Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

rebecca2006
20. máj 2015

@ellit neboj, to sa rýchlo utrasie, len mz sme nachytali. ale tiež to nie je ťiadna katastrofa, decká sa tvária už zdravo, len ten kašlisko...ale netreba sa dopredu báť, moťno už bude bacil začehnaný, tento týžden bolo krásne.

milluska
20. máj 2015

Jezismaria zeny, neprehanajte stale 🙄

milluska
20. máj 2015

@milluska tu v Smreku uz na atb nie je nikto napriklad...

x_shushu_x
20. máj 2015

@milluska ked vsetci poodchadzali :D a vymenili sa turnusy :D...len tu na MK vieme o 4??? mamickach, ktore odisli...mozno ich bolo aj viac....a niektori mozno uz isli domov po 21 dnoch....nikto netvrdil, že je to non-stop sodoma gomora :D.....tak ste to akurát dobre vychytali- to je super 🙂.....aj ked...taka hnacka je nakazlivejsia ako nejaka choroba, ktora uz je podchytena ATB 🙂....

Inak chcela som sa spytat- na ranajky sa chodi, kto kedy chce?...alebo je to nejako zadelene?..mate presny cas?

katka5
20. máj 2015

@milluska Boli sme na 201 a hned veda sa tam práve začala prerábať terasa. No hrozný hloluk to bol, lebo nás od tej terasy delila iba jedna stena.Ale už by to malo byť spravené....

ellit
20. máj 2015

ja sa tam tesim, tak ci tak. Minuly rok tiez polka Brezy vracala, hnackovala, deti boli na ATB. Jeden tyzden sme tam boli jediny na izbe zdraví a uplne na vrchu, takze som sa bala, ale deti to presli. Mna to drapslo dva krat 🙂

milluska
20. máj 2015

@x_shushu_x je to možné ze poodchadzali 😅 Ved este sa môže vselico stat, ale mam pocit, ze zprisneli opatrenia... Ranajky su podla LD casovo podelene, Smrek ma v case 7.30:-8.15
@katka5 myslim ze stale tam robia cosi, kamoska co maju izbu na tu stranu, ale vravi ze hluk nie je...
Inak otras burku mame prave...

lucijag
20. máj 2015

baby prosim vas idete niektora z vas v mesiacoch jun,jul august do borievky?

miah
20. máj 2015

@lucijag my ideme asi v auguste, mozno na prelome jul/august este nevieme presny termin 🙂

lucijag
20. máj 2015

@miah a budete v borievke?

miah
20. máj 2015

@lucijag ked som tam volala chcela som topol, ale uz bol obsadeny, tak vravela, ze nas da do borievky a ze ak by sa nahodou uvolnil topol tak by sme isli tam.. ale myslim, ze budeme skor v Borievke

monr
20. máj 2015

veru, dobre tu trieska a osvetluje sa

rebecca2006
20. máj 2015

@miah Borievka je celkom fajn. Ono to nevzyerá veľmi luxusne, lebo je zariadená takým starším nábytkom, a napr. MM keď sme došli, tak frflal, ťe je to tam depresívne, ale jemu neulahodíš. Ubztko nie je také pekné ako má Milushka v Smreku- mzslím yariadenie, ale je to tam také praktické. My sme sa tam mali fakt dobre. Je to malé- 3 iybz obývané, úplné súkromie, máš akobnz bunku s mimikuchznkou, páčkou achladničkou, veľká výhoda je to, že je to akoby malý apartmán, nie ste len na 1 iybe, kď potrebuješ oddelič decká... Ja som chcela veľmi Topol alebo Javor a nedalo sa a nakoniec nám Borievka vzhovovala veľmi. Hlavne tým súkromím.

miah
20. máj 2015

@rebecca2006 mne to nevadi, tak ci tak budeme viac vonku 🙂

milluska
20. máj 2015

@monr ty kde byvas?

