Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

aska
12. feb 2013

@darinka33 pracku mas aj na topoli dole je taka pracovna su tam dve pracky a to uplne postacovalo 😉 ale zasa ked ta laka viac Borievka to chapem...do bazena mozes ist kdekolvek budes ubytovana kazdy LD ma vyhradeny svoj cas 😉

marianna35
13. feb 2013

my mame nastup s dcerou 1.3.ideme prvy krat ani neviem co tam mam brat ako je to s liekmi ked mi to nevydrzi na cely pobyt ci mi predpise lekar len jedno balenie potrebuje,ci mam brat aj navyse lieky.....horucka hnacka.....nemam predstavu ako je tam.viem ako ta ide v kovacovej tam som chodila so synom ked bol maly.a teraz je to zmena neviem ako to chodi v lucivnej

marianna35
13. feb 2013

🙂 🙂 my mame nastup s dcerou 1.3.ideme prvy krat ani neviem co tam mam brat ako je to s liekmi ked mi to nevydrzi na cely pobyt ci mi predpise lekar len jedno balenie potrebuje,ci mam brat aj navyse lieky.....horucka hnacka.....nemam predstavu ako je tam.viem ako ta ide v kovacovej tam som chodila so synom ked bol maly.a teraz je to zmena neviem ako to chodi v lucivnej

mima595
13. feb 2013

@marianna35 - vsetky co pravidlene beriete, si musis vziat, oni vam tam nic nepredpisu..iba ak su akutne problemy, vtedy davaju lieky oni...
a najblizsia lekaren je v Svite, tak to si radsej zabezpec vsetko doma v predstihu....

marianna35
13. feb 2013

@mima595brali ste zo sebou aj zdravotnu kartu

maznacik007
13. feb 2013

kartu zdravotnu neberiem to mi prijde zbytocne .... lieky si pozri asi stranu ci dve dozadu sme presne pisali ake si berieme... ja si teda beriem aj pre seba take ze ibalin a tak...

aj v tych pozyvacich papieroch je ze lieky co berie dieta dlhodobo si musis doniest v dostatocnom mnozstve...

mita30
13. feb 2013

@marianna35 a kde budete ubytovaný?

mima595
13. feb 2013

@marianna35 - zdravotnu kartu?? 😕 😕 nie, co si ..ci myslis preukaz poistenca???

mita30
13. feb 2013

žienky daľšia super otázka 😀 😀
začínam si spisovať čo beriem a malej sa mi to nejak hromadí tak rada, beriem dve kombinézy ( jedna bude mokrá druhú nasadím), jedny oteplovačky keby čosi a dve bundy v jednej prideme a druhú ku oteplovačkám, nie je to vela?
a ešte na obed atd,na ten prechod čo jej zobrať, možno sprostá otázka ale čo ju dám do kombinézy a tam ju vyzlečiem?
Nehnevajte sa, že stále otravujem 😢

marianna35
13. feb 2013

ja som myslela zdravotnu kartu.my z maalou ideme 1.3-29.3 budeme ubytovany v smreku.neviem ci mam brat len veci na zimu?este som nebola v lucvnej.chodila som s chlapcom do kovacovej vsetko sme mali v jednej budove
😉a procedury

maznacik007
13. feb 2013

@mita30 no podla mna je to vela ale zasa ja balim dve deti.. ja beriem kazdemu jedno kombinezu a kazdemu bundu a oteplovaky... a hadam staci.. no ja davam malemu pod kombinezu teplaky takze ked prideme niekam tak ho vyzleciem a dam mu papucky a hotovo... ale vyzlecem... lebo aby sa nespotil...

mita30
13. feb 2013

@maznacik007 no ved o to mi išlo, lebo zobrať firle a stále ju prezliekať sa mi zdá blbosť!

