Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mita30
29. mar 2013

@natalka445 nno snehu je dost od vcera snezi a snezi je to sranda🙂🙂 da sa fakt vsetko 😉 ci to tsk zostane neviem, my sme tu do pondelka tak uvidime🙂

maznacik007
29. mar 2013

@mita30 teraz boli deti bez sprievodu len na tretom poschodi spolu .... ale v case sezony je mozne ze to delia po poschodiach lebo vtedy neubytuvaju ze na Limbu deti so sprievodcami ...

floating je take vajicko s morskou vodou...resp. voda a morska sol ... a uplne to tam nadnasa....

mima595
29. mar 2013

holky, ja som zistila, ze som zabudla poslat navratku☹(((
a nastup mame 8.4.----dokelu, som cakala, ci mi nepride domov schvalenie kupelnej liecby na matusa, lebo jemu vybavujem dodatocne a auplne som na to zabudla... 😠 😠 😠

mita30
31. mar 2013

Tak dnes prsi a fajne, esteze uz ideme zajtra domov 😉

natalka445
31. mar 2013

@mita30 no moc si nas nepotešila my nastupujeme utorok ☹ ale aj u nas v bratilsave je tiež počasie na prd od rana silno pršalo a teraz sneži tak štastnu cestu domov 😉

zaneta54
31. mar 2013

Ahojte dnes už mi prišiel papier z poistovne kde ma byt napísaní sprievodca ak ho schválili lebo nemám o tom šajnu ahojte

timka10
31. mar 2013

@zaneta54 ak nemas tam nic napisane,tak si skuszavolat do poitovne a povedia ti to.a ak mas vseob.tak schvalovat nechcu spriev.

mita30
31. mar 2013

@natalka445 ja viem nikomu sa to tu nepaci aj sneh zlieza ale hlasia snezenie tak mozno este tu cosi bude a dik 😉

natalka445
1. apr 2013

zajtra smer lučivna

marianna35
3. apr 2013

ja som sa vratila s dcerou 29.3.a bolo tam super.

kamilkal
3. apr 2013

@atka3 tomu ver že kočku si najde a nie jednu moji chlapci chodili spolu boli asi 6krat ale hovoria teraz že mami prázdniny pre nas znamenaju babka chata a Lučivná doteraz si píšu s kamosmi a kamoskami a co je hlavné polepsilo sa im

kamilkal
3. apr 2013

@karina1313 najdi si to na nete a maju aj stranku na face

rutt33
4. apr 2013

ahojte, teraz som podávala návrh do poisťovne, prosím vie mi niekto povedať či mi vszp schváli doprovod pre 37 mesačné dieťa doktorka ma doporučila, ale milá pani v poisťovni mi povedala že ma neschvália, ako to je má s tým niekto skúsenosti?
🙂

maznacik007
4. apr 2013

@rutt33 neschvalia ti doprovod nerataj s tym.... co som poznala mamicku a mala vseobecku tak jej neschvalili ani s posudkom od psychologa ...

rutt33
4. apr 2013

@maznacik007 no a ako to je s cenou ked ma neschvália trebars v tej jedle? tam by to malo byť najlacnejšie, ja som na malú sama a neviem či nám ocino s niečím prispeje a ešte ma zaujíma ako je to lebo všade sa píše 3 až 4 týždne, a aká je čakacia doba včera som to len brala do poisťovne, ĎAKUJEM

maznacik007
4. apr 2013

@rutt33 no neviem kolko trva nez to schvali ti poistovna maju na to 30 dni... a potom cakas na termin.... ono zavisi od obsadenosti ubytovania .... niekedy mozes mat stastie a ides na liecenie rychlo ze sa nieco uvolni ale na niektore ubytka sa caka aj par mesiacov... v marci uz obsadzovali september oktober... takze asi tak..

najlacnejsia je Limba ale tam sa neda ubytovat v sezone ... a cena zavisi od toho aku mas poistovnu asi VSZP predpokladam ...
a pojdes len ty s dcerou tak ta to so stravou na Jedli vyjde cca 380 EUR ale teda to by bolo mimo sezony cize nie jun az september ale zasa ze ma byt novy cennik tak uvidis teraz je to predcasne asi riesit .... najprv nech ti liecenie schvalia a uvidis cca aky termin ti ponuknu ...

rutt33
4. apr 2013

Všetky ceny som si našla, sú poisťovne ktoré schvália aj sprievodcu dieťaťu staršiemu ako 37mesiacov ak áno ktoré? viem to potom využiť narok ked by som sa počas roka prepoistila?
je tu niekto kto je ubytovaný v limbe alebo v jedle. má tam mamička svoje súkromie v izbičke? 🙂
dočítala som sa že každá rodina aj tu má svoju izbu.

