Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

x_shushu_x
19. máj 2015

@rebecca2006 a inak to jedlo....citala som jedalnicek- takze mi berieme vodu :D....a vlastne pitie jednoducho- nastastie ideme vsetci aj MM- cize budeme maximalne pojazdny- kazdu dovolenku aj ked sme mali penziu sme riesili zásobami.....na veceru bolo udene a stiplave- no daj to decku....sup ho na izbu jest svoje....takze asi aj tu to budeme tak riesit :o/...co sa da zobrat to my urcite brat budeme....lebo napr ja tiez nemozem hocico- mam histaminovu intoleranciu a to jedlo- ze udene maso s pecenou a neviem akym syrom....okamzite by som z toho obedu zahučala- takze neviem...jedlo mi pripadalo uz pre take 15 rcne deti nie pre 3 rocne- ale tak my uz sme na to zvyknuti :o/....skoda, ze ludia bez auta tam nemozu vybehnut hocikedy na nakup- to musi byt desne :o/....

mima595
19. máj 2015

@x_shushu_x - nam nasa dr. nechcela vypisat OCR...ze to nie je domace liecenie...ale v kupeloch vypisu v pohode....

mima595
19. máj 2015

ale zase ked mate potvrdene alergie a donesiete potvrdenie od lekara, tak oni vam potom budu pripravovať speci stravu...akože speci, ale teda bez tych alergenov.... 🙂

rebecca2006
19. máj 2015

@x_shushu_x aj ja mam histaminku, nemala som tam problém strava bola taká jedalnova. Skôr nam to po tyzdni uz nechutilo. Ale nebolo to ze tazke, je výber z 3 jedál, tak sa dali. Mne decka strašne vymyslaju tak u nas ťažko. Syn neje mäso vôbec. Skôr mi vadilo to kvantum bieleho peciva a sladké buchty na desiatu non stop. Ale deckam som ich dala raz a potom dávala vlastne ovocie.jigurtov bolo dosť.

rebecca2006
19. máj 2015

@lucijag ak si donesies tak si das😃 treba uteraky😊

lucijag
19. máj 2015

@rebecca2006 dakujem len som sa bala ze ked si dam svoje aby nemali stym problem a na izby chodi upratovacka?

katka5
19. máj 2015

@lucijag ano.každý den,umývajú podlahy a kupeľnu celú vyumývajú.

rebecca2006
19. máj 2015

@lucijag urcite nebudu mat problém, naša upratovačka bola strašne zlatá

garicka
19. máj 2015

@rebecca2006 fúha akurát čítam tvoj koment že je to tam choré všetko ☹ nastupujeme vo štvrtok tak snád to už bude lepšie

lucijag
19. máj 2015

@garicka prosim vas a kde budete ubytovani

ellit
19. máj 2015

ahojte maminky, tak mame nastup 18 juna a ideme do Topoľa 🙂

ellit
19. máj 2015

@lucijag idu do Smreka 🙂

janula2511
19. máj 2015

@garicka vo stvrtok nastupujete?mi zajtra.ktorom hoteli budete?

ellit
19. máj 2015

@katka5 vy idete tiez teraz niekedy?

rebecca2006
19. máj 2015

@garicka ano snad ano, asi sme to vychytali akurát. ale tento týžden je krásne počasie, snáď to pomôže. pre istotu neleyte hned do bazéna a dobre bude...

garicka
19. máj 2015

@katka5 ahooooooj kati, aj vy teraz idete? 🙂 bolo by to super vás zasa vidieť @janula2511 hej vo štvrtok ideme do smreka a vy? @lucijag tak ako písala ellit budeme v smreku a vy?

lucijag
19. máj 2015

@garicka my mame nahlasenu borievku ale termin este nemam ☹

milluska
19. máj 2015

Ahojte takze my sme ubytovane v Smreku a vooooobec to tu neni taka katastrofa ako popisovali baby... Dr tu zakazujú citat fora pre šírenie panickych info 😝
V jedalni som nepocula ani jedno dieta zakaslat! Tak bud funguje dobra izolacia alebo tolko chorych zdaleka nie je...
My sme zatial velmi spokojne, strava velmi chutna (este nepresiel tyzden 😅)
Vsetci velmi mili, ubytko super, areal nadherny...

katka5
19. máj 2015

@ellit Ahoj,nie my sme mali byť od 29.4. do 20.maja ale boli sme 10 dní a stále sme tam mali hnačky a vracanie, tak sme prišli domov. A vy sa chystáte tiež?

katka5
19. máj 2015

@garicka Cauko, no my sme predčasne prišli domov, mali sme byť do 20.maja,ale mali sme hnačky a vracanie celý čas,tak sme to zabalili a prišli sme domov. Ved vieš, stále sme museli byť na izbe, deti nič nebavilo, Saška to dokonca mala 2x. Škoda, lebo minulý rok bolo super. Teraz aj veľa chorých detí, a vieš Saška je náchylná , hned niečo lapí.A vy?Idete?

garicka
20. máj 2015

@katka5 to ma mrzí ☹ ale aj tak by sme sa nestretli lebo ideme až zajtra.... ani sa mi nechce po tom čo som tu čítala že sú tam choré detičky.... ved ja viem že je to tam o držku ak sú deti choré.... a kde ste teraz bývali?

katka5
20. máj 2015

@garicka Nedostali sme Borievku, tak nás dali do Smreku na druhé poschodie. Prerábajú tam ináč terasu, takže zase tam bol hluk, ale čo už my máme na to šťastie. No to nám tak nevadilo, ako to že malé boli choré, vieš niektoré deti to prejde za dva dni, no moje majú také cintľavé brušká, vracali, hnačkovali, skoro som s najmenšou skončila v Poprade na infúzkach.

garicka
20. máj 2015

@katka5 to vážne až tak? my tiež ideme do smreku tak som teda zvedavá....

leginca
20. máj 2015

@milluska - tak ubytovanie je teda fakt paráda, ako v hoteli. Aj počasie je teraz pekné, tak si to s Miškou riadne užite. 😀 😀 😀

milluska
20. máj 2015

@katka5 na ktorej izbe ste boli? Ziaden hluk tu zatiaľ pocut nebolo, ani vcera, ani dnes.. Mozno sme na dobrej strane 😅

milluska
20. máj 2015

@leginca dakujeme! uz sme si nasli aj partakov, takze zatial super 🙂

ellit
20. máj 2015

@katka5 ach jaj, ani mi nehovor, ja veri, ze sa to za mesiac nejako utrasie. Asi zacnem davam probiotika vsetkym trom. Ja som minuly rok chytila dva krat hnacky ale deti nie. A vie sa co to je? V septembri bola tiez viroza u deti, vela ich bolo na ATB. Ja pevne verim, ze to bude lepsie, aj ked...
@garicka ty budes moj test 🙂 ale verim, velmi na vas myslim, ze to bude v pohodke.

garicka
20. máj 2015

@ellit ja ti dám že test 😀 ! žeby som nakoniec nebola trestom 😀

rebecca2006
20. máj 2015

.
@katka5 a už ste OK? My sa bierame, zajtra asi veymem mača k dr, nemá teplotu, ale kašel má strašný...dcérka tieť pokašliava a má trochu hnačku, tak dúfam, ťe sa rýchlo vzhrabeme...

ellit
20. máj 2015

Bozenko babulky nestraste ma 🙂 to co nas tam caka