Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

eunomia
28. sep 2015

@leginca Tak to je sikovny 🙂

cimerka
28. sep 2015

@mmaarrttiinnaa
@andybay1 baby aj ja s detmi idem 5.10.do limby.ideme prvykrat.vy uz ste boli?

andybay1
29. sep 2015

@cimerka my máme tiež premiéru, teším sa na stretnutie 🙂

cimerka
29. sep 2015

@andybay1 aj vies na ktore poschodie?ja som chcela na tretie aj si to poznacila ale ked som tam teras volala tak uplne vsetko poplietla a chcela ma dat s este jednou pani s detmi na izbu,takze nakoniec budem len v stvorpostelovej izbe bez vsetkeho ☹ chcela som aspon to wc a umyvadlo...

janula2511
29. sep 2015

@cimerka takze budes na prvom alebo na druhom poschodi.

nadenka_p
29. sep 2015

@leginca ahoj, prosim boli ste uz na tom lieceni? ako to vyzera v tej osike? je tam aj nejaka spolocenska miestnost/herna, kde sa deti zabavia a kde sa da byt ked ulozim deti vecer? ako je to so sprchami a WC, pre kolko izieb su spolocne a je ich tam dost, ci je narocne sa tam dostat? vopred dakujem za vsetky info. nada

cimerka
29. sep 2015

@janula2511 a co tam mozem ocakavat?bola si tam?zvladneme to bez wc a kupelne?mala ma 5 a maly bude mat 2 roky

mmaarrttiinnaa
29. sep 2015

@cimerka ahoj my sne boli už 2x ideme 3 x do limby na 2 poschodie

cimerka
29. sep 2015

@mmaarrttiinnaa tak sa tam teda uvidime 🙂 a ako to teda je bez wc a sprchy?da sa to zvladnut?je len jedna na cele poschodie?a v kuchynke je len jedna chladnicka?co take nesmiem zabudnut zobrat?

mmaarrttiinnaa
29. sep 2015

@cimerka nám sprcha ani wc na izbe nechýbalo na izbe sme sa zdržiavali iba minimálne všade kde sa pohneš je wc či ideš na ihrisko ci do herne ci do velnesu a sprcha bola tiež v pohode mali sme izbu blízko pri sprche

mmaarrttiinnaa
29. sep 2015

@cimerka ano v kuchynke bola jedna chladnicka ale aj na izbe sme mali chladnicku a sprchy boli 2 na jednej strane aj na druhej strane poschodia

cimerka
29. sep 2015

@mmaarrttiinnaa takze da sa to vravis...a vhladnicka je v kazdej izbe?lebo som si na fotkach nevsimla.a rychlovarna konvica mozno na izbe?

leginca
29. sep 2015

@nadenka_p - áno bola som v Osike so synom v júli. Na každom poschodí sú 3 toalety a 2 sprchové kúty, ani raz sa mi nestalo, že by boli obsadené všetky toalety alebo sprchy na poschodí. Na najvyššom poschodí je veľká spoločenská miestnosť, kde je malý kuchynský kút, práčka, a taká dosť veľká obývačka. 😀 😀 😀

kukucka26
29. sep 2015

Zienky neviete ak ide 12 rocne sieť same nez doprovodu dostane zdarma oteplovacky a vetrovku ? Ako to je?

nellynka
30. sep 2015

@kukucka26
takto to je napisane na ich stranke:

Akcia platí pre deti bez sprievodcu, ktoré absolvujú kúpeľnú liečbu schválenú poisťovňou (VŠZP, Union, Dôvera), v celej poisťovňou schválenej dĺžke (21-28 dní), s ubytovaním v LD Limba, alebo Jedľa, s nástupom na kúpeľnú liečbu od 15.októbra do decembra 2015 a v mesiacoch január a február 2016.

cinky333
30. sep 2015

má niekto reálne foto izby z Limby z 3. posch. a zo Smreku izby s obývačkou. Neviem sa rozhodnúť a na fotkách na nete neviem ktorá foto patrí ktorej izbe. Ďakujem, pomohli by ste mi.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronicka1901
30. sep 2015

@cinky333 Ahoj, my byvame v Smreku a izba s obyvackou vyzera ako na fotke na stranke kupelov. Ja som rada, ze sme tu, lebo vsetko okrem wellnes je tu, vsetky procedury, jedalen, doktori, prijimacia kancelaria. S malym babom je to na nezaplatenie.

mmaarrttiinnaa
30. sep 2015

@cimerka my sme mali na izbe aj rýchlovarnú kanvicu aj malú chladničku

cimerka
30. sep 2015

@mmaarrttiinnaa a na akej izbe ste boli?my mame 4-lozkovu.lebo na fotkach nic take nevidim a ani sa ns ich stranke nepise ze by tam bola chladnicka a kanvica,akurat len tv.ozaj a vodu maju aku?da sa pit z vodovodu?

veronicka1901
1. okt 2015

V Smreku je na izbe kanvica, chladnicka, aj telka.

mmaarrttiinnaa
2. okt 2015

@cimerka my sme mali 3 lôžka fotky na stránke mám pocit že veľmi neaktualuzuju ta izba ktorú sme mali ani nueje na stránke a voda sa da piť aj z vodovodu

bocjanka
3. okt 2015

@freyusha my ideme 12.10. do Limby, tiez na tretie poschodie

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skybaby
4. okt 2015

Ahojte nájde sa niekto kto nastupuje okolo 26.10 do vily breza?

bocjanka
4. okt 2015

@freyusha o chladnicke som sa nic nedocitala, iba o kuchynke s chladnickou na poschodi. Az Tam budeme mozem to odpisat, my ideme tiez do dvojlozkovej,sama som zvedava a plna ocakavani. 😉

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocjanka
4. okt 2015

@freyusha ja som si stravu dala, moj syn niekedy zje, inokedy nie, tak radsej ano. Neviem ci tam bude toalet. papier na wc, radsej vezmem.Este musime kupit zimnu obuv pre istotu.A balit sa zacnem minimalne dva dni predom, aby som na nic nezabudla 😀. Vidim to na dva kufre a 5 prirucnych tasiek.

bocjanka
4. okt 2015

@freyusha mozno sa ti dcera aj rozpapa pri pobyte na cerstvom vzduchu 😉

lucijag
4. okt 2015

@bocjanka papier tam je a stale doplnuju