Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

ivicka0502
4. apr 2016

@katus69 ja som sa pýtala na vrátnici kedy budú bicykle a vraj to zavisí na primárke kedy ich povolí. Treba asi lobovať u nej.

@sara1980 v areály kúpeľov sú všetky pomôcky a atrakcie zadara. V zime požičiavajú komplet lyžiarsky výstroj aj korčule. V lete všetko na ihriska- lopty rakety...

merikac
4. apr 2016

@sara1980 zadarmo...

stankapk
4. apr 2016

@katus69 dakujem urcite zoberieme.

sara1980
4. apr 2016
katus69
4. apr 2016

@ivicka0502 tak zajtra ak stihnem pojdem za primarkou lobovat.sak doma jazdime aj pri 7 stupnooch tak nevidim dovod preco by to nalo byt riziko cgoroby pri spominanych teplotach co tu mame😲

moncac
4. apr 2016

@psyxooo logiku to ma, len v jednom príspevku písala baba, že nemohli do sauny a čakali pri strome s druhým dieťatkom... Tohoto sa obávam

ivicka0502
4. apr 2016

@moncac teraz sú veľmi háklivý pri sprievodnom dieťati a do sauny ho vôbec nepustia (jedine ak sa pozabudnu pri veľkom návale) vraj sa tak kryjú lebo nie je prezrete od doktora.

zalu
4. apr 2016

@alola17 ano strava, kupelny poplatok a tych 8 € ubytovanie ked si to rozlozis tak je to 3€ doplatok za izbu napr. na Limbe 3.posch. co je wc+ umyvadlo a 4,95 je poplatok za neschvaleneho sprievodcu...ak poistovna schvali sprievodcu platis o tych 4,95 € menej ked si na nete pozries cenniky tam to je...

alola17
5. apr 2016

@zalu no ved to ze ja som si pozrela cennik na rok 2016 a tam su take ceny ako som ti napisala predtym..preto som prekvapena ze co mi pises

alola17
5. apr 2016

Zienky prosim vas napiste mi do ip co mi treba pre 3,5rocne dieta do kupelov...ideme 1.krat..vcera mi prislo rozhodnutie a v pondelok mam nastupit...uz teraz ma boli zaludok tak aby som nieco nezabudla..dakujem

monline
5. apr 2016

@alola17 my ideme 15.4. Píšem si predbežne zoznam vecí, ktoré asi budeme potrebovať. K bežnému oblečeniu beriem gumáky a oblečenie do dažďa, inak pre syna nič špeci - jarnú bundu, prešívanú vestu, pršiplášť,...na prezúvanie crocsy, tie aj k bazénom bude mať, rukávky a koleso, plavky, vezmem župan, aj keď ževraj nebude asi porebný.
Pre seba bežné oblečenie, tepláky, tenisky a hľadám si niečo do dažďa, plavky. Osušky stačia do izby, na procedúrach dostaneš vždy čisté ich.
Do izby- 2x príbor, nožík na ovocie, nejaké misky a plastové tanieriky a poháre, pre istotu dózy na jedlo, krabicu s papierovými servítkami, toaleťák, pohár na zubné kefky, kapsle na pranie, štipce nepotrebujem, sušiaky tam sú, niekto štipce berie.
Potom si beriem kávu, cukor, svoj pohár na kávu 🙂 a vezmem asi aj mlieko a krupicu a granko, keďže môj krpec je strašne zlý stravník...k tomu asi nejaké lupienky či nesquik na raňajky, džem, maslo, pár jogurtov do chladničky, ovocie, ..
Vezmem mu na izbu nejaké hračky, možno stavebnicu lega, autíčka...dve tri knihy..premýšľam nad odrážadlom, ale zrejme z neho už vyrástol a bicyklovať ešte nevie, uvidím,..

