Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

nela1006
19. mar 2014

@ciklamenka Ahoj ,ja idem do Lucivnej 16.4.do tej limby,velmi som nadsena neni,lebo maly ma 3 roky a v noci este chodime na wc,alebo opacne ,ked pojedem ja,bojim sa aby sa nezobudil a nezacal plakat.Pises ,ze si bola s detmi,obe boli schvalene? lebo mne pride 8 .rocny syn,ktory nie je lieceny a neviem ,ako to bude-kde bude on ,ked my budeme mat bazen,saunu a pod.Mohol by ist s nami do bazena,nevieš?A na izbe je len TV a nie je tam kanvica vsak?Ak tam budem ,dufam,ze sa stretneme.Zatial papa.

ciklamenka
19. mar 2014

@nela1006 ahoj, no pri neliečených deťoch si to musíš platiť, je to aj na tej ich stranke, da sa aj s procedúrami pobyt vybaviť, ale to je tuším 35 € na deň, radšej pozri, nech ťa nedomýlim 🙂. Ak by si mala to ďalšie dieťa iba ako neliečené, tak tuším 5 € za pobyt na deň platíš a kym budeš ty napr. v saune tak on môže byť v detskom kutiku - v Limbe je obrovský detský kutik, kde ti aj postražia dieťa, ale môže byť zatial aj na ihrisku, alebo v tom bufete, tam bol aj počítač, tak deti tam sedeli, čo bolo aj na škodu veci...stále som odtial ťahala syna preč.... 🙂. Ked pojdeš na inhalácie, alebo cvičenia, všade môže ísť to druhé dieťa s vami - okrem tej sauny. Myslím, že aj na floating by ho pustili - to je jedna miestnosť a v nej vana a vajíčko, kde sa kupe 15 minút. Môže vas počkať aj v šatni, stále je tam sestrička ked ju poprosíš, kukne ti na neho... ale je to škoda, že nemáš obe deti na liečenie. Ja mam 15 ročnú dceru a mne vždy napíše doktorka obe deti na liečenie, takže ideme spolu.
V Limbe je kanvica v kuchynke, my sme boli na druhom poschodí, nemali sme daleko do kuchynky, je tam spoločenská miestnosť a oproti nej je kuchynka, takže ked si v kuchynke, že niečo varíš, deti môžu byť zatial tam oproti spoločenskej a vidíš ich. Ale izby v Limbe sú velke, pytaj sa do vačšiej izby ked ti príde aj syn, lebo sú tam aj také dvojky izby a to je malé, to je iba na dve postele, aby ste sa nemuseli stahovať hore dole, ked príde dalšie dieťa za vami.

ciklamenka
19. mar 2014

@nela1006 a malému zober určite nočník, v noci je všade tma na chodbe a ak budete mať daleko záchod od izby tak to pre dieťa nie je bohvie čo ...

mima595
19. mar 2014

@nela1006 - neboj, oni to nekontroluju, na plavaren, do sauny , na inhalacie moze ist s vami, jedine mozno na zdravotnu TV by necvicil..ale kludne moze byt pri vas a pocka na lavicke...a podla mna by si ho mohla mat ako surodenec lieceneho dietata...lenze to si musis vybavit na prijimacej kancelarii...my sme to nakoniec nepotrebovali, lebo my Matusa nakoniec schvalili...ale urcite chod...akus aj telefonicky, potom im daj cokoladu...oni s tym urcite nebudu robit problem....

ciklamenka
19. mar 2014

@mima595 no neviem či aj do sauny, na to si dávajú pozor, keby tam dieťaťu prišlo zle, tak by bol problém, čo tam robilo.... mala som tam známu sestričku a veru nepúšťali len tak do sauny...

ciklamenka
19. mar 2014

@rainee požičiavajú sa tam bycikle a do Lučivnej do potravin to nie je daleko...

ciklamenka
19. mar 2014

@danaaaa ahoj my ideme 4.4. do Jedle 🙂

ciklamenka
19. mar 2014

@liwka ahoj, aj nam odporučali vybrať nosnú mandlu ale nedali sme a namiesto toho chodíme do Lučivnej 🙂

liwka
19. mar 2014

@ciklamenka no, nás tá operácia neminie. Žiaľ, je malá na tom tak, že musíme vybrať. Teraz aktuálne sme boli bez liekov mesiac a 4 dni- a znova máme ATB :( Už aby sme boli v Lučivnej 😉

ciklamenka
19. mar 2014

no my sme brali antibiotika na prelome december-január a momentálne sa liečime bez ATB, tak dufam, že to ustupi... v decembri mal aj kortikoidy a nakoniec antibiotika... a kedy idete do LUčivnej?

