Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mima595
18. jan 2013

@mita30 - oni to nevedia preto, že napr. Dovera si moze skratit pobyt zo 4 yzdnov schvalenych na 3 tyzdne..a teda ak napr. maju vo februari niekoho z Dovery, tak maju rezerve 4 tyzdne, ale on si moze skratit na 3 tyzdne pobyt a teda už ten dalsi ide o 1 tyzden skor....

mita30
18. jan 2013

@mima595 no ved dobre v poriadku, ale predsa to sa dopredu nahlasuje či na 4 týždne alebo 3, my sme tiež dôvera a dopredu sa nás spytali na kolko chceme isť 😕

mita30
18. jan 2013

@mima595 no a potom ako to je s papiermi kedy ich pošlu ked si to skrátia, čo im zavolú prídte o týžden skor už je volno to sa mi nejak nezdá, ale som pako a nerozumiem tomu 😵

mima595
18. jan 2013

@mita30 - no oni papiere posielaju iba mesiac pred nastupom..tak vtedy už vedia...ci ta Dovera ide na 4 ci na 3 tyzdne....
ved maznacik to pisala, že maju rezerve pre Doveru na 4 tyzdne..ale stat sa moze vsetko /napr. kiahne🙂))/, tym padom odriekne Dovera a oni tam daju VSZP a maju posun tyzden...

mita30
18. jan 2013

@mima595 aha už chápem 😀

maznacik007
18. jan 2013

@mita30 ano to preto lebo pred nami ma byt na tej izbe niekto kto ma vseobecnu ZP a ti maju schvalene len tri tyzdne, a ak oni neodvolaju svoj termin teda neochoreju a normalne nastupia tak potom ja nastupim na zaciatku marca presny termin mi poslu zaciatkom februara, ak nahodou ochoreju tak tam mozu dat niekoho kto ma Doveru a tak by sa to mohlo o tyzden posunut... ale teda zaciatkom februara mi poslu presne termin nastupu. Ja len kvoli tomu som volala lebo my mame gastro vysetrenie na kramaroch na dna 27.2. takze som nechcela aby ma volali na ten termin...

takze volaj asi az zaciatkom februara.... to uz ti budu vediet uplne presne vediet povedat vsetko aj den nastupu aj izbu...

😉 tak sa tam potom stretneme ty ides s ako starymi detmi ci len s jednym... ja tam budem mat cerstvu desatrocnu dceru a maly ma 4.5 roka.

mita30
18. jan 2013

@maznacik007 no super diky tak tam zavolam až potom 🙂 Ja idem len s jednou malou slečnou 4,5 ročnou, dufam že sa tam teda stretneme, aspon niekto známy aj ked iba cez net 🙂

mangostyle
19. jan 2013

@monalisatko My sme v jedle a je tu velmi pekne. Sme tu len 5 na celej chodbe, celkovo je tu 8 izieb plus kuchyna a herňa, takže super. Ja som velmi spokojná...jedlo výborné, procedúry tiež super.

mita30
19. jan 2013

@mangostyle aj my chceme isť do jedle, môžem sa ta spýtať na tie sprchy či su nie moc daleko? A ako je to daleko od jedálne a vlastne od všetkého? dik 😉

renata5
19. jan 2013

dievcata poradte mi je pravda co mi svagrina tvrdi jej syn 8 rocny mal ist minuly rok do lucivnej ale nesiel lebo ze ona nema 300e na jeho pobyt lebo uz tam bol viac krat myslim ze maju doveru moze to byt...inak ja sama som navstevnicka od 4rokov a prezila som tam strasne vela...

maznacik007
19. jan 2013

@renata5 to je nejaky blud maleho vyjdu kupele na cca 50 eur ale teda bez vreckoveho a plus mu asi treba dat nieco na vylety ked pojdu na vstupne... ale taka suma pokial pojde sam to iste nie je ...

renata5
19. jan 2013

@maznacik007 myslela som si svagrina je taka klamarka vies ona nema peniaze pre seba lebo ona tam zo synom chcela ist tak je taka ze ked nie ona tak ani on

monalisatko
19. jan 2013

@mangostyle super, včera som sa tam konečne dovolala a pýtala som sa na smrek. Pani bola velmi milá, hovorila že ešte majú nejakých 5-6 izieb volných, nech zavolám do poisťovne a posúrim ich 🙂 Takže v pondelok budem volať do poisťovne 🙂

mima595
19. jan 2013

@renata5 - myslim, že svagrina myslela pobyt spolu a ju to potom vyjde viac ako na tych 300E...
no ja by som asi sameho 8-rocneho chalana tam nepustila.....na 3 tyzdne...

