Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

oksu
18. feb 2016

@ivicka0502 ja by som volila stravu pre teba, netusim ci sa da len detska strava

ivicka0502
18. feb 2016

@oksu v podstate je to jedno. Proste si doplatim lem jedno jedlo pre nás dve. Potom uvidím či to bude ok. Netuším ako im tam bude chutiť a na mieste to potom poriešime.

nana39
19. feb 2016

@ivicka0502 Ahoj, ideš s 2 deťmi - jedno máš schválené poisťovňou , že? Tak stravu si zober pre seba + budeš mať stravu pre dieťa schválené poisť. - tak sa všetci v pohode vystravujete môžeš si tak zaplatiť stravu na 7 dní a uvidíš či vám to bude vyhovovať . Procedúry si pre malú 2-ročnú nemusíš doplácať - bude všade chodiť s vami. 🙂

nana39
19. feb 2016

@ivicka0502 Ináč jedlo je tam výborné a vždy máš na výber z 3 druhov, takže určite si niečo vyberiete 😉

ivicka0502
19. feb 2016

@nana39 vďaka za info. Urobím to tak a po týždni uvidím ale myslím ze nám to bude stačiť.

silvia321
19. feb 2016

Este by som sa chcela spytat,ci predvolanie do kupelov pride postou doporucene na niektoreho z rodicov, alebo na meno dietatka?totiz cca mesiac pred pozadovanym terminom liecenia sa nebudem nachadzat dlhsie doma, tak ci mam volat do lucivnej a poziadat ich,aby to poslali na manzela radsej, aby to prebral,alebo ako pride z lucivnej predvolanie?dakujem velmi pekne

merikac
19. feb 2016

@silvia321 mne poslali emailom..nakolko ma kontaktovali par dni pred odchodom... prve predvolanie som dostala postou..no nemohla som ist v tom termine.

silvia321
20. feb 2016

@merikac vdaka za info

winna
21. feb 2016

Ahojte mam niekolko otazok k proceduram 🙂 Na procedury chodia rodicia s detmi? Procedury su kedy doobeda alebo poobede, alebo cely den? Su procedury aj cez vikend alebo vikend je volny? vdaka za odpovede

merikac
21. feb 2016

@winna ano doprovod absolvuje vsetky procedury s detmi..Skolopovinne deti maju procedury nadstavene od 12 hodiny...pre ostatnych su nadstavene na doobedue..Vikendy su volne...dokonca sa neda ani idividualne prilatit sauna..ci ina wellness procedura..v nedelu je k dispozicii bazen nacasovany pre jednotlive liecebne domy na konkretnu hodinu..

merikac
21. feb 2016

@winna ak.potrebujes z nejakejo dovodu proceduru prehodit, je to mozne v presne urceny cas ist na stanovisko nastavenia procedur aspon den popredu a prehodia podla potreby..ak maju volny termin.

psyxooo
21. feb 2016

@merikac
@winna aj skolopovinne deti maju procedury doobeda, my sme mali 2x doobeda, zvysne boli poobede

merikac
21. feb 2016

@psyxooo viem..ale vseobecne je vyveska, kde upozornuju rodicov...ze by mali zvazit doobedne procedury...a premiestnit ich na poobedie..ale ze je to na zvazeni rodica ( nerobia s tym problem )

psyxooo
21. feb 2016

@merikac aha, tak mozno spravili zmeny od minuleho roka, lebo boli sme tam presne takto pred rokom a vsetky deti mali saunu bazen aj vajicko len doobeda, myslim skolopovinne deti. A procedury sme si neurcovali my, ale oni nam ich dali a riadili sme sa podla ich rozpisu.

merikac
21. feb 2016

@psyxooo ano..davaju oni procedury..ale + na vyveske je taketo upozornenie( chapem to skor tak, ze by malo byt v zaujme rodica takto naplanovane procedury dat si zmenit..ale ako som vyssie napisala..tak malokto tak robi..aj kamoska ma skolopovinneho a o 11 na saunu ho xhodila vyzdvihovat zo skoly ( nikto nebol proti) no ostatne mal naplanovane poobede

winna
21. feb 2016

@merikac, @psyxooo dakujem 🙂

merikac
22. feb 2016

My dnesnym dnom koncime pobyt...bolo krasne...

monline
22. feb 2016

@merikac to tak rýchlo utiekli tri týždne? mne prišiel papier domov, ešte som ho nevidela...muž spomínal, že sa tam píše o vyšetreniach, ktorých výsledky tam treba vziať/poslať? neviem, nemala som čas s ním dlhšie hovoriť, pozriem to..

merikac
22. feb 2016

@monline jedine tesne pred nastupom sme boli u pediatricky, ktora napisala aktualny zdravotny stav...a teraz zas jej musim zaniest spatne nieco ako prepustaciu spravu

monline
22. feb 2016

@merikac no- mne došlo, že mám doplniť výsledky krvi a moču nie staršie ako tri mesiace a do 16.3., aby ma vrátili do pôvodného poradia, inak ma dajú až aktuálne...krv mu brali v lete, takže to musíme absolvovať

liliandax
23. feb 2016

Ahojte baby, prosim o radu maminy, ktorym schvalili pobyt pre 2 deti. Mam navrh v poistovni pre obe deti (3 a 9) rocne + ja ako doprovod. A vcera mi prisiel papier od poist. (VZSP) a tam schvaleny pobyt pre toho mladsieho. Tak sa pytam, ci to posielaju na viac krat? ci ako? pre starsieho a mna neschvalili a neposlali o tom ani vyrozumenie?
Dakujem za vsetky rady 🙂 a pekny vecer.

merikac
23. feb 2016

@liliandax ak zavolas do kupelov, tam budu vediet,,,maju info skor ako ty 😉

liliandax
23. feb 2016

@merikac fiha 🙂 dky za radu.. tak tam cinknem!

ivka43
23. feb 2016

podla mojich informacii vseobecna velmi malo schvaluje trva jej to najdlhsie ,robi okolo toho cirkusy viem to od mojej svokry ktora robi u nas sefku vo VZSP ja mam doveru a tam bez problemou a rychlo .dnes som aj ja volala ci uz im prisiel papier o schvaleny ja ho mam uz 2 tyzdne a oni ho dostali len vcera

miah
24. feb 2016

mne pre obidvoch poslali v jednej obalke, ale mame Union

ivka43
24. feb 2016

A schvalili vam

miah
25. feb 2016

ano obidvoch, mladsieho s doprovodom

ivka43
25. feb 2016

Kedy nastupujete a do ktoreho domu

miah
25. feb 2016

ideme az v lete, bud do Javoru alebo do Borievky, ak uz bude po rekonstrukcii 🙂

miah
25. feb 2016

@ivka43 vy idete kedy?