Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

merikac
14. feb 2016

@x_shushu_x 😊adi tak v konecnom dosledku je tam dobre aj tak ...podstata ako klimatoterapia a vodne procedury su vyborne

oksu
14. feb 2016

@silvia321 neplatila som - na procedury moze ist aj tak - do saunym na inhalacie, do bazena, na flooting a cvičenie a preplach nosa aj tak nevie take male robit. jedlo tiez nemala ale dalie jej stolicku k nasmu stolu - nebol s tym vobec problem - a jedla moje a maleho - lebo zas u nas on nieje velky jedak. bol s nami cely pobyt manzel - ten vsade chodil s nami - vobec neriesil nik ze jedno dieta je len liečene - je to tak asi bezne (ked je male dieta) - muz mal obed a veceru. podla mna zbytočne vyhodených 8,50€ na den - nic viac by aj tak neabsolvovalo to male dieta.

michaela2012
14. feb 2016

@oksu ahoj prosim ta v ktorom dome ste boli ubytovani.... ? Kolko si platila ? Ty si si vybrala sama kde budete byvat alebo ti to pridelili z kupelov ? Dakujem 🙂

silvia321
15. feb 2016

@oksu dakujem velmi pekne za info 🙂

merikac
15. feb 2016

@silvia321 za dieta do 3 rokov sa neplati..pravdaze, bez naroku na stravu a lozko...A ked si vyberies kde chces byvat, tiez to akceptuju..aj tvoju poziadavku na tebou urceny termin+-....pokial maju volne...to je moja skusenost ( akurat konkretne cislo izby mi pridelili oni, to som si nevyberala)

isis
16. feb 2016

Caute, dievcata dnes som volala do prijimacej kancelarie. Mam schvalene dve deti a ja ako sprievod samoplatca. Chcela som akykolvek termin cez letne prazdniny, ale ze vsetko je uz obsadene! Zostala som prekvapena, neviete mi poradit co robit?

silvia321
16. feb 2016

@merikac vdaka za info

merikac
16. feb 2016

@isis leto si rezervuju aj rok popredu, v lete tam chodia deti bez sprievodu...aj luecebne domy rozsiruju na tento ucel. Rodicia tak maju vybavenu znacnu cast prazdnin. Tych par miest so sprievodom sa hned rozchyta. Moznost- asi len poprosit o miesto ak by sa uvolnilo...

loginexistuje
16. feb 2016

@isis ake mas velke deti? ono prazdniny su rezervovane prioritne pre skolopovinne deti bez sprievodu.

Na termin sa caka.... my sme cakali vyse pol roka a to sme nesli v lete.

mima595
16. feb 2016

@isis - zobrat koniec augusta-september. alebo jun...

ivicka0502
16. feb 2016

Baby idem s dvoma deťmi a rozmýšľam ze malej ( len doprovod) priplatím procedúry. Oplatí sa to vôbec pre 2 ročne dieťa? Vraj sa nemôže ani kúpať ak to nemám priplatenej. Resp. Dá sa tam priplatiť len pár dni či musím len za cely pobyt. Máte s tým skúsenosť?

mima595
16. feb 2016

@ivicka0502 - preco by sa nemohla kupat? aj do sauny pustali take male deti...zbytocne budes priplacat....

ivicka0502
17. feb 2016

@mima595 to mi povedali v kúpeľoch ked som tam volala. Takze bazén je verejný a prístupný všetkým?

psyxooo
17. feb 2016

@ivicka0502 nic nepriplacaj, vsade ta pustia s nou. Ale ak by si ju dala ako liecenu, tak platis za nu 8,50 na den pobytu a mas aj stravu 6x denne pre nu, tolko urcite nezje a potom si zas nemusis platit stravu ty /co je tak isto 8,50, akurat ze ty ju mas len 3x denne a dieta 6x denne, tak si zvaz, co sa ti lepsie oplati. Myslim, ze porcie detske a dospelacke su rovnako velke. Aspon ja som nevidela rozdiel /vtedy mal syn 7 rokov/.