renata5
20. jan 2013

@mima595 ja som chodila od 6 rokov sama a som tu

renata5
20. jan 2013

@mima595 a nie ona myslela iba ze syn tolko bude platit

kurci
20. jan 2013

netáraj jej syna to vyjde maximálne do 50 eur. Ja idem s 2 deťmi a ja sa zmestím do 250 eur.

maznacik007
20. jan 2013

@mangostyle prosim o info ako je to tam s vlekom a s pozicovnou lyziarskej vystroje... maju jej dost aj pre decka a maju aj pre dospelakov, je tam este ten instruktor ....

my uz chodime trenovat s deckami na lyze na zosku.... teda maly stal len prvy krat na lyziach ale celkom ok... tak este par hodin s instruktorom mu chcem dat nez pojdeme do lucivnej...

jaaaj ja sa uz tak tesim.... 😀 😀 😎

maznacik007
20. jan 2013

@monalisatko super tak ich posur... nech to co najskor schvalia

kaciatko1909
20. jan 2013

maminky kt.ste boli ubytovane v borievke?boli ste spokojna?ktore ubyt.je podla vas najlepsie?dakujem

30mamina3
20. jan 2013

@kaciatko1909 ahoj ja som teraz ubytovana v Topoli som spokojna,ale pred tym sme boli 2krat v Borievke a bola som spokojna užasne sukromie a klud.No Topol nam teraz viac vyhovuje kedze ja som tu aj s manželom a tu su tie izby vacsie,ale myslim že tu je každe ubytovanie suprove a teraz ked prerobili smrek tak aj ten je asi fajn už sa len pozeraj na cenu a vyber si aj podla toho.

kaciatko1909
20. jan 2013

@30mamina3 dakujem moja ja mam dve deti..a borievku som si vybrala lebo maly ma strasne slabu imunitu a cf:'(ake to tam je?co sa tyka procedur?ja som tam ako dieta chodila to boli casy....ideme asi v marci tak sa tesim no a cenovo je to dost nebyt maminiek kt.som tu strela tazko by sme sa tam dostali kedze maly nema 3a dcera ..

mima595
20. jan 2013

@30mamina3 - ty si v Topoli v 3- miestnom, alebo 4-miestnom??? a v Borievke je kolko izieb?? 2 spalne alebo jedna spalna a 1 obyvacka?? ja mam totiž rezerve Borievku, ale rysuje sa aj Topol, tak neviem...
my sme boli v topoli 4-miestnom ..a ten bol super, Smrek je mensi ovela, ale teda mali sme terasu, takže to bola obrovska vyhoda...

tessa
21. jan 2013

@mima595 i my sme v Topoli 4L, boli sme aj min. rok, a sme tu aj teraz a je to super 🙂 trošku haprovalo kúrenie v prvé dni (veď kúpele boli zatvorené mesiac), takže kým sa rozkúrilo, chvíľu to trvalo, ale už je to ok 😉

mima595
21. jan 2013

@tessa - no ved prave, že my sme 1x boli v Topoli a vsetko ine už ma nejake nevyhody🙂)))))

30mamina3
21. jan 2013

@mima595 ja som v topoli v 1 to je ta najvacsia izba takze jedna izba ma 3postele plus pristelka obyvacka a dalsia izba tam je manzelska.V Borievke sme boli v izbe č.3 a ta je vacsia nez ostatne sa mi zda mali sme tam dve izby v jednej spali decka tam boli dve plus pristelka a v druhej bola manzelska.Nevyhoda Borievky bola ze telku sme pozerali s postele kedze tam nieje obyvacka,ale prave preto sme boli minimalne na izbe a teraz sme neak zleniveli a vysedavame si v sedacke 🙂 Na borievku som nedala dopusti,ale uprimne ak uz vies ako je v Topoli tak radsej by som sla do topola je to vacsi luxus a cenovo po zvýseni cien uz nieje ani velký rozdiel.

lela1
21. jan 2013

Chcela som vás poprosiť mamičky čo ste už teraz v Lučivnej,ako je to s tými kombinézami čo mali byť ako bonus k pobytu,dostali ste nejaké,bolo písané že pre prvých 50 čo si podávali návrh,my sme podavali návr už vjúli? 🙂

mima595
21. jan 2013

@30mamina3 - my sme boli v 8-cke, v 1 -bola kamoska, ten je vacsi a teplejsi, len vstup na WC je komplikovnejsi 😉 😉
mne by Topol vyhovoval, lebo by MM mohol byt s nami...no uvidime, ci nam schvalia kupele a co nakoniec sa podari.....

mangostyle
21. jan 2013

@mita30 Ahoj, sprchu máme hned oproti izbe, blízko je aj jedálen aj bazén, len pár metrov. máme všetko po ruke 🙂

mangostyle
21. jan 2013

@maznacik007 Ahoj, dá sa všetko požičať, inštruktor je. Platí sa na jedno dieťa 10 eur na hodinu....ak sú 3 detičky tak 5 eur na hodinu.