rutt33
4. apr 2013

@maznacik007 som v VSZP, koľko cca trvá schválenie podávala som to včera

rutt33
4. apr 2013

podľa všetkého mi momentálne neostáva nič iné len čakať,čakať a čakať 🙂 🙂 🙂

maznacik007
4. apr 2013

uz som pisala ze na schvalenie ma poistovna 1 mesiac... ale moze to byt aj skor zavisi od revizaka co to dostane ... a potom ked uz ti prijde domov schvaleny navrh postou tak mozes zavolat do kupelov a oni ti povedia kedy maju volny termin na ubytko co chces...

Dovera schvaluje aj sprievodcu u takychto deti ale zasa ma vacsie problemy so schvalenim kupelov... ak sa aj teraz prepoistis je ti to nanic lebo ti to zacne platit az od roku 2014
aj ked si v limbe tak mas samostatnu izbu ako rodina... kedze ste dve tak taku malu dvojlozkovu ale da sa ... ja som bola s dvomi detmi tak my sme mali taku velku izbu ...

olgynka
4. apr 2013

Ahojte , prosim Vas chcela by som sa Vas opytat ci je mozne prist na recepciu osobne a sa dohodnut na ubytku, strave a termine.....ci nahodou nemaju len niektore dni vyhradene na konzultaciu dik...

mita30
4. apr 2013

@maznacik007 ja som z dovery a mala som to schválené rýchlo a bez problem 😕 a bez známosti!

rutt33
5. apr 2013

Ďakujem za všetky rady. 🙂 🙂 🙂 , a aj za trpezlivosť.....

alami
6. apr 2013

@rutt33 Ja som bola v jedle, máš svoju izbu s WCkom a umývadlom. Máš súkromie. Sprchy sú na chodbe, ale to je pre pár izieb, sú blízko a sú pekné, nové, čisté. Nebol s ničím problém. Bolo to v ťažkej pohode 🙂

mima595
6. apr 2013

@maznacik007 - a vy ste ako tam vlastnme dopadli s tym jedlom??? jedli ste osobitne, alebo to maly zvladol???
my nastupujeme v pondelok, bude s nimi MM 3 tyzdne..tak drzte mu prsty, nech to zvladne.... 🙂 🙂

maznacik007
6. apr 2013

@mima595 davali malemu stravu do obedarov pocas celeho pobytu ... bohuzial dost tam chudol na rok si objednam topol s kuchynkou a budem mu robit jeho oblubene jedla ... a na konci bol uz chory takze to mu tiez nepridalo...

ale bolo tam viacero mam co nemali jedlo a normalne sedeli v jedalni s detmi dojedali .... 😅 my sme do jedalne ani nechodili dcera jedla sama...

inak bolo tam viacero tatkov s detmi tak hadam to zvladne...nebojisto zvladne

mima595
6. apr 2013

@maznacik007 -u nas, tym, ze ide MM, tak sme to s tou penziou mali poriesene..jemu by dojedanie nestacilo.... 😉 😉 ..ja viem, ze to zvladne, on to s nimi vie, dokonca uz ma sparingpartacku...mammicku, co sme sa spoznali v kupeloch a uz 3x ideme spolu...tiez ma 3 deti, tak to hadam zvladnu a nezburaju Topol

maznacik007
6. apr 2013

@mima595 a idu do topola do toho apartmanu co je aj s kuchynou... super... neboj zvladnu to tam a hernu maju kusok aj ihrisko vonkajsie...
a ty prides za nimi ... potom... moj muz tam chodil kazdy vikend tak od stvrtka ...

mima595
6. apr 2013

@maznacik007 - ano,my ideme do 4-posteloveho..ja to tam poznam, lebo sme uz v Topolo boli...ja som len teraz nastupila do prace, takze asi len na vikendy tam budem, co je skoda, no uvidim, mozno sa bude dat nejako dohodnut s kolegami.....

luy
8. apr 2013

@mita30
@mima595
@maznacik007
@alami ahojte,chcem sa vás opýtat,kde je najlepšie sa ubytovat s dvoma detmi?jedno 12 ročné a jedno 2,6 r.Chcem vlstnu kupelku,vecko,tv,parkovacie miesto a kuchynku - existuje také niečo?dakujem za odpovede.A celkovo ste tam spokojné?aký je personál?môže za nami príst manžel na dva,tri dni?