monr
20. máj 2015

@milluska ja som na prizemi, sme sa vecer stretli vonku 😉 aj s ostatnou kopou deti 😉

janet24
20. máj 2015

Baby ja som odisla v sobotu,mozte jedna z vas ked pojde na cvicenie k tomu mlademu cvicitelovi ze ho pozdravujeme aj zo sophinkou.boli sme velmi spokojny s jeho pristupom,len sme predcasne odisli a nestihli sme ho pochvalit.vdakaaaaa

leginca
21. máj 2015

Dievčatá, tak akurát som si volala do Lučivnej, tak už mám termín: od 7. 7. - 28. 7.

lucijag
21. máj 2015

@leginca prosim vas a kde budete ubytovany?

leginca
21. máj 2015

@lucijag - ja budem ubytovaná v Osike

lucijag
21. máj 2015

@leginca prosim vas a ta osika je tam nieco nove?nikde na ich stranke som to nenasla

leginca
21. máj 2015

@lucijag - Osika je škola, a bolo tam len pár izieb. Teraz to prerábajú, aby tam bolo viac izieb a bude to celoročne. Mne iné ubytovanie v lete neponúkli. Osika je uvedená v cenníku, pani mi hovorila, že keď to bude celé prerobené, tak to nafotia a dajú aj na stránku.

lucijag
21. máj 2015

@leginca len tam asi nieje wc a sprcha na izbe ale na chodbe vsak?co je vlastne na izbe

leginca
21. máj 2015

@lucijag - no mne v lete iné ubytovanie neponúkli a to budem platiť 9 Eur na noc. Netuším čo je na izbe - idem do kúpeľov so synom prvý krát

vrakuncanka
21. máj 2015

Nájde sa tu mamina, ktorá posiela v júli 8 (plus mínus) ročnú dcéru do Lučivnej bez sprievodu? Moja ,,juniorka,, ide sama, tak jej hľadám nejakú kamošku

susanq
21. máj 2015

pridam svoj nazor aj ja. My sme mali prvykrat nastupit v decembri, maly ochorel. potom v januari, ochorel, potom v marci, ochorel, mali sme nastupit teraz v maji, ochorel, takze sme to vzdali. Ponukli nam dalsi termin, uz to ani neskusam, lebo s jeho imunitou a chorobnostou /nechodi ani do skolky a mame predlzenu rodicovsku/ by sme tam schytali naozaj vsetko. Vezmem ho radsej na dva tyzdne do hotela a budem s nim chodit na prechadzky a v auguste ideme k moru. tesili sme sa, ale viem, ze by nam to bohuzial este viac uskodilo. A co sa tyka chorobnosti, nasa pediatricka mi pred dvoma tyzdnami vravela, ze sa jej z Lucivnej vratili tri tazko chore deti. Nekonkretizovala, ale sama mi povedala, ze by sme to mali zvazit, vzhladom na stav nasho drobca. Drzim vsetkym mamickam a oteckom palce, nech v tom krasnom prostredi neochoreju, nech si to naplno uziju 🙂

rebecca2006
21. máj 2015

@susanq veľmi ti to kvitujem. Dnes kontrola u pediatričky- tiež mi povedala, že má viac poriadne chorých detí po Lučivnej v priebehu posledných 2 mesiacov a že to nie je ideálne riešenie pre malé deti. My sa predpokladám, budeme zbierať ešte min. 2 týždne, syn nafasoval ďalšie balenie antibiotika, ešte na týždeň., dcérke yatiaľ ATB dala do rezervy, keby sa stav zhoršil, máme skúsiť liečiť ako virosu. kašlú fakt veľmi, aj od dne s snimi aj ja a obaja starkí.... Pokiaľ by sa nikeomu nepáčilo, nešírim paniku, a ani nechce,m stresovať maminkz, ktoré majú liečenie pred sebou respektíve sú práve na ňom, len píšem moju osobnú skúsenosť...bola by som strašne rada, keby bola iná... ☹

lucijag
21. máj 2015

@rebecca2006 prosim vas ked ste odisli predcasne vratili za tie dni peniaze ?

lucijag
21. máj 2015

@susanq mozem sa spytat aky termin a kde vam teraz ponukli?j len pre info lebo myy tvrdili ze maju plno

rebecca2006
21. máj 2015

@lucijag áno vrátili. platili sme len za dni, čo sme boli.