rainee
19. mar 2014

Baby boli ste tam niektore aj s manzelmi alebo dokonca tatinkovia samotni s detmi?
Skoda ze som nevedela ze sa da poziadat v dovere aj na 3 tyzdne, tie 4 su pre nas uz trosku komplikovanejsie,budeme sa asi musiet prestriedat.
Pozerala som teraz ake su tam procedury, dcera je atopicka a do bazenu vobec nechodime,treba doniest nejake doporucenie od lekara ze saunu bazen nemozeme ci to tam staci povedat? Ja budem na procedurach vsade s nou?

rainee
19. mar 2014

@ciklamenka dik za info.

ciklamenka
19. mar 2014

@rainee ja myslím, že stačí povedať, doktorka je tam zlatá. My sme do bazenu ani nechodili, boli sme raz a hned sme boli chorí, tak bazen sme nenavštevovali. Teraz si chcem pytať namiesto bazénu kupel vo vírivke... dufam že to pojde..
ked sme tam boli my, tak tam boli aj oteckovia s deťmi, dokonca aj starý otec s vnučikom 🙂

stelektrikar
19. mar 2014

@rainee ahoj ja som bol vlani zo synom manželka bola za nami cez víkend , tento rok si to zopakujeme v máji

stelektrikar
19. mar 2014

ide niekto v máji do Topola?

ryka2
22. mar 2014

ide niekto do Smreku ...2.4 nastupujeme,dcera ma problemy s nosnou madlou a zapal usiek,co si mam pytat ake procedury ,vie niekto poradit?

lienkavalter
23. mar 2014

@michalag ahoj,tiez som tam bola asi pred 12 rokmi..ano dievcenska budova bola limba a chlapcenska uz a ni nepametam,viem ze tiezz volaky nazov stromu.ten obchodik nemal chybu,najviac som tam nakupovala akesi gumene ufo,nejaky gumeny cukrik to bol..aka sranda ked si naa toclovek spomenie..tak asi ppred mesiacom sa mi ozvala hollka co sme tam boli spolu,tesim sa na stretnutie s nou ak to vyjde..

vlasa
24. mar 2014

ahojte,moja dcera ide v auguste sama,pre mna uz nemali volne.chcela by som tam byt tyzden kym si zvykne,neviete o nejakom blizkom ubytku pre mna?budem bez auta,tak neviem ako je to tam s cestovanim po okoli ☹ dakujem za kazdu radu..

jarka34
25. mar 2014

@vlasa
Ahoj, prosím ťa, kedy si podávala žiadosť o kúpele? Ja som bola v poistovni minulý týžden, a píšes, že majú voľné až v auguste?

vlasa
25. mar 2014

@jarka34 ja som volala priamo do lucivnej a tam mi vraveli.chcela som s malou ist cez leto a beznadejne plne ☹ tak musi ist sama.termin ti zarezervuju aj predtym ako ti pride ziadost potvrdena.myslim ze este v juni bolo volne,ale tiez bez doprovodu.

teruliatenko
25. mar 2014

@30mamina3 prosim vas poradte mi...ked idem s dvoma detmi a chcela by som tatu cez vikend???? nik mi nebie poradit... a kolko ste platili? velmi pekne dakujem

mima595
25. mar 2014

@teruliatenko -minuly rok sa platilo 11E na noc...

30mamina3
26. mar 2014

@teruliatenko zaleži od ubytovania v nadštandarde teda javor a topol sa plati 6eur noc a inde 11eur noc.To je bez stravy samozrejme 🙂

teruliatenko
26. mar 2014

no takze pisala som tam a akurat mi pisali ze 24 na den zo stravou.... fuhhaaa

jarka34
26. mar 2014

@vlasa No dnes som tam volala, že najbližší voľný termín, na september alebo október, dosť neskoro pre mna, lebo malá nastupuje do prvej triedy, tak neviem, čo urobiť.

kurci
26. mar 2014

@jarka34 tam je parádna pani učiteľka čo má prvákov, myslím, že nebudeš ľutovať..........., škola len začína nič nezamešká

30mamina3
26. mar 2014

@teruliatenko strava je myslim nieco okolo 9eur tak nesedi nepytaj sa na stravu tam sa strava plati samostatne informuj sa len o ubytko

teruliatenko
26. mar 2014

takze 21 v topoli a plus este strava tak to je paradna sumicka....... 😠

teruliatenko
26. mar 2014

ja idem cely september,,uff mam strach ci to s malymi zvladnem... 😒

angi75
27. mar 2014

@teruliatenko ahoj. Aj ja idem so 4-ročnou dcérkou v septembri a do Topoľa na 3 týždne. Tak sa asi stretneme 🙂. Ty máš aké deti? Minulý rok sme boli tiež v Topoli, nie nadštandard a keď prišiel za nami manžel vopred sme zaplatili 11€ na noc.