Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

luvis
12. okt 2016

@livia341 ahoj, my ideme tiez s detmi 1x, teda ja tam budem, mozno tato vystrieda..ako dieta som tam bola, tak sa celkom tesim 🙂

zoel
12. okt 2016

@oksu dakujem velmi pekne za info, pomoze mi to pri planovani.

hotelka
12. okt 2016

Zienky tie co ste tam boli, schudli ste tam nieco?? :D

x_shushu_x
12. okt 2016

@hotelka je tam nejaký dovod na chudnutie??...ja som tam pribrala z tej stravy... 😎

livia341
12. okt 2016

@hotelka ja, čo viem tak v LD Smreku je fitko alebo by ste sa nestravovali vôbec tak vtedy by ste schudli.

slavka1307
12. okt 2016

Boli ste niektorá v Osike ? Nám to schválili, ale nejdem asi.

livia341
12. okt 2016

@slavka1307 nebola som v Osike, ja len idem 1krát do Smreku.A prečo nejdete? nevyhovuje vám termín?

krt_82
12. okt 2016

Baby a v jedle ste boli..je to nove od septembra.. mi by sme mali koncom novembra..chceli sme ine ale neni na vyber ..

hotelka
12. okt 2016

@x_shushu_x ja som si stravu nenahlasi nakolko beriem malu a ta skoro vobec nechce papat, tak tajne dufam ze cosi pojde dolu 🙂

oksu
12. okt 2016

@slavka1307 my sme boli a nemenila by som!!!

x_shushu_x
12. okt 2016

@hotelka len nechápem, prečo by to schudnutie malo prist v kupeloch....ci su niecim specialne :D......a malá teda potom co bude jest?....nie som si ista ci som pochopila o co ma ist, ale pre nas boli napríklad tie porcie malé....kazdy mal svoju-malá, ja aj manžel.....a aby ste si nemysleli, že som nejaky hroch.....po jedle som bola este hladna a pribrala som asi z 47-48 kg na cca 50 kg..... ale tak tá strava bola desná....skoro všade udeniny, sunky, slaniny.....co uz....neviem si predstavit, ze by som si jedlo neplatila....to by som potom mohla len na malu pozerat a medzi procedúrami si strcit rozok do ust :/...

hotelka
12. okt 2016

@x_shushu_x moja práve fičí len na mlieku, sem tam čosi zje normalne...tak preto som to takto volila

x_shushu_x
12. okt 2016

@hotelka a ona bude ako liecene dieta, ci nie?

hotelka
12. okt 2016

áno, aj ona bude liečena

x_shushu_x
12. okt 2016

@hotelka a tom pripade hradi predsa stravu poistovna, nie ty.....to si nejakym spôsobom odmietla?....mozno by nieco pojedla - uvidis 🙂...

hotelka
12. okt 2016

@x_shushu_x nie, poisťovňa mi pre ňu nehradí nič, dcéru si platím sama, len syn je schválený poisťovňou, a dcéra ma 2roky tak ide s nami

x_shushu_x
12. okt 2016

@hotelka jasne, tak som to myslela, ci je schvalena....som to zle napisala....

hotelka
12. okt 2016

@x_shushu_x teraz tam majú akciu pre súrodenca liečeného dieťaťa, ale platí to len pre deti do 3rokov, v cene je zahrnuté ubytko, strava aj procedúry

krt_82
12. okt 2016

@x_shushu_x a ked nejem maso..sunku, slaninu..budem mat vobec co jest..😃 Zial ani moj syn nezje salam, sunku a dokonca ani natierky.

x_shushu_x
12. okt 2016

@krt_82 dobre robí :P.....bude to v tom pripade obtiazne, ale na vyber je z 3 jedál, takze nie uplne nemozne....
ja som tam nemohla skoro nic...s manzelom sme menili on mi dal vacsinu zeleninu a prilohu (ryza,zemiaky) a on mal mäsovo-udeninove kombo :D.....ak som mohla polievku, dala som si z nej viac, nech sa najem (tu davaju v tej velkej terine a naberas si sama)....
pozri aktualny jedalnicek, ze ako to asi chodi.....

http://www.tkl.sk/tkl/userfiles/jedalne_listky/...

livia341
12. okt 2016

@hotelka a ked dieta do 3 rokoch má zlavu, tak kolko budete za nu platit?

krt_82
12. okt 2016

@x_shushu_x praveze ten jedalnicek som videla ☺ a bude to velmi krute..su tam aj dni kedy sa vobec nenajem a co este moj syn
je aj taka moznost ze jeden den budem mat jedlo a napr.dalsie dva dni nie.

x_shushu_x
12. okt 2016

@krt_82 takto po dnoch neviem......viem len to, ze ked si zajednas stravu na cely pobyt, uz sa neda odhlasit......ja taketo dni (ked sa ozaj nic neda vybrat) si dam suchy obed...tam je rezen v chlebiku a nejake voloviny, ktore opat nemozme jest, ale je tam aspon nejake to jablko a tak :D...

hotelka
12. okt 2016

@livia341 180€

luvis
12. okt 2016

baby funguje tam nieco ako skolka? neviem to najst na nete,iba o skole pisu

marcella5
13. okt 2016

@krt_82 je moznost mat externu kartu z reštaurácie bonsaj, a tam si mozes vyberať, ci chces ranajky, alebo obed, veceru... cize nemusis mat 3dni obed, potom sa ti nieco z listka paci a das si obed, to iste ranajky, vecera... ja si davam ba obedy, ranajky, vecere vyciarkujem, ked sme vikendy prec, vyciarkujem aj obedy, a na konci pobytu zaplatis

marcella5
13. okt 2016

@luvis skolka funguje od 10-12v pracovne dni, momentalne nie, ani herna

luvis
13. okt 2016

@marcella5 dakujem za odpoved a ten kulturny program, co maju na stranke sa dodrzuje?

krt_82
13. okt 2016

@x_shushu_x takže bez zásob ani nech neodchádzam z domu 🙂
@marcella5 dakujem

monline
13. okt 2016

@krt_82 ja mám obrovský problém s jedením u syna. On mi v škôlke od začiatku nič neje, výnimočne nejakú prílohu alebo sladké jedlo. Tu som si zajednala stravu aj pre seba, lebo som si myslela, že sa to zlomí...že uvidí, že iná možnosť nie je, tak predsa nebude hladovať a zje...ale nezafungovalo to. Vyberala som mu jedlá tak, aby mal prílohu, ktorú by jedol - on mi neje mäso, jedine rezeň zje, aj to iba doma. Čiže vyberala som jedlá, kde bola ryža či zemiaky, ale ani to mi nechcel jesť, fakt keby nebola možnosť variť kašu, tak by bol na rožkoch a lupienkoch s mliekom tri týždne. Moje jedlo som vyberala ako alternatívne k tomu, keby malý nechcel to, čo som vybrala jemu...už mi to kuchárky tak nakladali, že - čistá ryža bez ničoho, čisté knedle a pod...ale mne tam chutilo, len bola pričasto tarhoňa. Nabudúce nebudem pre seba objednávať stravu, ale radšej priplatím za izbu s kuchynkou.