Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

marcella5
10. okt 2016

@lulik01 teraz sa tu vozia este deti na bicykloch, odrazadlach, ale len na svojich, uz sa nepoziciava

marcella5
10. okt 2016

@livia341 presne tak, zaparkovať vonku, az po vybaveni sa pustia dnu... a da sa ubytovat od 11hod., cize aj ked sa vybavis skor, ako my, boli sme prvy, pred pol 10sme mali vsetko, ale na izbach odchadzaju do 9, potom chyzne este upratuju

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia341
10. okt 2016

@marcella5 čiže kde ste boli v tom čase zatiaĺ od 9.30 do 11 hod., keď upratovali chyžné?lebo chceme prísť čo najskôr, aby mohol ísť manžel do roboty.

livia341
10. okt 2016

@kvevka presne tú izbu bez obývačky myslím.Ďakujem.

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia341
10. okt 2016

@kvevka dobre,tak ste o kolkej hod. prišli na prijímaciu kanceláriu keď ste boli už prvý? medzi 8-9hod? a boli ste teraz na jeseň v kúpeloch? a kolkýkrát ste absolvovali kúpele? my ideme úplne 1 krát, tak sa preto pýtam.

marcella5
10. okt 2016

@livia341 my sme boli tiez na kafe, a maly sa zatial hral na ihrisku... a prisli sme 8.15

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_shushu_x
10. okt 2016

maminy bol niekto v 2lôžkovej izby bez obývačky v smreku? nám totiž "šikovnejšia" teta z tých 2, ktorým sa dovoláte poplietli izbu a tú, ktorú sme si zajednali pred niekoľkými mesiacmi pridelila inym ludom.......zvladneme to bez ponorky 3 týždne všetci traja (aj s manželom)??? :D....minulý rok sme mali 3 lôžkovu s obyvackou, bolo to male- ale aspon manžel mohol pozerať v noci filmy (oddelene od nás)- toto si neviem predstaviť.......ak by mal niekto náhodou aj foto tejto konkrétnej izby, bola by som vďačná 🙂.....

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_shushu_x
10. okt 2016

@kvevka vdaka, pohladam, ked budem mat viac casu.......ver mi, ze som pouzila všetky druhy tonu hlasu od inteligentných az po rozzurene a taktiez rozne variacie slov....ale nezabralo.....zajtra skusim zavolat tej druhej pani....ta mi vzdy prisla taka- normalnejsia na komunikáciu 🙂...

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_shushu_x
10. okt 2016

@kvevka no, bude "sranda" :/....

lulik01
11. okt 2016

Ide ma porazit. Z roboty ma podlali na sluzobku, polka ludi je tu chorych. A v piatok cestujeme do kupelov. Dufam ze to vsetko zvladneme.

zoel
11. okt 2016

Ahojte aj my nastupujeme 26.10. na mesiac s 5 a 2 rocnou. Neviem ci Smrek alebo Limba 3-oj lozkova. Poplietli nam ubytko. Ak bude klzisko a sneh... ako ste riesili dve deti kde jedno korculuje, lyzuje a druhe je drobec ani na korcule ani na lyze ? Je tam nejaky instruktor hlavne na lyze ? Alebo kde mam to mensie dat aby som vacsiu trochu strazila na klzisku ci na svahu ? 🙂 Ak to bude v novembri vobec realne ... Dakujem

krt_82
11. okt 2016

Mne dnes prišiel papier že 17.10 nastupujeme. To takto funguje, že pár dni dopredu Vám dajú vedieť ? A teraz keď mi to môj zdravotný stav nedovoluje ? Hlavne že termín si možem vybrať do mája 2017 😀

hotelka
11. okt 2016

@krt_82 aj my nastupujeme 17.10. 🙂 do limby

krt_82
11. okt 2016

@hotelka aj ja to tam mám napísané, ale budem musieť zavolať keď niekto dvihne že nech mi zmenia termín aspon na koniec novembra..síce bude zima ale momentálne si nemôžem vyberať...snáď bude aspon kopa snehu 🙂

krt_82
11. okt 2016

@hotelka myslela som tu LIMBU

livia341
11. okt 2016

a kedy zvyknete chodiť ešte na vyšetrenie k detskej tesne pred nástupom na kúpele? na papieri je napísané 2 dni, a ked by mal náhodu len kašel sem tam nádchu tak nás nepríjmu v kúpeloch? Lebo kašlieva iba ráno, ako mu sople stečú do hrdla a v školke neviem ako kašle.Či nemám ísť už teraz k dr.nech ho pozrie, aby sme stihli doliečiť sa do 20.10.? poradte mi.Ďakujem

sykorka27
11. okt 2016

Niekto tu písal o korčuľovaní a lyžovaní. Robia sa tieto zimné aktivity v kúpeľoch? A ak áno, výstroj sa požičiava, alebo treba priniesť svoju?

baklik
11. okt 2016

@krt_82 zavolas, ze ti to nevyhovuje...

x_shushu_x
11. okt 2016

@krt_82 na posledny termi uz vraj nie je vôbec ziade ubytko na vyber 🙂...aspon na mna tak bolo nakricane :D..

oksu
11. okt 2016

@sykorka27 požičiava - korčule, prilby, lyže, a v arealy je aj velke klzisko aj vlek na lyžovanie, taka draha na zjazd dole v takom kolese - nenapadne ma nazov ... my sme si január moooc užili

oksu
11. okt 2016

@zoel my sme boli v january, mala mala 1,5 a maly 5,5. my sme sli ale všetci štyria a užili sme si to ako dovolenku. tažko by mi bolo s obomi. malu nezobrali do školky a meleho sme necheclui, ankolko v tom čase - doobedu prazdne klzisko aj svah. inštruktor bol ale platení - nie celu dobu, na ľad chodil len s nami. takto sme sa mohli striedat pri malom v aktivitácha ked mala spala v kociku sme sa venovali aktivitám všetci traja. vela sme boli vonku - tak 6-7hodin denne.

janet24
11. okt 2016

A kedy zacina fungovat aspon klzisko pokial nue je este sneh na sankovanie.

luvis
12. okt 2016

@livia341 ahoj, 19 nastupujeme do LD SMREK tiez mam 2 ks 🙂 skoro 4 a skoro 6 rocne baby

livia341
12. okt 2016

@luvis super tak sa stretneme, mna zbadáte s bruchom a so synom.Idete 1 krát? my áno.