monline
5. apr 2016

@alola17 potom beriem notebook plný rozprávok, čítačku pre seba a zrejme aj takú štipcovú nočnú lampu. Asi aj vankúšiky, bez neho sa mi zle spí. Samozrejme nezabudnúť na nabíjačky.
Beriem lieky, ktoré malý berie, plus teplomer a lieky pri prechladnutí a kašli, sprej do nosa, niečo aj pre seba, náplaste, manikúru. Nejaké farbičky, vymaľovanky, pracovné zošity, čisté papiere.

psyxooo
5. apr 2016

@moncac aha, no to neviem, my sme boli minuly rok a nebol problem, praveze som syna ani nemohla pustit sameho, vzdy som musela ist s nim ako doprovod, a kedze som bola na deti sama, tak som aj dceru musela brat vsade. Tento rok som dala malu ako samoplatcu, neviem, ako stare mas mladsie dieta, ale ak je do 3 rokov, tak platis 8,50 na den a to mas v cene procedury aj stravu pre nu a teda nemusis platit stravu pre seba a vyjde ta to rovnako. Ak mi tu mala ochorie, aspon s nou nemusim ist k lekarovi do Svitu ako minuly rok ale osetria ju tu aj jej tu naordinuju lieky.

andybay1
5. apr 2016

@alola17 najlacnejšie ubytko je v Limbe za 0,- € na druhom poschodí - spoločné WC, sprchy, za 3,- € Limba/Osika 🙂

alola17
5. apr 2016

@andybay1 ideme do limby ale na 3poschodie...iba tam mali volno

alola17
5. apr 2016

@monline dakujem ti velmi pekne...takze gumaky musim este dokupit....

alola17
5. apr 2016

@monline a treba detom aj kupaciu ciapku do bazenu ci je to nepotrebne

monline
5. apr 2016

@alola17 ja neberiem, ževraj sú tam fény a aj ja si taký malý vezmem

moncac
5. apr 2016

@psyxooo ďakujem, tato možnosť ma ani nenapadla, idem to hneď riešiť. Vďaka 🙂

psyxooo
5. apr 2016

@moncac nemusis to riesit dopredu, proste prides a nahlasis dieta ze ho chces ako samoplatcu /ale musi mat pod 3 roky, ak ma viac, tak sa uz plati 35eur na den/ akurat budu chciet od jeho doktorky vyhlasenie ze je zdrave....ja som nemala a nic sa nedeje.

nadka2
5. apr 2016

Aké je prosím Vás momentálne počasie v Lučivnej? Nastupujeme v pondelok, tak aby som vedela akých vecí viac 😎
Ďakujem 🙂

merikac
5. apr 2016

@monline ten zupan nechaj doma..fakt.(zabera miesto)..zistis pri bakeni...ak by bol treba osobne ti ho donesiem 😀😀😀

katus69
5. apr 2016

Je tu teplo skoro sa teploty tahaju k 20. Deti chodia v trickach a mikinkach😁

nadka2
6. apr 2016

@katus69 Ďakujem, takže zimnú bundu a topánky už môžeme nechať doma 😅

katus69
6. apr 2016

@nadka2 dnes pre zmenu dazd 3 hodiny.tiez sa ma aj ochladit na nejakych 12st.takze aj prechodovu bundu vyuziju deti a gumaky,nepremokave nohavice😁

mima595
6. apr 2016

@nadka2 - aspon oteplenu vestu by som vzala, pod Tatrami je pocasie zradne....

marianatrulikova
7. apr 2016

Bol niekto v osike ake ubytko tam je.idem s dvoma chlapcami 3 a 5 rocnym.

reniko
7. apr 2016

@marianatrulikova ahoj, ja som bola a veľmi sme boli spokojní všetci.

leginca
8. apr 2016

@marianatrulikova - ja som tam bola minulý rok v júli a maximálna spokojnosť, tohto roku tiež ideme a budeme ubytovní znova v Osike

isis
8. apr 2016

@leginca Ahoj, ako sa da vybrat termin v juli resp. v auguste? ja som volala vo februari a ze uz som len ako nahradnicka. Kedy ti potvrdili termin na prazdniny?