Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

bykatka
18. máj 2014

a skúšaj aj viac krát, tam sa nedá dovolať na prvýkrát 🙂

bykatka
18. máj 2014

@tulipanikdiddlina a skúšaj aj viac krát, musíš byť trpezlivá 🙂

tulipanikdiddlina
18. máj 2014

@bykatka budem volat denne kazdych 20min 🙂

rainee
19. máj 2014

@melanche my sme mali ist teraz v maji ale dcerka ochorela pred nastupom, tak nic z toho 😒 ale nasli hned nahradnikov za nas. termin som rezervovala v oktobri, treba co najskor.

melanche
19. máj 2014

@rainee dakujem, takze to budem vybavovat este v lete. chceme termin na buduce leto a s obidvomi detmi. ja som myslela ze mozu byt chore, ved su to kupele. to akoze budem mat termin rezervovany rok dopredu a dieta mi ochorie a nic z toho? nemoze tam ist ked kasle, sopli? ved my sme chori tak ze tyzden dva v skolke a dva tyzdne doma. to je mala sanca ze sa niekedy do tych kupelov dostaneme. a prave kvoli tomu tam ideme, ze su chorlave :(

mima595
19. máj 2014

@melanche - tam vsetky deti kaslu a soplia..toto sa neriesi..problemom je teplota, prip. nejake infekcne ochorenie pri nastupe...

maznacik007
19. máj 2014

@melanche poukaz ti plati najviac rok od schvalenia takze to tak musis stihnut .. v lete umiestnuju prednostne skolakov, inak celkom fajn je aj zima najma ak su alergici ..

a ako ti pise mima sopliky, kasel nevadia, mne sa posledny tyzden aj na kompletku vyhadzal nemohol do bazena a do sauny potom .. ale pokial nema infekcne ochorenie neni problem .. ved do kupeloch sa chodia deti liecit 😉

melanche
19. máj 2014

@mima595
@maznacik007
tak super. lebo my fakt furt kasleme a soplime, to by sa mi do kupelov do 18 tky mozno ani nedostali 🙂 dik za info 🙂

rainee
19. máj 2014

@melanche ano,my sme tak dopadli, termin som mala rezervovany pol roka vopred a nic z toho. tiez som myslela ze to nebude vadit, my sme mali len zelene sople, chytene hrdlo, horucku, nic infekcne, toto mame kazdy mesiac. A nemohli sme nastupit. Ale zas to by bolo o nicom sa kurirovat 2 tyzdne na izbe, bez procedur a vychadzok, hlavne za tie prachy co by nas to stalo. A poukaz plati rok, takze si nenechavaj termin na poslednu chvilu, keby nieco aby si to stihla vyuzit.

tulipanikdiddlina
19. máj 2014

@bykatka treba volat na cislo do prijimacej kancelarie?

bykatka
19. máj 2014

@tulipanikdiddlina
PRIJÍMACIA KANCELÁRIA
Deti so sprievodom - tel.č.: 052/ 43 14 502, 500

skúšaj na jedno číslo alebo druhé, len buď trpezlivá 🙂

tulipanikdiddlina
20. máj 2014

@bykatka dakujem.

bykatka
20. máj 2014

@tulipanikdiddlina dovolala si sa? a kedy majú voľné?

tulipanikdiddlina
20. máj 2014

@bykatka mam sa ozvat,az ked budem mat platne rozhodnutie o prijati na liecenie.

julia283
22. máj 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

moja sestra tam chodi pravidelne so synom. nevie si vynachvalit.. par krat som ich tam bola aj navstivit.. a teda naozaj to je na urovni. pekne. ciste. zariadene..sestra si velmi chvalila personal aj program.. rozne liecebne procedury.. programy pre deti s animatormi. a dokonca sa jej velmi pacilo ze deti ktore chodia do skoly.. sa tam aj uciili. takze nevynechali skolu a ucivo a domov sa vratitli zdravsie a nabehli normalne na skolsky program 🙂

kukucka26
29. máj 2014

@tulipanikdiddlina kedy ides?mi v novembri

tulipanikdiddlina
29. máj 2014

@kukucka26 este staaaaale mi mic neprislo :( Uz je to druhy tyzden :( jooj dokedy mam este cakat :/

stelektrikar
29. máj 2014

balíme sa v pondelok sme tam, sa tešíme

tulipanikdiddlina
30. máj 2014

Ked sa posiela ziadost zo VZP tak sa caka vyse mesiaca kym to pride do Lucivnej - dnes som sa dozvedela 🙄
Volne terminy su az na jesen,tak bud oktober al.november, mame porozmyslat.

terinka26222
30. máj 2014

prosim vas bol tam teraz niekto ...... v tomto case ,, mala by som zaujem o iformacie co sa tyka ubytka vlka vdaka

teruliatenko
30. máj 2014

My mame na oktober a uz som tam aj volala aby mi rezervovali do jedle,,,juujj tesim aj ked mam dvoch sibalov , dufajme zvladneme,,,baby piste co idete v oktobri

teruliatenko
30. máj 2014

Alergologa,,,, ja v oktobri tesssiiimmm

filipka3
31. máj 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

odporucam Lucivnu.. boli sme tam uz parkar. vyborne.. krasne. profesionalny pristup. deti sa tam ucia.. maju ozdravovacie procedury, programy s animatormi.. pobyt skoro nic nestoji.. iba ja ako rodic som si priplatila. ale stale to za to 🙂 urcite to malo pre mojho syna lepsi vysledok ako ked sme ho napchavali iba liekmi. .

adka455
31. máj 2014
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

myslim ze uz to tu bolo vsetko napisane.. ale urcite je to najlepsie volba.. Lucivna su bezkonkurencne na SR v kupeloch pre deti. my tam chodime kazdy rok.. a teda nedam dopustit 🙂

stefan90
1. jún 2014

Dobrý deň . Aj ja som chodila na liečenie do kupelov Lučivná pred 35 rokmi .Bola som tam asi 5x na dva mesiace , vtedy toľko trval liečebný pobyt. Stále na to spomínam , na tú dobu bolo tam veľmi dobre . Ale teraz keď pozerám fotky z kupeľov ,je to niečo neskutočne krásne , rada by som sa tam vrátila .Vtedy pred 35 rokmi sme mali len inhalácie a cvičenie , také ako teraz je tam sme mohli o tom len snívať , ale aj tak v mojej duši mi ostali pekné spomienky .

tulipanikdiddlina
2. jún 2014

dievcata pohli sme sa 😀 oktober - cakacka, november na 100% isty 🙂 Bud Topol alebo Smrek. Zavisi od terminu. Ktora idete v tomto termine? 🙂

tulipanikdiddlina
2. jún 2014

@teruliatenko my sme na cakacku v oktobri 🙂

tulipanikdiddlina
2. jún 2014

@kukucka26 oktober - cakacka, november na 100% isty

kukucka26
2. jún 2014

mi na 100%isTO limba 1poschodie

teruliatenko
2. jún 2014

my v oktobri dufajme ze isto...uy sme to aj rezervovali... tak sa mozno aj postretavame....