Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

lilianka851
16. feb 2013

Chcela by som sa opytat samoplatca moze ist z dietatom aj do jedalne a ci ako samoplatca sa zucastnuje na procedurach

mima595
16. feb 2013

@lilianka851 - aj samoplatca chodi na procedury s dietatom...

lilianka851
16. feb 2013

A ide aj do jedálne?

alami
16. feb 2013

@lilianka851 áno, ide, všetko je rovnaké, ako by si bola schválená poisťovňou

lilianka851
16. feb 2013

A AKE SU ASI CENY IMUNOALERG. MI VRAVELA ZE JE NOVY CENNIK A ZE ZVYSOVALI CENY

natalka445
17. feb 2013

ahojte môžem sa ešte opitat ta reštauracia bonsaj je tam kde jedavaju aj ostatne deti alebo to je uplna ina budova lebo pozerala som ten jedalny listok a dasa aj tak nejedavam ranajky obed večeru že stačil by mi len obed aspon by som ušetrila neake peniažky dakujem za odpvoed

mima595
17. feb 2013

@lilianka851 -www.tkl.sk
tam mas vsetko pekne popisane...

mima595
17. feb 2013

@natalka445 - Bonsaj je v podstate "izba" pred jedalnou..t.z. vojdes do Bansaja a až stamadial je vchod do jedalne..tam jedavaju aj ostatni rodicia, da sa dat kava..je to miestnost vedla jedalne....

natalka445
17. feb 2013

@mima595 a prosim tam môžem jest aj so synčekom ked si ja objednam jedlo alebo ked si od tial objednam môžem si to zobrat aj na izbu už mam s toho všetkeho depky mame ist v aprili a ešte stale sa neviem rozhodnut či mam si zaplatit jedlo alebo mam chodit do tej reštiky na obed

mima595
17. feb 2013

@natalka445 - to neviem

lilianka851
17. feb 2013

Mima595 ten cenník je len do konca mája a ja pôjdem niekedy koncom roka

mima595
17. feb 2013

@lilianka851 - a prosim ta, odkial by sme my mali vediet novy cennik?? 😕 😕

lilianka851
17. feb 2013

Veď sa len pýtam

alami
17. feb 2013

@natalka445 myslím si, že z Bonsaja si nemôžeš zobrať jedlo do jedálne. Neviem, len aby si sa neprerátala, že nakoniec ťa to v reštike vyjde drahšie ako keď si objednáš stravu. Aj keď sa dá objednať si na obed menu, čo je to isté čo je na obed v jedálni, ale však to lacnejšie isto nebude. Ak to chceš bez raňajok, večere, ja by som tam zavolala a opýtala by som sa, alebo pošli mail.

natalka445
17. feb 2013

@alami dakujem pekne za radu 😉 😉 😉 zavolam

stelektrikar
18. feb 2013

idem do Lučivnej 18 marca máme pavilón Topol má niekto ten istý termín?

stelektrikar
18. feb 2013

@aska vidím že tu píšu samé ženy ,manželka nemože ísť idem len ja a syn nebude to problém?

aska
18. feb 2013

@stelektrikar nie to vobec nebude problem aj moj manzel tak chodil s malym na procedury aj vsade my sme tam boli obaja ale ja som bola v tedy tehotna mne bolo zle takze vsade chodil on s malym...

mima595
18. feb 2013

@stelektrikar - nebude..su tam aj oteckovia....na bazene je muzska satna a inde problem nema kde byt... 😉

darinka33
19. feb 2013

@stelektrikar Ahoj.My ideme 27.3.Už nám nechceli dať žiaden nadštandart len 3 posteľovú izbu v Smreku.Chceli sme Javor ale že je vraj obsadený.Dúfam že bude dobre. 😖 🙂

darinka33
19. feb 2013

@lilianka851 Ahoj.My ideme v marci a poslali nám tento cenník-štandart Limba-0,00eur.,štandart Jedľa-2,50eur.,štand.Borievka-jan.až máj 10eur./jún-júl 12,50.,štand.Smrek 2 lôžková bez obývačky-7eur./jún,júl-10,50eur.,št.Smrek-2,3,6lôž. s obývačkou-10eur.jún -júl-12,50eur.,št.Topoľ 2lôž. izba-7eur./jun-júl-10,50eur.,nadštandart Topoľ -Javor-3lôžkový apartmán 13eur. jún-júl/18,50 eur.,Nadš. Topoľ Javor-4lôž. apartmán 16eur.,jún júl-21,50eur.
Dúfam že ti to pomôže. 😉 🙂 Všetko je bez stravy.Strava je ešte plus 8,50 eur/deň.

maji4
20. feb 2013

Ahojte ahojte my ideme tiež do Lučivnej boli sme tam už aj vlani vo februári teraz ideme 26.3 na 3 týždne do Jedli akurát cez Velkú Noc , tak ale čo už ja len dúfam že tam ešte sneh bude lebo predsa to je už jar 😒

maji4
20. feb 2013

@darinka33 čo chceš vedieť?? Ked si hodila ten cenník??

zaneta54
22. feb 2013

Ahojte,neviete mi niekto povedať či ked som na pobyte s 3 detmi či si musím platiť plnu penziu alebo si možem dať len obedy . Na ppobyte budem a smojím manželom tak neviem ako to chodí ideme prvý krát.Lebo je to strašne veľa penazí takto by sme aspon čosi ušetrili.

maji4
22. feb 2013

@zaneta54 Stravu si nemusíš dať vôbec ked nechceš a vždy budeš môcť sedieť s detmi a ked budete hladný tak si v bonsaji kupite obed alebo večeru ... do jedálne sa chodí cez bonsaj takže je to hneď pri jedálni 😉

zaneta54
22. feb 2013

Dakujem za odpoved .Avyjde to lacnejšie alebo ani nie.Neviem ešte to bude na dlhé rozmýšlanie však uvidíme :-Jetodosť ked idem aj s manželoma budeme ubytovaní v Topoli.

maji4
22. feb 2013

@zaneta54 tak to netuším ved ked tam prídete tak sa tam kludne môžete opýtať 😉
My sme to vlani robili tak že môj muž prišiel na 5 dní a on chodil na ranajky a večere a ja na obedy alebo som bola len na večeru .... Neviem či sa to teraz dá ale vlani s tým nebol problém a kludne sme sa vystriedali 😉

A všetky 3 deti su liečené a budu mať stravu??

mima595
22. feb 2013

@zaneta54 - ked tam bude s tebou muz cely pobyt, urcie by som si dala penziu...lebo 5 sa z 3 porcii nenajete...
a hlavne muz urcite nie...
v Bonsaju sa da objdnat obed, stoji 3,50E a je to to iste, co maju deti v jedalni, alebo nieco z jedalneho listka, ale to stoji cez 5E...a
vecera v Bonsaji bud z karty na stole, ale ked bude mat nahlasenu stravu, tak si obejdnava..ale vtedy musi mat aj ranajky...

my, ked je s nami muz, o robime tak, že on si objedna na obed menu z Bonsaja, a na veceru ide on namiesto mna...ranajky ako kedy..to si spravi v Topoli....

maznacik007
22. feb 2013

no co baby kto nastupuje buduci tyzden ako my.... 😉

mita30
22. feb 2013

@maznacik007 predpokladám, že ste už pobalení a naladení smer Lučivná? 😉