Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

teruliatenko
27. mar 2014

ahoj teraz som sa infor. ze najlepsie je v jedle mimo a je tam klud a dam sa tam aj ubytovavat a hlavne podstatne je nizsia cena ako v septembri vychadza to na oktober 2,50 eura a v septembri 10 na den ... takze skusim ten termin oktober.... a mam dvoch chlapcov vo veku 3 a 4,5 takze to bude fuska ich zvladnut..uz teraz sa toho bojim... dakujem za info...

mikisa27
27. mar 2014

@teruliatenko ahoj,ta jedla je fakt super a hlavne za tu cenu 🙂 my sme boli v oktobri a ideme teraz v maji zase.....a kedze v lete budu mat v jedli male deti do 6 rokov bez sprievodu rodicov,tak im tam teraz stavaju velke detske ihrisko...takze budete mat super,chalani sa vyhraju.....neboj zvladnes aj s dvomi 😉

nela1006
30. mar 2014

Ide niekto 16.4.alebo v blizkom termine ? ja idem s 3.roc.synom do Limby.Ak ides ozvi sa mi.diky

mikisa27
30. mar 2014

@nela1006 ahoj,ja idem s oboma chalanmi 25.4. do jedle 🙂

952009
1. apr 2014

@ciklamenka AHOJ JA RIESIM KUPELE MAME SCHVALENE LEN MNA NESCHVALILI TAK MA ZAUJIMA AKO JE TO NAJVIHODNEJSIE,UBYTKO ATD.MOZES MI PROSIM POPISAT.erdelyszkazuzanagmail.com

952009
1. apr 2014

@952009 a asi az v septembri.lebo je obsadene.kolko ma to asi vide cenovo.

ciklamenka
1. apr 2014

@mikisa27 ja 25.4. končím v jedli 🙂

ciklamenka
1. apr 2014

@952009 môžme aj tu v sukromnej pošte?

mikisa27
1. apr 2014

@ciklamenka a uz si am,ci este len ides?

bykatka
2. apr 2014

@952009 na ich stránke je cenník, tak si to super vyrátaš, koľko ubytko, strava, poplatky a tak, tam záleží od toho akú chceš izbu, či ti stačí WC, či aj sprcha, v SMREKU potom podľa toho, či chceš dvojposteľovú izbu s obývačkou a tak mňa to minulý rok vyšlo okolo 460e.

bykatka
2. apr 2014

@vlasa ahoj a koľko rokov má dcérka, aj ja idem moju poslať samú, lebo s dopropvodom majú leto obsadené. moja má 7, tak aj váham a možno bude aj dobre,

vlasa
2. apr 2014

@bykatka moja bude mat sedem v maji a velmi sa tesi kupodivu.ide v auguste ak schvalia

bykatka
2. apr 2014

@vlasa mi už máme schválené, len neviem na kedy ju dajú, lebo som chcela prázdniny, tak im asi bude fajn a zabavia sa tie tri týždne

vlasa
2. apr 2014

@bykatka ved si tam zavolaj a spytaj sa.mne vraveli,ze uz je len august volny,tak som suhlasila.a mame doveru,tak na styri tyzdne.daj potom vediet co ti povedali.tvoja by sla aj sama?

bykatka
2. apr 2014

@vlasa no nič iné jej neostáva, ja som chcela ísť aj s druhou dcérou 4roky, ale akurát tento týždeň som tam volala, že to ruším a ide len ona, len mi nevedela povedať, že či júl alebo august, že mi príde poukaz, no ona by aj šla aj nie, uvidíme

vlasa
2. apr 2014

@bykatka aj ja som chcela s nou,ale beznadejne obsadene.ked pride poukaz na august daj vediet,mozu sa baby virtualne zoznamit😀

bykatka
2. apr 2014

@vlasa dobre, keď nám príde termín dám vedieť 🙂

rainee
2. apr 2014

Ahojte,ako dlho pred nastupom vam poslali presny termin? Mesiac vopred ci neskor?

bykatka
3. apr 2014

asi tak mesiac, a ešte sa to musí poslať naspäť

maminatatka
3. apr 2014

My sme mali cestu okolo, tak sme sa tam šli pozrieť, moje deti tam idú, ako každý rok, v lete, už sa nevedia dočkať. V tej Jedli sa to to už pekne rysuje, pripravujú ju na leto pre malé detičky a poviem vám, vyzerá to zaujímavo. Rozprávala som sa aj s manažerom, robia tam krásne ihrisko pre malé detičky a ďalej v areáli park pre tínedžerov... Poviem vám, fakt tam myslia na všetkých, aj na tých najmenších, ktorým rodičov z práce nepustia na 3 či 4 týždne a deti potrebujú liečbu. Myslím, že sa naozaj netreba báť tam dať aj malé dieťa, ak nie je extrémne fixované na rodiča. Keď sme boli malí my, tak sme takéto možnosti určite nemali, liečenia boli o niečom celkom inom. Klobúk dole, Kúpele Lučivná ... 🙂

erivara
5. apr 2014

@nela1006 Prosim Ta, schvalili Ta ako doprovod? A kolko budes platit za pobyt? Ja mám deti presne v takom veku ako Ty.

nela1006
6. apr 2014

@erivara mna neschvalili,platim si to sama.Budem byvat v Limbe 16.4. vyjde ma to spolu s liecenym synom 165 eur. bez stravy.Mne o tyzdem potom pride aj syn 8.r. a dcera 14r. tak to ma vyjde potom dost.Za syna 5 eur na den a dcera 11. eur. na strave som sa este nedohodla.Ty ides kedy?

erivara
6. apr 2014

@nela1006 Ja este neviem, či si to vôbec mám vybavovať, ked je všetko obsadené, malý má 3roky v júli, potrebovali by obe deti.

maznacik007
7. apr 2014

@erivara teraz to iste nepodavaj ... maleho ti neschvalia schvaluju az trojrocne deti a k vacsej kocke ta ako doprovod neschvalia ... pockaj kym bude mat maly tri roky ...

erivara
7. apr 2014

@maznacik007 Ďakujem.

88victoriana
13. apr 2014

ahojte ......volali mi vo stvrtok že či môžme nastúpiť teraz 16.4.tak tam idem so svojim pomaly 5rocnym synom a budeme ubytovaní v smreku.....najdu sa tu mamicky co tiez idu???ak ano ozvite sa mi

florance26
14. apr 2014

ahojte, dnes sa mi ozvali z kúpeľov nastupujem aj s 3 ročným synom 22.4.2014 do Smreku

visna264
28. apr 2014
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.

ja som tam bola v kupeloch Lucivna so 7rocnou dcerkou.. neviem si vynachvalit.. velmi pekne to tam zrekonstruovali a je tam naozaj velmi mily personal.. malej sa tam velmi pacilo. nasla si aj kamosky. takze sa nam veru tazko odchadzalo..su tam animatory ktory robia pre deti aj program..takze okrem roznych procedur.. je to tam pestre deti sa nenudia a skolopovinne deti sa tam normalne ucia 🙂 takze pridu do skoly a mozu pokracovat..ako keby tam celu dobu boli. akurat o nieco zdravsi 🙂 pobyt malu skoro nic nestal.. ja som si zaplatila ako doprovod..

modra1
28. apr 2014

Ahojte, prosím od koho ste mali odporúčanie? Od pediatra či alergológa? ďakujem

vlasa
29. apr 2014

maminyyyy,ziadna nedavate dieta same v lete?ozvite sa 😉 😉 😉 😉 😉