Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

merikac
10. mar 2016

@nadka2 rozhodne gumaky, sialku na kavu ktoru si spravis na izbe, lyzicku. Zakladne oblecenie..ja osobne som tam prevazne bola v teplakoch..a hracky tiez sne nosili a doplnali kazdy tyzden

marcella5
15. mar 2016

Ahojte, dnes nam prislo schvalenie na liecbu, viem ze je tu straasne vela prispevkov, ale chcela by som vediet nejake najnovsie info o ubytovani... moja predstava je sukromna izba, naj by bolo aj s obyvackou, ked maly vecer zaspi, aby som si este mohla mimo kuk napr. telku, net... proste nejaky apartman... mozno aj mini kuchynka, aspon na kafe rano 🙂 klud vramci izby, ale zasa nech tam nie sme odrezani ani od spolocnosti.. Dakujem za vase rady a postrehy 🙂

sara1980
15. mar 2016

Ahojte nastupujeme 19.4 Limba ..s kým sa stretneme? 🙂

maruska360
15. mar 2016

my ideme 31.3 do Topola
@marcella5 a mame apartman sme 4 a aj k

marcella5
15. mar 2016

@maruska360 uz ste tam boli?? ci prvy krat??

maruska360
15. mar 2016

@marcella5 1 krat ale chceli sme svoju kupelku a je nas 4 a pridu aj 2 na navstevu tak sme potrebovali vacsi priestor aby mali kde spat cez vikend

marcella5
15. mar 2016

@maruska360 presne to chcem aj ja, aj priestor pre navstevu... mate 4loz. apartman s kuchynkou??

maruska360
15. mar 2016
marcella5
15. mar 2016

@maruska360 akurat to pozeram 🙂 kedy ste objednavali??

maruska360
15. mar 2016

pred 2mes

marcella5
15. mar 2016

@maruska360 uff, dufam ze stihneme aj my este jar

moncac
16. mar 2016

prosím aké máte skúsenosti s mladším súrodencom - viete mi poradiť, či sa oplatia procedúry a jedlo objednať aj pre mladšieho súrodenca - 21 mesiacov, neviem sa rozhodnúť.. Ďakujem

merikac
16. mar 2016

@moncac myslim, ze ho mozes automaticky zobrat so sebou bez zaplatenia na procedury,,,,teda ak sa nechystate az o rok...co sa tyka stravy, to uz je na tvojom zvazeni aky je papkac,,,,,,,ale ak budes platit stravu sebe, tak myslim,ze by vam to malo postacovat

moncac
16. mar 2016

@blahuska dobrý deň a mali ste prosím stravu a procedúry aj pre dcérku zaplatené? Ďakujem

moncac
16. mar 2016

@merikac ďakujem ideme 7.4., sebe stravu platím, tak to vyskúšam 🙂 len sa obávam toho, že keď starší dostane niečo na desiatu, tak to bude problém, že mladší nemá 🙂

merikac
16. mar 2016

@moncac na desiatu ci neskoru veceru byva..jablcko.pomaranc.hruska.jogurty.mliecny napoj.vyziva s piskotami..alebo lupačky...cize treba ich delit napolovicu...ze to maju spolocne 😀Alebo mat v zasobe jablcka pomarance... balik piskot je dostatocne velky na rozdelenie pre dve deti..tie lupacky nic moc..mojej to nechutilo

oksu
16. mar 2016

@moncac my sme boli v januari 2deti (5rokov a 1,5roka) a dvaja dospelý - malemu dieťaťu netreba zbytocne platit procedury - moze chodit vsade s vami - a strava - podla mna su dost velke porcie - desiatu tam aj tak nebudu jest a na izbe viete rozdelit - u nas ani to moc nejedli - a v lidl sme si zvykli kupit viac ovocia a to jedli doobedu.

moncac
16. mar 2016

@merikac pripravím sa dopredu, kúpim zásoby 🙂 mockrát ďakujem

moncac
16. mar 2016

@oksu ďakujem. dnes som tam volala a pani na príjme vravela, že nemali by deti malé chodiť na procedúry, keď nemajú zaplatené ... tak dúfam, že to naozaj nebude problém 🙂

psyxooo
16. mar 2016

@moncac haha, tak jej skus pred procedurou priniest maleho na strazenie, co ti na to pani povie 🙂 🙂 jasne ze take male dieta musis brat vsade so sebou, ja som bola s 1,5 rocnou a nikto mi nic nepovedal, ak som parkrat prisla bez nej napr na inhalacie, hned sa zdesene pytali kam som ju dala /spinkala a ja som mala pri sebe vysielacku/

ivicka0502
16. mar 2016

@moncac ja som tu teraz s malou a synom. Mala nemá nič platené este aj stravu som dala spoločnú resp. Len za seba platím a stačí nám to bohate. Na všetko chodí sara s nami este aj inhalator jej pani dala skúsiť ale nechcela to. Tie malé deti aj tak este moc nespolupracujú takze podľa mna zbytočne platiť.

maruska360
16. mar 2016

su tam blizko nejake potraviny?

merikac
16. mar 2016

@maruska360 7minut autom vo Svite kaufland, billa...mozno dole v dedine este..ale peso daleko

moncac
17. mar 2016

a prosím keby som zobrala malému bicykel, je to tam kde odložiť?

merikac
17. mar 2016

@moncac jedine na izbe,,,,, alebo na chodbe, ak by si sa nebala ukradnutia- mali tam bezne kociariky, ale je tam pozicovna bicyklov, korcul, kolieskove, v zime na lad

andybay1
17. mar 2016

dnes som bola prevziať od alergologičky návrh do kúpeľov, mierne ma vystrašila poznámkou, že je dosť možné ,že návrh v ZP ( máme Dôveru) zamietnu, lebo ešte neuplynul rok od predchádzajúcej liečby...
na liečení sme boli v 10/2015, chcela som ísť ešte v prvej polovici 2016 do kúpeľov - máte nejaké skúsenosti? ďakujem za akúkoľvek info

ivicka0502
17. mar 2016

@andybay1 mne baby hovorili ze môžeš ísť raz za kalendárny rok na liečenie. Takze ak si tento rok nebola malo by to byt ok ale nemám to overené v poisťovni.

nellynka
17. mar 2016

@andybay1 urcite mozes dat raz za kalendarny rok ziadost na kupelnu liecbu. V pohode ti ju schvalia, nemaju dovod preco by nemali. Len skor bude problem v tom aby si dostala termin este v prvej polovici roka 2016. Treba si rezervovat termin v kupeloch.

merikac
17. mar 2016

@andybay1 od posledneho podaneho navrhu musi byt rok...a mozes podat dalsi..

x_shushu_x
17. mar 2016

@merikac mne povedala alergologicka, ze ziadost mozme podat pol roka od pobytu v kupeloch....