Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lienka1983
25. feb 2015

ahojte mamičky,aj my mame podanu žiadost na kupelny pobyt,pojdem s 5 ročnym synom a 2 rocným synom.Možete mi napisat nejake skusenosti a ako to funguje pri procedurach?Ešte termin nemame ale chcela by som maj.Je tu niekto kto idev maji?

leginca
25. feb 2015

Ja čakám na schválenie od poisťovne. Predbežne som si do Lučivnej telefonovala a rezervovala termín koniec júna až júl. Mne sa z práce ináč nedá.

mummy01
25. feb 2015

@mikisa27 ako to ze vszp neschvaluje? Som si chcela podat navrh a teraz som na pochybách.Ani ZTP dietatu neschvalia? No blbe...

tanik1
25. feb 2015

@blahuska Tak si potom dohodneme stretnutie a môžeš nám dať typy a rady čo a kde nájdeme. Detí tam bude kopec tak si hádam nájdete vy aj my nejakých parťákov na hranie.

stankaadam
25. feb 2015

@evita2011 ahoj my ideme 13.3 tiez do topola . aj my ideme prvy raz. ja idem so 4 rocnym a 2 rocnym.

evita2011
25. feb 2015

Ahoj, ja idem s Terezkou 5 rokov. Tak to tam okukajte. Uz sa tam neviem dočkať. 😀

mummy01
1. mar 2015

Baby,chodite niektora do Limby? Da sa to tam zvladnut s dvomi detmi? Je tam kuchynka,chladnicka?

maznacik007
1. mar 2015

@mummy01 je ale teda spolocna .. varit sa tam ale nejako neda ohriat v pohode v mikrovlnke a uvarit tak max. caj, parky .... nie je moc vybavena a je tam len dvojplatnicka ..

mummy01
1. mar 2015

@maznacik007 no varit tam nechcem,skor mi islo o chladnicku ci tam je k dispozicii.A izby nevies ake su? Nieje tam hluk? A sprchy spolocne ake su?

maznacik007
1. mar 2015

@mummy01 izby su v pohode ja som bola tiez s dvomi detmi dali ma do 4 postelovej ... a ked prisiel muz za nami tak sme len doplatili a prespal tam ... hluk to zavisi aka je skupina deti ci moc lietaju po chodbe .... a sprchy aj WC su pekne cistulinke .. uplne v pohode... na kazdom poschodi mas aj taku hernu ale neni tam moc hraciek na izbe mas telku s DVD tak si vezmi DVD .. ak by nahodou ochoreli alebo na vecer.... a dolu v suterene je velka herna ...

hrncek si vezmi na kavu a nozik .... /chladnicka je v pohode../

milluska
1. mar 2015
milluska
1. mar 2015

@lienka1983 ahoj my by sme tiez tak maj jun chceli, radsej si tam uz zavolaj. Ja som volala pred 3tyz a uz mali predbezne maj plny, ale zapisali si ma.. Kedy si si podala ziadost do poistovne? Ja 17.2

milluska
1. mar 2015

@mima595 dakujem za info, super sprava 😉

lienka1983
2. mar 2015

@milluska ahoj.Ja uz mam ziadost tiez podanu.Aj som tam uz volala a zapisali si nas na maj.Tak dufam ze to aj vyjde. 🙂 Bolo by super sa tam stretnut 🙂

milluska
2. mar 2015

@lienka1983 kedy si podala ziadost? Veru bolo by to fajn 🙂 My by sme chceli az tak koncom maja, bo zaciatkom maja som odcestovana v zahranici a vy? Aj teplejsie jw koncom maja.. Byvat chcete kde?

leginca
2. mar 2015

ja som žiadosť zaniesla minulý pondelok teda 23.2. - my sme poistení v Dôvere a pani hovorila, že by nemal byť problém aj so schválením sprievodcu, že bežne schvaľujú pri takýchto malých deťoch - syn má 4 roky

lienka1983
2. mar 2015

@milluska ja som podavala 13.2. ,aj ja by som chcela aby bolo uz teplejsie koli tomu aby sme boli co najviac vonku..tak uz cakam na odpoved 🙂

milluska
2. mar 2015

@lienka1983 a aka si poistovna? Tebe uz buduci tyzden určite dojde papier... S akou diagn. idete?

lienka1983
3. mar 2015

@milluska sme vo vseobecnej poistovni a mali ma stale upchaty nos aj ked mu v oktobri vyberali nosne mandle ☹ , vobec nam to nepomohlo,a vy ?

ivka43
3. mar 2015

Ahojte ide niekto 16.3.do limbi

ivka43
3. mar 2015

@mummy01kedy idete do limbi

stankaadam
3. mar 2015

kto sa chysta 13.3. do topola?

petko8888
4. mar 2015

@stankaadam zena ide 20,3 s dvojickami 3 rocnimy

milluska
4. mar 2015

@lienka1983 my sme alergici na vsetko od vymyslu sveta... A hlavne atopici... O upchstom nose mi ani nehovor
.. Ked jej náhodou nedam na noc Aerius, tak je hore celu noc ☹

lienka1983
4. mar 2015

@milluska to je najhorsie ked sa takto detocky trapia,musime donich pchat lieky..ja dufam ze nam to pomoze..☹

Vie mi niekto napisat ako vyzera denna strava u deti?myslim ze maju mat 6krat za den,

leginca
4. mar 2015

@lienka1983 - tu si vieš pozrieť stravu vždy týždeň dopredu: http://www.tkl.sk/

lienka1983
4. mar 2015

@leginca dakujem

milluska
5. mar 2015

@lienka1983 a kde chcete byt ubytovani? My by sme najradsej Smrek apartman, ake uvidime, co bude volne...
Ty si chces platiť aj stravu? Ja nie.. Ale jedalny listok je tam pestry, moja dcera moc polievky nemusi, tak snad sa nejak s jedlom podelime 😝

lienka1983
5. mar 2015

@milluska my pojdeme do Limbi aspon zatial,,ja si tiez nebudem platit stravu a tiez budem dufat ze sa mi nieco ujde 😝 , moj mali 2 rocny vela toho nepoje a uvidim az tam ked tak si priobjednam,nemyslim si ze im budu dat detske porcie..

leginca
5. mar 2015

@lienka1983 , @milluska, - kamarátka bola v Lučivnej v novembri a neplatila si stravu pre seba. Vravela, že obidvom stačilo to, čo mala pre syna. Syn má 4 roky.