Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

monline
6. okt 2016

@hotelka nie, pekne si sadneš, podajú ti misu s polievkou aby si nabrala a potom ti prinesie pani obed na tanieri...raňajky máš na tanieriku pripravené, len si podoplnaš čo chceš

janet24
6. okt 2016

@hotelka nie roznasaju po stoloch

hotelka
6. okt 2016

@monline
@janet24 a s akými starými deťmi ste tam boli?môj starší ma 5, on bude pekne spolupracovať, no mám strach o tú menšiu, má 2,5 a keď sa jej niekto chytí nosa reve ako zmyslovzbavená...a tiež som tu zahliadla, tú inhaláciu...toho sa tiež bojím či to bude chcieť

monline
7. okt 2016

@hotelka môj mal tesne pred 6 rokov. Nikto sa jej nosa chytať nebude. Spoločná inhalácia je v pohode, to len budete všetci sedieť a dýchať...a individuálna- veď uvidíš ako jej to pôjde, možno lepšie ako si myslíš...a preplach nosa- môj to absolútne odmietal, robili sme preplach, ale to bolo celodenné vyjednávanie, len aby nemusel...ale napr kamoškina 3ročná si robí preplach aj sama doma, tam sa to naučila a teraz aj ked má plnší noštek, hneď si robí preplach...a teraz už aj menším deťom ako 3 roky schvália kúpele? myslela som, že len starším a tie mini deti sú tam so súrodencami a mamou

hotelka
7. okt 2016

@monline teraz tam maju akciu, ze surodenec lieceneho dietata do 3rokov ma procedury, stravua ubytko 8,5na den...tak sme to vyuzili 🙂 tiez mava obcas sopliky tak preventivne ju preliecit 🙂 citala som diskusiu do zadu ze niektorym tam deti pochoreli...ako je to mozne?sak ked je clovek stale na vzduchu...v hernach to pochopim...no ked sa budeme spol.priestorom vyhybat snad budeme ok

monline
7. okt 2016

@hotelka my sme v piatok prišli a v sobotu ochorel. Horúčky, že som mu musela zábaly robiť 3 dni...potom kašeľ, vracanie hlienov...kašeľ taký, že mu museli kortikoidy nasadiť...zišlo mu to na priedušky, no strašné to bolo...nechcel nič jesť, ja som sa z izby nedostala, po 5 dňoch sme šli domov a vrátili sme sa o mesiac, to už bolo super.
Tam sú deti so zníženou imunitou, ľahko ochorejú.

marcella5
7. okt 2016

@janet24 teraz sa chodi v pondelky do oc forum poprad, tam je aj tesco, od 10-12

baklik
7. okt 2016

@marcella5 to akoze kto chce ist, tak ho tam zoberu autobusom, aby si nakupil, ci ako?

monline
7. okt 2016

@baklik áno. Deň dopredu sa zapíšeš do zoznamu, ktorý je na nástenke na chodbe ako sa chodí na inhalácie - smrek

baklik
7. okt 2016

@monline a nie su v tom case procedury, ked je to doobeda?

monline
7. okt 2016

@baklik ja som nebola na takomto nákupe, ale v tom čase bývali poobede. Procedúry si môžeš prehodiť

marcella5
7. okt 2016

@baklik napr. teraz v pondelok sa ide do PP, a papier na zapisanie je vyveseny od včera. Ja som bola uz 2pondelky a bol iba malý mikrobus pre 15ludi, lebo nas bolo malo, myslim si, presne preto, ze vacsina ma procedury

baklik
7. okt 2016

@marcella5 a to si isla predpokladam aj s dietatom...

marcella5
7. okt 2016

@baklik prvy krat ano, druhy krat bol v skolke

baklik
7. okt 2016

@marcella5 aha, tam je aj skolka? som myslela, ze len skola...

cutty
7. okt 2016

Ahojteee ake je aktualne pocasie v Lucivnej? V pondelok nastupujeme s malym

marcella5
7. okt 2016

@baklik ano je, v prac.dni od 10-12

@cutty dnes bolo pekne, predchadzajuce dni dazd a sneh

janet24
7. okt 2016

@marcella5 no pekne minuly rok bolo v stvrtok.To si budem musiet nakupit ked prichadzam v pondelok

hotelka
7. okt 2016

@marcella5 a je tam uz zima?myslim ci uz na zimne bundy

mkontrikova
7. okt 2016

podla mna asi ano,

marcella5
7. okt 2016

@hotelka ano, zimne bundy, topanky urcite ano, aj cez den bolo max. 7st.

cutty
8. okt 2016

Dievcata este sa chcem spytat, budem byvat v Topoli v dvojlozkovej izbe, mali by sme mAt aj TV na izbe ale je na izbe aj chladnicka? Ci len v spolocnej kuchyni je?

marcella5
8. okt 2016

@cutty skusim sa opýtať, v kuchynke spolocnej je, ale či je na izbe neviem, tv je na izbe

cutty
8. okt 2016

@marcella5 prosim ta a uteraky a osusky treba svoje brat? Mam stres z toho co vsetko treba zbalit.

janet24
8. okt 2016

@cutty aky stres ved balis ako keby si isla na dovolenku.A co zabudnes 4 km je svit tam kupis.

ivanulienka81
8. okt 2016

@cutty v Topli na 2-lôžkovej izbe je tv, free wifi, rýchovarná kanvica aj malá chladnička, osušky a uteráky si treba zobrať vlastné...

cutty
9. okt 2016

@ivanulienka81 dakujeeeem

marcella5
9. okt 2016

@cutty osusky, uteraky, zupany su len na apartmanoch, na izbe musis mat svoje, pri bazene davaju

lulik01
9. okt 2016

Baby beriete detom odrazadla? Teraz sa este na nich vozime, len neviem ci to nie je zbytocne vzhladom na chlad. Dakujem

livia341
10. okt 2016

Otázka pre šoférov, že ked pojdeme autom, tak musím až pred bránou zastať a ísť peši sa hlásiť na prijímaciu kanceláriu? a potom sa vrátiť po auto? prečo nepúštajú dnu? nie je dostatok miesta na parkovanie? pýtam sa lebo nás manžel dovezie a ide naspat do roboty,a nie ešte nás bude musieť čakať s vecami v kufri dokým nás príjmu. Chápete čo chcem tým povedať.Ďakujem, a tá chladnička čo je na izbách je aj s mrazničkou. Napr.LD Smrek. 🙂