky a bolo nam veselo ,bolo tam vela deti s dorovodom ,vtedy tam bol obchod ale ked sme chceli prechadzka do dediny bola zdrava a rychlo nam to spolu ubehlo ale obchod som neriesla nakolko zdravie deti bolo na prvom mieste. potom sme to zanedbali a neboli sme asi 6rokov nakolko celych 6 roov deti neboi vobec chore 😉 no ale alergia sa vratila 😠 takze sme zacali chodit kazdy rok no a ked sme prisli everili sme a akej spickovej urovni su kupele odvtedy boli kazdy rok pokial sa dalo. teraz ten mladsi ma zlepsenu alergiu a stale sa zlepsuje starsi je na tom tiez lesie tesim sa ze nedostali astmu na ktoru mali nabeh aj po otcovi.Cim boli starsi tym sa viac tesli do kupelov amarati prve lasky skvele vybavenie atd. no najviac ma dojalo ze ked odchadzali vela chlapcov aj dievcat za nimi plakalo to som nechapala ten starsi mi to vysvetlil ze proste si ich oblubili a mladsi je velky komediant takze imbolo smutno dakujem Lucivnej aj za deti a vrelo odporucam

lilianka851
28. mar 2013

Ahojte maminky tak vcera mi prisiel papier z poistovne samozrejme doprovod mi neschvalili co som aj cakala lebo vseobecna nechce velmi schvalovat doprovod.dnes som tam volala a dali mi termin na maj do limby chcela som jedlu ale uz to nebolo volne ale co uz a povedala mi ze mozno uz aj v aprili ma zavolaju.vcera som sa nedovolala tak som to skusala dnes rano od osmej tak asi po 20minutach mi konecne zdvihli.

atka3
28. mar 2013

môj syn 14r. by mal ísť po prvýkrát na liečenie,je silný astmatik.vybavujeme papiere,odporúčali Lučivnú,len neviem,ako je to s takýmito staršími deťmi,ako to tam je?

mita30
28. mar 2013

@atka3 predpokladam ze pojde sam a cez leto na limbu, a maju o seba tie deti perfektne postarane 😉

mimikyky
28. mar 2013

@atka3 moje baby 14 a 16 chodia, kľudne napíš, čo ťa zaujíma

natalka445
29. mar 2013

ahojte nôžem sa spitat maminiek ktore su tam ake tam je počasie je vela snehu utorok mame nastup a nemam šajnu ake veci si zobrat

atka3
29. mar 2013

@mita30 áno pôjde sám,bude to taký tábor akože pre neho. zaujíma ma hlavne aké procedúry tam deti majú,ako sú vybavené izby ?a on sa pýta,či dievčata a chlapci sú spolu? vravím mu,že aspon dáku kočenu si nájde na kamaratstvo. 🙂

maznacik007
29. mar 2013

@atka3 chlapci a dievcata byvaju na jednej chodbe ale rozdeleno v izbach.... boli tam same aj 4 rocne deticky co teda bolo 😝 😕 ale take vacsie deti uz v pohode... chodia na vylety ... a tak....

@natalka445 my sme teraz odchadzali a snehu tam bolo dost ... normalne na sankach lyzovalo sa este na prirodnom snehu....

procedury klasika bazen, sauna, liecebny telocvik, pobyt vonku, inhalacie, preplach nosa a ak mu predpisu aj ten floating...

atka3
29. mar 2013

to je čo ten floating

mita30
29. mar 2013

@atka3 no nam rozprzvali ze jedno poschodie su baby dalsie chalani, ci to tak je neviem🙂