Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

tammika
4. jún 2014

Ahojte, ja idem s dcerami (4 a 2 roky) do lucivnej v pondelok 9.6. prvykrat a uz teraz mam z toho bobky ako to zvladneme 🙂 da sa tam zabavit aj 2rocne "dive" dieta? Nejdete nuekto s podobne starymi detmi v tomto termine?

marikaema
5. jún 2014

Kocky ja by som tam chcela s malou ist aky je postup vybavovania? dakujem pekne

vlasa
7. jún 2014

@marikaema kuk tkl.sk je tam vsetko super rozpisane 😉

vlasa
7. jún 2014

baby,mate niektora uz dieta v jedle same?myslim v tom prerobenom 🙂

mikisa27
8. jún 2014

@vlasa este su tam mamicky s detmi do zajtra 🙂 same deticky tam pridu az po 14tom juni 😉

vlasa
8. jún 2014

@mikisa27 a je to uz hotove,nevies?moja ide v juli,nevies kolko deti to ma kapacitu,alebo izby po kolko ich bude na izbe?

mikisa27
8. jún 2014

@vlasa my sme odtial odchadzali koncom maja,akurat dorabali ihrisko 🙂 teraz by mali stahovat nabytok do izieb,bude tam komplet novy nabytok,vraj tam ma byt 32deti,cize 4 na jednej izbe.....maju mat aj vlastnu jedalen,televizor na chodbe,priamo z budovy su dvere na velke oplotene ihrisko 🙂

tulipanikdiddlina
11. jún 2014

november 2014 🙂 s kym sa vidíme? 😵

gastanka2
18. jún 2014

Mame ist narychlo o dva dni prosim vas co si zobrat so sebou na oblecenie je tam teplo a aj plavky zoberieme preistotu, pripadne nieco akutne

mikisa27
18. jún 2014

@gastanka2 plavky treba urcite 🙂 v procedurach je bazen 3x do tyzdna,sauna,virivka,takze plavky potrebujes 🙂

gastanka2
19. jún 2014

@mikisa27 dikes mohli by dávat zhruba nejaký zoznam ze co treba zobrat

mima595
19. jún 2014

@gastanka2 - a uz nedavaju?? nam davali, aj na nete bol....

gastanka2
23. jún 2014

Nedali nam a na nete som ho nenasla napisali veci podla rocneho obdobia ale uz sme tu a vystacime s tym co je dik za info 🙂

vlasa
24. jún 2014

nieje tu maminka,ktora ma dieta same na lieceni v jedli teraz,alebo potom?

veronikak55
24. jún 2014

my so syncekom chodime pravidelne do kupelov Lucivna..a neviem si vynachvalit. nove ubytko, animatori, deti sa ucia, rozne procedury.. doteraz som chodila s malym vzdy ja.. ale zhodnotil ze ako prvacik je uz velky.. a uz to zvladne aj sam 🙂 tak som zvedava... skuste si pozriet www.tkl.sk

vlasa
24. jún 2014

@veronikak55 a ide teda teraz v lete sam?stranku pozeeam stale,na fb su aj nove fotky z vynovenej jedle
Vyzera super.moja ide zac.augusta.tiez som zvedava ako to zvladne sama 😉

tamaram283
25. jún 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

my sme boli s dcerkou v kupeloch lucivna.. a nevieme vynachvalit. chodime uz viac menej pravidelne.. sme tam velmi spokojny.. aj co sa tyka stravy, ubytovania, pristupu personalu... dokonca sme si tam aj kamosky nasli.. a snazime sa tam vzdy chodit ta ista partia 🙂

gastanka2
26. jún 2014

Je to tu super maminky krasne prostredie, vybavenie, super personal, strava a dakujem za rady vyuzili sme

garicka
28. jún 2014

ahojte baby, ako dlho sa čaká na termín do kúpeľov, všetci máme všeobecnú ZP? mala by som ísť s oboma chalanmi a ideme prvýkrát tak ani netuším čo všetko nás čaká a za aký čas dostaneme termín na kúpele

gastanka2
30. jún 2014

To je individualne, my sme mali doveru a schvalili nas v marci a boli sme nahlaseni na leto ako nahradnici a sa uvolnilo a zavolali nas 2 dni vopred ako rychly nastup 20.06., je to dost nabite ale stoji to za to 😉

vlasa
1. júl 2014

@gastanka2 ahoj.vy ste tam teraz asi,ze?ako to vyzera v jedli prosim ta nevies?myslim vonku,co robia deti atd..

zuzkasamko
3. júl 2014

@garicka nam schvalila poistovna uz v aprili a ideme az na prelome sebtember/oktober do Jedli

garicka
3. júl 2014

@zuzkasamko tak osm zvedavá, kedy nám dôjdu papiere, moja naivita si myslela že ak ich odnesiem začiatkom júna, tak nás už v septembri pošlú . 😀

zuzkasamko
3. júl 2014

Dlho sa caka bohuzial.a my by sme uz velmi potrebovali ist.casto su decka chore.najma ten 18 mesacny ☹

zuzkasamko
3. júl 2014

@teruliatenko ja idem tiez s dvoma chlapcami vo veku 4 roky a 18 mesiacov do Jedle na prelome sebtember/oktober

garicka
4. júl 2014

baby miškovi schválili pobyt, kubkovi nie ☹ že hranica je až od 3 rokov... tak načo nám potom dr. kázala vybavovať ten pobyt, som sklamaná, kvôli tomu sme mali zbytočné behačky s kubkom po lekároch.... nebol tam niekto s dieťaťom menším ako 3 rôčky?

garicka
4. júl 2014

@zuzkasamko teraz pozerám že máme rovnako starých chlapcov a tebe schválili aj toho menšieho? ako je to možné, kurnik, kubko je v kuse chorý..... v kuse mu niečo dávam na kašeľ, priedušky a tak.... akú máte ZP?

zuzkasamko
4. júl 2014

poistovna schvali len deti od troch rokov,starsieho schvalila.za mensieho budem platit 6 eur na den.ani mi nehovor,my sme boli tento rok uz 6 krat v nemocnici s malinkym a v nedelu ideme zas.budu mu vyberat nosne mandle...mame vseobecnu zdravot.poistovnu a schvalili mi aj sprievodcu.aspon nieco 😉

dari
4. júl 2014

@garicka mne schvalili v dovere, dceru a mladsi syn. V case schvalenia mal 2r1mesiac, nastupili sme na pobyt tesne pred tretimi narodeninami

mikisa27
4. júl 2014

@garicka dieta do 3 rokov nema narok na kupelnu liecbu.....rezervuj si termin v kupeloch na tu ziadost co mas na starsieho syna a ked im budes volat,tak povedz ze beries aj mladsieho ktory este nema 3roky a ze chces aby aaj on bol lieceny.Budes za neho platit 6eur/den a bude v tom mat vsetky procedury+ stravu 6x denne 🙂