maznacik007
13. feb 2013

@mita30 nie normalne vezmi kombinezu, a pod nu das pancusky a leginy a nemas problem aj ja tak budem dcere davat a este ak je paradnica vezmes do ruksaku malu suknicku a navleces.... ja som tak aj dcere davala do skolky jaaj to bolo davno... 😀

mita30
13. feb 2013

@maznacik007 no to parádenie u nás ach jááj, má malý kufrík a hádaj čo je vňom? sama sukna a šaty, a nie a nie si vysvetliť, kde to tam bude nosiť 😀

maznacik007
13. feb 2013

@mita30 ja este nic nebalim ani nechystam... nemam velmi cas... este mam tolko veci rozrobenych a co musim zariadit do odchodu... ze neviem ako to stihnem... 😖 vidim to tak ze styri dni pred poperiem a dva dni pred pobalim lebo den pred sme v nemocke na vysetreniach ...
ale zvladneme ... ked to zvladli ini... 😀

mita30
14. feb 2013

@maznacik007 ja si to zatial spisujem, ale pobaliť asi pomaly začnem budúci týžden nebudem mať šancu a potom uvidim 😀 Najhoršie su ešte tie behačky po doktoroch 😢

marianna35
14. feb 2013

vodu na pitie pre seba si mam doniest alebo sa tam da kupit,je tam aj bufet?a ako je to vonku to je sucast procedury alebo ako to je.uz mam depku

mita30
14. feb 2013

@marianna35 ked si pozrieš ich stránku, tak je tam skoro všetko napísané 😉 Je tam reštaurácia bonsaj! A ako si to myslela s tým vonku? Dieťatko má byť čo najviac von, ved preto tam ide 😵

darinka33
14. feb 2013

Ahojte.Vedel by niekto povedať ako je tam v áprili?Mali sme ísť v septembri do Borievky ,ale neviem prečo nám to presunuli už na ápril do LD Smrek.Chcela by som sa opýtať ako je v tom Smreku,či je tam dobre .

mima595
14. feb 2013

@darinka33 - v Smreku je fajn....

stelektrikar
14. feb 2013

bol niekto v topoli

darinka33
14. feb 2013

@mima595 Díky.A prosím ťa nevieš náhodou aké býva počasie na prelome marca a áprila.Vôbec netuším čo im tam nabalím.

mima595
14. feb 2013

@darinka33 - vselijake 😉 😉 ..ale od tatrami asi teplo nebude

aska
15. feb 2013

@stelektrikar ahoj ja som bola co potrebujes??

stelektrikar
15. feb 2013

@aska Ahoj idem tam 18,marca zaujíma ma vśetko ako tam je, Bola si tam v zime?

aska
15. feb 2013

@stelektrikar hej bola som v zime je to tam super vlek pozicovna lyzi korcul klzisko dokonca na kazdy LD su 2ks sanok na pozicanie v garazi - do tejto garaze si mozes vlastne lyze sane atd poodkladat sluzi to ako taka uschovna...dole v suterene su dve pracky na cely LD topol plne nam postacovali jedna herna je priamo v LD topol. parkovanie je pri LD topol takze auto mas stale na dohlad ...jedalen je tak 5-7min peso od LD topol tam si mozete dat aj kavu predavaju tam rozne cukrovinky ...neviem pytaj sa ak ta cokolvek napadne odpisem ti 🙂

stelektrikar
15. feb 2013

@aska dík za info .na procedúru chodí rodič s dieťaťom ?

aska
15. feb 2013

@stelektrikar ano mozes ist s dietatom aj do bazena sauny kamkolvek 😉

marianna35
15. feb 2013

ahoj chcem sa spytat ako je tam s vodou mam si doniest z domu alebo da sa tak kupit kedykolvek co potrebujes.ja idem s dcerou prvy krat tak nemam tusenie ako to tam je.ty ktory tam uz boli .......tak vedia ako to funguje. 🙂

mima595
16. feb 2013

@marianna35 - su tam tie "autotomaty" na vodu...ci ako sa to vola..kde davaju bandasky vody...ale my si napr. mineralku nosime...