Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

oksu
30. okt 2015

@an1ta nam vsetko vyplnila alergologicka

an1ta
30. okt 2015

@andybay1 hm 😕 tak zoberiem cele to tlacivo na alergo a uvidime co s tym spravy 😀 a este ma napadla otazka, ze dovera ma na stranke lucivnu ako zmluvne kupele, ale iba dva domy tam boli vymenovane, to znamena ze do inych by nas ani neubytovali prip iba za priplatok?

andybay1
30. okt 2015

@an1ta myslím, že ubytovanie nie je podmienené zdravotnou poisťovňou, ubytovanie sa poskytuje podľa Tvojho výberu a kapacity v danom termíne...

bocjanka
30. okt 2015

@an1ta mne tlacivo vyplnila pediatricka a ja som ho Len zaniesla na poistovnu

reniko
30. okt 2015

my máme tiež Dôveru a pridelili nám liečebný dom Osiku, o týždeň by sme mali nastúpiť, takže určite to nie je len o tých dvoch liečebných domoch, čo majú uvedené na stránke Dôvery.

veronicka1901
30. okt 2015

Aj nam tlacivo vyplnala len pediatricka ;).

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankapk
10. nov 2015

Ahojte 🙂 Tak vcera nam poistovna Dovera schvalila obe deti 5 a 7 rocne aj s doprovodom. Teraz som volala do Lucivnej, vraj nam vcera poslali predvolanie na 19.11. co som bola sokovana... To som povedala ze nemozeme ist, a zarezervovala som april do Smreku. Uz sa velmi tesime 😉

andybay1
16. nov 2015

ahojte kočky, ste niektorá aktuálne na liečení v Lučivnej ? budúci pondelok nastupujeme na týždňové doliečenie ..., rada by som poprosila o malú službičku ... 😉

janula2511
16. nov 2015

@andybay1 tyzdnove doliecenie,aj take je?

andybay1
16. nov 2015

boli sme od 5. do 26.októbra, ale od pondelka 19-teho bol Dominik so svojou krstnou mamou v popradskej nemocnici na infúzkach ( "chytil" norovírus ), vo štvrtok 22.10. večer už bol doma..., takže nám ponúkli možnosť doliečenia 🙂

x_shushu_x
16. nov 2015

@andybay1 a mali tam viaceré detičky ten norovírus??

andybay1
16. nov 2015

@x_shushu_x to neviem potvrdiť, ale pár detí malo tráviace problémy práve v tom čase....

x_shushu_x
16. nov 2015

@andybay1 tak prajem, aby ste sa teraz už uspesne doliecili 🙂..

andybay1
17. nov 2015

určite to bude príjemné déjà vu, vydržala by som aj celé tri týždne 🙂
@x_shushu_x

x_shushu_x
2. dec 2015

Maminy, vie sa mi prosím prihlásiť niektorá, ktorá si na pobyt brala PNku???? velkaaa vdaka 🙂...

mima595
2. dec 2015

@x_shushu_x - ja som brala na DNP a MM z prace....

nellynka
2. dec 2015

@x_shushu_x ja som mala PNku, potrebujes s niecim rady?

x_shushu_x
2. dec 2015

@mima595

@nellynka
ano ano pomoc je to spravne slovo :D.....zeleny papierik som si nechala na kontrolu a 3 papiere mi dala lekárka- tie som poslala do prace a z prace mi volali, ze je tam zbytocny nejaky papier.....tiez zeleny :D...teraz neviem, kde by mal po spravnosti byt 😅

miah
2. dec 2015

@x_shushu_x mne tiez volali presne kvoli tomu zelenemu papierku navyse 😀 ten papierik by mal posielat doktor do SP, je to - Diel III. – Hlásenie pre pobočku Sociálnej poisťovne o začiatku dočasnej pracovnej neschopnosti posiela ošetrujúci lekár do Sociálnej poisťovne.

x_shushu_x
2. dec 2015

@miah a teraz co s tym? mne lekarka povedala, ze do socky to posle zamestnavatel :/...

reniko
2. dec 2015

ja som tiež mala PN-ku a tiež som sa bola pýtať sestričiek, že čo s tým dielom III., povedala mi, že si to mám poslať sama do sociálnej poisťovne, ale mal by to inak posielať lekár

x_shushu_x
2. dec 2015

@miah ako si to prosim ta nakoniec doriesila?

nellynka
3. dec 2015

no ja som z kupelov posiela jednu cast zamestnavatelovi a jednu do soc. poistovne.

miah
3. dec 2015

@x_shushu_x nakoniec mi to zamestnavatel odoslal do socialky, ale ak pojdem buduci rok tak si ten diel III. poslem sama 😀

x_shushu_x
3. dec 2015

@miah jaaaaj takze asi mi ho poslu spat a ja potom do socialky....nevadi, ze sa to tak natiahne? :o/...

miah
3. dec 2015

@x_shushu_x nemalo by to vadit 🙂

x_shushu_x
3. dec 2015

@miah uz som volala do prace, poslu to nakoniec za mna - dakujem za rady 🙂..

@nellynka vdaka 🙂...

an1ta
4. dec 2015

Stalo sa vam niekedy, ze vam prisla pozvanka z kupelov skor ako schvalenie od poistovne? 🙂
Myslite, ze by sa este dalo dohodnut na inom ubytovani a termine? Neviem ci ma v january z prace pustia ☹

cimerka
4. dec 2015

@an1ta jasne ze by sa dalo,zavolaj tam a preobjednaju ta.my sme tak mali ist v maji ale sme presunuli na oktober