isis
17. feb 2016

Dakujem za odpoved, ale ja jedno skolopovinne dieta mam. Druhy je skolkar a od septembra by tiez mal ist do skoly. Preto som chcela letne prazdniny.

stankapk
17. feb 2016

@isis Ja to mam tiez tak. Obidve deti schvalene, starsia je druhacka a mladsia skolkarka, ktora ide bud. rok do skoly. Mame rezervovany Smrek na april. Teraz som tam volala, termin maju od 31.3. avsak zapis do skoly je 7.4. Dalsie terminy su rezervovane, tak neviem co spravit...

monline
17. feb 2016

@stankapk od 31.3.? myslela som, že sa prijíma stále od pondelka
a zápis- veď tam skoč do školy skôr a vysvetli, že pôjdete do kúpeľov, veď to je objektívny dôvod pre neúčasť a zapíšu vás skôr
ja chcem ísť tiež v apríli a rovnako budem riešiť zápis, my nemáme ešte termín zápisu

stankapk
17. feb 2016

@monline ano, viem ze sa da zapis posunut, len u mna je problem aj v tom, ze na zaciatku mesiaca robim vyplaty, potom dph.... ale to samozrejme je moj problem 🙂 a obavam sa ze zaciatok aprila bude este dost chladny. ten dalsi turnus od 21.4. by bol idealny 🙂

merikac
17. feb 2016

@monline Mon prijmaju v kazdy den podla toho kedy sa im uvolni izba,,,kazdy prijem ide cez lekarku, cize ak by mala narazovo vyeny riesit len v urcity den, je to nerealne 🙂
Teraz je tu vyhlasena karantena,,,,pozatvarany wellnes, pre chorobnost deti,,,,,,povolena je len idividualna terapia,cize prichadzame o celotyzdene procedúry ☹

ivka43
17. feb 2016

Dufam ze karantena do dvoch tyzdnou skonci my nastupujeme 7.3

merikac
17. feb 2016

@ivka43 zatial je vyhlasena do pondelku 22.2 😉

winna
17. feb 2016

@merikac mozes prosim napisat blizsie co znamena karantena v Lucivnej? Ake su obmedzenia atd.? Ako funguju deti ked je karantena?

merikac
17. feb 2016

@winna je to zrusenie procedur na ktorych sa stretava viac deti, z dovodu zvysenej chorobnosti deti...... cize spolocna herna zatvorena, wellnes zatvoreny, spolocne inhalacie zatvorene,,,,jedine co je otovrene je individualna inhalacia a cvicenie (na tom je skupinovo maximalne 4 deti)

winna
17. feb 2016

@merikac vdaka za info 🙂

mima595
17. feb 2016

@stankapk - my sme pred 2. rokmi mali nastup 8.4...tiež som mala strach, ze bude zima....radsej som chcela maj, ale nedalo sa...
prvy tyzden bol este sneh, deti sa sankovali, potom za 3 dni sa vsetok sneh roztopil, hned bolo sucho...potom 2 tyzdne krasne teplo, iba v mikinach chodili...a cely maj prsalo....takže si nevyberies

oksu
18. feb 2016

@michaela2012 boli sme v osike, z mojej strany max. spokojnost.

oksu
18. feb 2016

Mala mala ked sme boli na lieceni rok a pol, vsade i s muzom s nami chodili, bazen, sauna - malej sa velmi pacilo, podla mna aj cvicenie ak je malo deti v skupine, inhalacia je tiez aj pre malych, podla mna skoda detom do troch rokov platit. A my sme mali izbu so 4postelami, gauc a aj postoelku nam dali

ivicka0502
18. feb 2016

@oksu
@psyxooo Dakujem baby za info. Tak priplatím jej len stravu. Deti budú matzabezpecenu a ja dojem zvyšky. Snáď konečne trochu schodnem 😎

stankapk
18. feb 2016

@mima595 dakujem za info 🙂 budem este volat a ked nebude nic ine vezmem aj ten zaciatok aprila.

merikac
18. feb 2016

@ivicka0502 ak deti nie su velki papaci, tak porcie su tak velke, ze asi dieta nehrozi 😀