Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula2511
21. okt 2015

@freyusha to je vo vsetkych izbach na 3poschody.wc a chladnicka.tam v izbe je taka malicka miestnost na 1wc.tak oddelene.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocjanka
21. okt 2015

@freyusha ano vsade je chladnicka, kanvica, TV, izby su to podkrovne my v nej name dva stresne okna a dve sikminy, ale uz SME si zvykli. Co sa tyka vyletov cestu si neplatis, ale vstupy do jaskyne, zoo atd si hradis sama

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocjanka
21. okt 2015

@freyusha nemusis si robit starosti, rada son poskytla info, na zaciatku ta zasypu informaciami, co KDE ako kedy, na jedlo chodime na Javor, ale za par dni do toho clovek pride 😉

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula2511
22. okt 2015

@freyusha na 3poschody su 2pracky.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukucka26
22. okt 2015

RADA-zienky na liecenie idem vlete cez prazdniny ktora stetam bola v limbe nic naneplati zaizbu maju tam iba ciarku ibavzimesaplati?

kukucka26
22. okt 2015

RADA a zaujima ma ci je niekdena izbe sprcha

cinky333
22. okt 2015

má niekto kompletný zoznam toho čo je potrebné si doniesť? kludne aj v správe. Velmi by ste mi pomohli. dakujem.

janula2511
22. okt 2015

@cinky333 zavisi kedy idete.

cinky333
23. okt 2015

@janula2511 ideme o 3 týždne, ale v podstate mi nejde o oblečenie, ale skôr, toaletny, prašok na pranie atd. ?

andybay1
23. okt 2015

@cinky333 toaletný papier a tekuté mydlo je k dispozícii, netreba nosiť z domu; prášok/gél/aviváž na pranie treba priniesť ...podľa predpokladanej spotreby 🙂

cinky333
23. okt 2015

@andybay1 a nič iné z takýchto vecí, myslím mimo oblečenia, nič netreba priniesť?

janula2511
24. okt 2015

@cinky333 jedine nejaky pohar na kavu.kavu caj.lyzicku.noz.atd to si dones.lebo ked na izbe chces nieco jest tak aby si vedela urezat rohlik a natret.ked nechces stale behat do kuchinky .

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bocjanka
24. okt 2015

@freyusha boli SME cele poobedie vonku na prechadzke v Lucivnej, potom v kostoliku a vecer zalomil 🙂

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miah
25. okt 2015

@kukucka26 myslim, ze sprchy su na izbe vsade okrem limby 🙂
Ked su tam cez leto ciarky, vtedy tam nie je mozne sa ubytovat, aspon tak mi to povedali minuly rok.

bocjanka
25. okt 2015

@freyusha ano cez kolaje po ceste a prides do dediny, obchod Tam nejaky je, ale Tam som nebola, boli SME na kave v tom kastieli

modra1
26. okt 2015

@cinky333 prací prášok sa dá kúpiť v Bonsaji, také malé šikovné balenia.

kukucka26
27. okt 2015

zienky moje matevsetke svchvalene doprovod? ak vam neschvalili kolko platite? steniektora v borievke?mamtamnaizbe vlastne co?ajpracku aj varic,kavovar,mikrovlnku vsetko ?sprchu wc?

kukucka26
27. okt 2015

@miah hej neide cez leto ☹

oksu
27. okt 2015

prosim vas ako je to ked mate 5ročne dieťa, sta schvaleny sprievodca a beriete aj male 15mesacne babo (nakolko este kojim)? 5ročny nepojde sam na procedury a mala nevydrzi sama-🙂

cimerka
27. okt 2015

@oksu v pohode beries obe deti so.sebou.male moze byt tam zadarmo bez naroku na stravu.a ak by si chcela procedury a stravu tak zaplatis 6e za den preto ze je starsi surodenec na lieceni tak maju taku akciu.

an1ta
30. okt 2015

Ahojte, dnes nam nasa detska lekarka dala tlacivo na kupelnu liecbu, nech na vrchu prvej strany vyplnime osobne udaje, a druhy list mame zobrat k alergologicke nech opeciatkuje, a ostatne vyplni detska. Ale ako pozeram to tlacivo doma nejak sa mi to nezda, tam by mali byt vsetky strany vyplnene rovnako, ci? Ako ste to mali vyplnene?

andybay1
30. okt 2015

@an1ta ahoj, nám celý návrh vyplnila alergologička