Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

maznacik007
4. mar 2013

limba je uplne v pohode... sme tu len par izieb ... wc sprchy vsetko cistucke... herna je teraz zavreta... ale v utorok stredu ju otvoria.... my sme spokojni ...

mita30
4. mar 2013

@maznacik007 ano sme zatial v limbe, uz som aj jefnu panii oslovila co som si myslela, ze ste to vy🙂🙂 cislo mame myslim 204🙂

maznacik007
4. mar 2013

@mita30 my sme 105 a mam jedno dievcatko v bledunkomodrej bunde a ruzova kukla na hlavu miesto ciapky nosi teraz a maleho chlapca tmaveho ciganika.., dcera je spinavy blond...

mita30
4. mar 2013

@pusa izbu mate svoju, a zalezi o doho co ocakavate, ja som mala podmienku vlastne wc a umyvadlo, no a tuto nie je iba postele skrina a dost. Nepotrebujem luxus ale bola som nachystana inak. Ubytko ciste pekne, ale tie okna mna napr. desia🙂 wc aj sprcha je blizko. Ci sa do da vydrzat napisem neskor sme tuprvy den🙂

mita30
4. mar 2013

@maznacik007 moja a dievcatko nema taku s takymi ako brbolcami, neviem ci som vas nezahliadla🙂

maznacik007
4. mar 2013

@mita30 rano ma drgni ked budete na ranajkach ja budem sediet v bonsaji alebo potom na inhalaciach ..... 😉

mita30
4. mar 2013

Len mame asi inak ranajky my 8.15 a inhalacie zatial neviem zajta sa dozviem,
@maznacik007

maca_p
4. mar 2013

kocky, pls. kolko vychadza sprievodca + 1 dieta? poistovna bezne schvalujje sprievodcu pre 4 rocne dieta? nie nadstandard, alebo prip. o kolko je nadstandard drahsi od beznej izby?

zaneta54
5. mar 2013

Cˇaute babenky.Neviete mi niektora povedat že ked idem v maji a prelina sa mi to na jun či platím inak za máj a inak za jun. Dˇakujem za odpoved.

kurci
5. mar 2013

@pusa dá v pohode. na izbe máš televízor, lampičku, skrinu v pohode. na chodbe je niekoľko záchodov a sú dámske a pánske sprchy, ale aj to v pohode. My sme sa sprchovali každý 2 deň a dalo sa . neboj bude super, nám už bolo 🙂 🙂 🙂

pusa
5. mar 2013

@kurci,
@mita30
@maznacik007 ďakujem za odpovede, to umývadlo mi asi chýbať bude, ale hlavne že je to čisté. My ideme od 11.3.2013 na mesiac, tak verím, že to bude OK.ˇ

mita30
6. mar 2013

Tak ludkovia a sme v Jedli je to totálny rozdiel, môžem len odporučiť 😉

monalisatko
7. mar 2013

@maznacik007 ahoj, jéééééj, tak my sme sa už aj stretli 🙂 Nevedela som že si to ty. Stretli sme sa v čakárni u dr. na 4.om poschodí. To ja som bola tá čo čakala na lieky. Myslím v pondelok a tvoj chlapček tam pil vodu z pohára so slamkou. Aj sme prehodili pár slov 🙂 My sme už od minulej stredy odlúčené, lebo mi najprav ochorela staršia a potom aj mladšia a ešte stále nemôžu medzi deti, lebo nie sú úplne zdravé. My už v pondelok ideme domov, takže sa sa asi už nestretneme.

maji4
7. mar 2013

baby aké je počasie topí sa to ešte funguje ladová plocha??

maji4
7. mar 2013

@monalisatko Aj my si tým prejdeme každý rok je Lilianka chorá vždy 5 dní sme len zavreté na izbe a tie dni su najhoršie 😒

monalisatko
7. mar 2013

@maji4 žial my sme zavreté už vyše týždňa. Celé sme si to užívali len 9 dní ☹ Práve pred pol hodinou tu bola primárka, lebo som volala, na menšej mi vyšla nejaká alergia 😠

mita30
8. mar 2013

@maji4 sneh este je, ladova plocha este je, vcera sa este aj dalo korculovat🙂 prsat esre neprsalo nastastie, ale hlasia snezenie, ta uvidime🙂

zaneta54
8. mar 2013

Ahojte chcem sa spýtať ak mi ochorie malá tak čo budeme izolovaní alebo ako to je ,lebo mne tam určite ochorie.Dakujem.
.

maji4
8. mar 2013

@zaneta54 My sme boli v izbe ale nejako sme to extra nedodržiavali boli sme aj v ten herni čo sme mali v ubytovni a väčšinou na izbe a tak sme sa premotkali tých 5 dní 😉

tobudemja
17. mar 2013

Zdravim kocky 🙂. Mam ist ako doprovod, lebo manzelka nemoze, som fajciar, tak sa chcem opytat, ci je v Lucivnej s tym problem, alebo mamicky fajciarky, ako ste to riesili ? Tusim by sme mali ist do Smreku. Dakujem velmi pekne.

alami
17. mar 2013

@tobudemja Dnu ani nikde len tak voľne vonku sa nefajčí, ale sú po areály rozmiestnené také akoby altánky pre fajčiarov. Jeden je aj oproti smreku.

natalka445
17. mar 2013

ahojte dievčata mame ist v aprili do smreku a ešte stale mi neposlali presny termin mam tam zavolat ?? april už je o dva tyždne tak neviem do kedy mam čakat

lela1
17. mar 2013

@natalka445 nam poslali termín až tyýždeň pred nástupom,ale oficialne to má byť mesiac pred nástupom 🙂

tobudemja
18. mar 2013

@alami Dakujem 🙂

zaneta54
18. mar 2013

Ahojte ide niekto z vás 20.5 do topoľa ozvite sa

natalka445
18. mar 2013

@lela1 to važne tak to je sila akurat nam dnes došla odpoved nastup mame 2.4. o dva tyždne

natalka445
19. mar 2013

dievčata môžem sa opitat tie maminky ktore pracujete a boli ste už v lučivnej tam vam vystavia pn alebo ako to riešite ????

mima595
19. mar 2013

@natalka445 - normalne ti tam vystavia PN

mima595
19. mar 2013

holky, aj vam tak chaosia s terminom??? my sme mali rezerve na maj a vraj nastupujeme 8.4...a predvolanka nikde 😠 😠 😠 😠

natalka445
19. mar 2013

@mima595 my sme mali ist koncom aprila a ideme 2.4. a inak dakujem 😉