Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

milluska
30. máj 2015

@mima595 tato mama napriklad ma deti dve a veru uz jeden den vovnutri vraj skoro neprezili... Ked si chce sikou mocou ist s detmi von aj ked su chorlave, nech si ide, ale preco ich ťahá medzi zdrave deti a potom ze tu su epidemie...

janet24
30. máj 2015

@milluska sa cudujem,lebo akonahle ma dieta horucku ma kludovy rezim a strava je donesena na izbu.

david93
31. máj 2015

@milluska už aj tebe rupli nervy 🙂 a ako si sa nám čudovala

x_shushu_x
31. máj 2015

@milluska no vsak to som tu pisala- ze to zmyslanie matiek mi vadi...preto som tu reagovala na vetu: moj maly nebude na izbe ked bude mat hnacky/bude chory- on to nevydrzi....a potom je to tak :o/.....ale ocividne sa drzite, super 🙂...

x_shushu_x
31. máj 2015

@janet24 no len kto udrzi TU MATKU na izbe :P....ona je zodpovedna za dieta ....jaaaaj toto bude vecný boj :o/...

yvoneta
31. máj 2015

@milluska Ahoj, prosim, mohla by si mi napisat, kolko sa plati za ubytko + stravu, tam, kde si ubytovana ? Dakujem. Ps: cenniky som pozerala, tak len ci sa v nich spravne orientujem.

rebecca2006
1. jún 2015

@x_shushu_x jednoducho, nedodrxi rezim, porusenie liceb poriadku,chore dieta nema isolovsne,okamzite poslat domov z pobytu.a bolo by po mravcani ze to sa neda. Da ak sa musi. Mne sa tiez terz nefa ked vdaka lucivnej sa trapime uz s 3 infektom a som po2 antibiotikach. Milushka drzte sa,sno, niektoré matky nemajú rozum

yvoneta
1. jún 2015

Ahojte zienky, rada by som sa poradila s mamickami skolakov, s ktorymi ste boli na lieceni, ked boli prvacikovia, kedy je najlepsi vhodny mesiac ist na liecenie, tak, aby im ucivo v skole nechybalo. Viem, ze da sa navstevovat skola aj pocas liecenia, ale predsa. Budem mat od septembra prvacku, tak rozmyslam ci az o rok v juny, aby svoje ucivo nevymeskala. Tento rok uz sme boli. Dakujem.

modra1
1. jún 2015

@yvoneta školákom sa procedúry plánujú najmä pred a po vyučovaní a v škole idu podľa osnov a dodržiavajú aj požiadavky učiteľov z domovskej školy. Ja s prvackou plánujem ísť v septembri/ októbri.

yvoneta
1. jún 2015

@modra1 ano ano, len predsa sa obavam, aby nieco nevymeskala dolezite. Takto v oktobri by som sa ja osobne obavala aj koli adaptacii, ze este len zacne skolu a uz by isla na liecenie, skor u mna teda ten jun, prip.maj.

ellit
1. jún 2015

vidim, ze sa mam na co tesit 🙂 ja by som kludne stravu odmietla ak sa da, ale netusim ci je takato moznost 🙂 Nebude sranda, ak mi tam traja nieco lapnu. To sa budeme liecit cely pobyt

ellit
1. jún 2015

@yvoneta ja mam tiez prvacika od septembra a preto ideme tento rok v juni, koli tomu, aby nevymeskaval. Ked bude druhak, uz to bude ine. Píses, ze tento rok ste uz boli na lieceni? Ak spravne rozumiem. Takze aj tak mozes ist len raz za kalendarny rok.

yvoneta
1. jún 2015

@ellit ano, tento rok uz nemozme, ale uz myslim na buduci rok, lebo si chcem predbezne rezervovat ubytko. A rozmyslam, ci to len predsa nenechat na letne prazdniny, hm ?

ellit
2. jún 2015

ja by som to urcite nechala, alebo ked bude druhak, tak kludne uz aj ten september je super. Ja sa pokusim dat zase leto ak to bude mozne, lebo nas caka potom dalsi prvacik 🙂

ellit
2. jún 2015

Je tu prosim nejaka maminka, ktora je v Topoli, pripadne sa chysta?

lucijag
3. jún 2015

babulky aky je stav teraz co sa tyka tych viroz?mozem si dat procedury individualne?

lucik1412
5. jún 2015

ahojte nastupujeme od 11. júna je tu niekto kto ide tiež? Aké tam máte počasie?

lucijag
5. jún 2015

@lucik1412 my tiez 🙂

janula2511
6. jún 2015

Je tu teplo.slnecno.

lucik1412
6. jún 2015

@janula2511 super lebo my sme mali minuly rok take rozne pocasie, ze neviem co zabalit. Najskor bolo teplo a potom sa tak schladilo ze sme vytiahli bundy, ciapky a vsetko teple co bolo poruke ☹ Takze zakazdym ked nas niekto prisiel pozriet doniesol za tasku oblecenia a potom sme isli domov na 2 autach 😀 ale bolo velmi dobre, deti sa uz tesia.

mia18112
6. jún 2015

@janet24 Lenže ktoré maminy dobrovolne priznaju teploty a vobec ???? Kazda vie, co ich caka ( izolacia na izbe ) a preto chodia normalne kade tade. Toto aj mna vytočilo do vyvrtky, boli sme v jeseni a pomaly uz aj v jedalni som maleho kryla pred kaslom iných.....bohuzial na jesen sa tak zhorsila situcia, ze na jednom oddeleni vypukli sarlachove anginy a na dalsom klasicky hnacky a vracanie. My sme v herni preto neboli ani raz, dokonca som sa vzdala aj spolocných vyletov autobusom - pre istotu.....vsak tak klima v autobuse - len tak sa sirili choroby......

david93
6. jún 2015

aj klíma v autobuse sa dá vydezinfikovať, sú na to firmy a nestojí to veľa...

janet24
6. jún 2015

@mia18112 mala uz ked ochorela druhy krat som odmietla uz byt tam a isli sme o 3 dni skor domov

lucijag
6. jún 2015

baby aka je tam situacia co sa chorob tyka teraz

mia18112
7. jún 2015

@david93 Tam neslo o dezinfekciu klimy v autobuse.....Na to dosah mi matky nemame. Ale o to, ze matky z isteho oddelenia, kde bola pomaly karantena si veselo behali po vyletoch. Potom kazdy den zrazu v jedalni pripudalo praznych stolov, co deti ochoreli, resp. zacali vracat, hnačkovat, anginovat......Tak radsej som eliminovala riziko, posledne 2 tyzdne sme nechodili na vylety a zasadne som sa nechodila s malym hravat k nikomu na izbu........

mia18112
7. jún 2015

pardon opravujem ,,My matky,,

david93
7. jún 2015

je to smutné, že práve matky sa takto správajú k deťom

janula2511
7. jún 2015

@mia18112 kedy si tam bola?

ellit
7. jún 2015

@lucik1412 ahoj, my prideme 18 juna 🙂

vrakuncanka
10. jún 2015

Ahoj, dostali sme termín od 29. júna, posielam tam 8 ročnú ,, cácorku ,, samú, nemá niekto pre ňu kamošku v podobnom veku ktorá ide tiež sama?