Kúpili by ste si vec, z ktorej výťažok pôjde pre opustené zvieratá?

ankaa
3. mar 2008

Mám pre Vás menšiu anketku 🙂 Prosím zapojte sa.
Zakúpili by ste si vecičku v aukcii, z ktorej by bol výťažok použitý pre opustené zvieratká?
Ak áno, čo by ste si zakúpili alebo je to jedno?
Ak nie, prečo?
Vďaka za odpovede 🙂

poleva
3. mar 2008

no nevie, ja tomu moc neverím , tým zbierkam a tak

moni1412
3. mar 2008

ja ano. ja som zasa velmi doverciva a myslim si ze ludia nie su az taki hnusni aby vyuzivali nestastie inych, aj ked viem ze sa to stava....a preco? pretoze by som rada pomohla vsetkym komu mozem. a ked to nejde osobne, tak aspon takymto sposobom

tinusi
3. mar 2008

Tiez takymto zbierkam velmi neverim. Dalsia vec je, ze ked uz, tak by som radsej pomohla ludom ako zvieratam. Na svete este vzdy hladuju miliony ludi... 😢

monkula
3. mar 2008

ankaa, ja osobne mám zvieratá veľmi rada, ale zdá sa mi na hlavu postavené, aby sa pomáhalo viac zvieratám, ako ľuďom, takže, ja osobne by som sa nezapojila, radšej si tých dvadsať korún ušetrím a prispejem na Ligu proti rakovine, ako vždy...

ankaa
autor
3. mar 2008

Ďakujem za odpovede.

Samozrejme, že rozumiem, ak nedôverujete. Ľudia sú všelijaký, ale to môžu byť organizácie aj na pomoc zvieratám, aj na pomoc ľuďom...

monkula
Neberiem ti tvoj názor, každý môže pomôcť komu chce 🙂 Ja napríklad pomáham zvieratám, a to už aj z toho dôvodu, že útulky nie sú podporované štátom, rôznymi fondami, veľkými sponzormi a podobne, ako takmer všetky organizácie na pomoc ľuďom.

Ale nechcem, aby ste to chápali zle. Ak ma niekto požiada napríklad na ulici, aby som prispela do pokladničky, nikdy som neodmietla, ani pre ľudí, ani pre zvieratá. Jednoducho pomáham ako len môžem. 🙂

danulka2
3. mar 2008

ani ja tomu moc neverim. Pre rokmi bola v nasom obchode zbierka na operaciu dietata z vedlajsej dediny. Prispeli sme. Neskor sme sa dozvedeli, ze dieta operovat aj tak nemozu a dali si urobit plastove okna. Tazko ich sudit, neviem ale sklamalo ma to. Radsej dam nieco ine a osobne. Nedaleko nas je detsky domov a ked chodia deticky na prechadzku, tak som im neraz dala kekse a mali velku radost. To ma viac potesi. Aj ked zvieratka mam tiez rada.

ankaa
autor
3. mar 2008

danulka
To je pekné 🙂 (tie keksíky)

O tej rodine čo píšeš - tak to sa mi nezdá fér. Podľa mňa mali peniažky vrátiť ľuďom, ktorí im ich dali...

monkula
3. mar 2008

ankaa, nie všetky organizácie sú dotované štátom, ale ja ozaj radšej dám 50 korún na detičky s rakovinou...
A je super, že niekto pomáha aj zvieratkám... 😉 😉 😉

ankaa
autor
3. mar 2008

monkula

Som rada, že máš taký názor. Je veľa ľudí, ktorí ma odcudzujú, resp. nechápu pomoc zvieratám. Som rada, že aj keď máš iný názor, tak ma vieš pochopiť a rozumieme si aj napriek tomu 😉

monkula
3. mar 2008

veď som písala, že mám zvieratká rada... 😀 😀

ankaa
autor
3. mar 2008

🙂 😉 Áno

vivien742
4. mar 2008

nie nezakúpila,pretože mi nokto nezaručí, či k tým zvieratkám tie peniaze prídu. Keď im chcem pomôcť, môžem peniaze predsa zobrať a zaniesť ich tam, kam treba, alebo to riešiť nákupom granulí, alebo toho, čo tie zvieratká potrebujú-zlá skúsenosť 😉

ankaa
autor
4. mar 2008

vivien
Rozumiem a keby sa ti tá vecička páčila? A chcela by si ju? (bez ohľadu na to, kam tie peniažky idú...)

ankaa
autor
4. mar 2008

Čo si myslíte, ľudia, ktorí kupujú niečo z aukcií, pozerajú hlavne na to, kam sa peniažky potom dajú alebo či sa im vecička páči?

mirka414
4. mar 2008

ja napr.neverim ani U...f a pod.veciam...tak rada by som prispela keby tie peniazky skutocne dorazili na miesto urcenia a nie niekomu do vrecka alebo len na plat nejakemu sefovi co ma 1000x viac ako mame my.ved bezia reklamy ze jedna pre jedno dieta staci tak malo penazi na zachranu,ale dorazia peniaze skutocne tam???pre zvieratka by som skor darovala nejake granule stoho ziadny sef nebude mat bohatsie konto 😀 😀

emjee
22. máj 2008

ankaa • 22. mar 2008 o 14:03
Ak by niekto mohol a chcel pomôcť opusteným zvieratám maličkosťou - vecným darcom (nie finančným), nech mi napíše mail na psiadusa@psiadusa.sk alebo internú poštu. Obratom zašlem viac informácií. Vopred ďakujem. Každá vecička, hoci aj maličkosť môže pomôcť.

ankaa • 24. mar 2008 o 00:47
Chcem poďakovať všetkým mamičkám aj nemamičkám, ktoré sa ozvali. 😉
Ak by ešte chcel niekto pomôcť, tak mi prosím napíšte. Vďaka.

ankaa • 28. mar 2008 o 22:00
posúvam...

ankaa • 1. apr 2008 o 22:56
Tak sa hlásim opäť. Chcem sa opýtať, či bude ešte niekto niečo posielať, aby som mohla stanoviť termín spustenia aukcie. Ak áno, tak mi čo najskôr prosím napíšte mailik, aby sme sa mohli dohodnúť. Ďakujem.

lukanka • 6. apr 2008 o 16:16
ja oplacem kazdeho tulaveho psika.mali sme psika vyse 10rokov,museli sma ho dat utratit,je to asi pol roka a do dnesneho dna za nm placem. 😢

ankaa • 13. apr 2008 o 23:48
Dobrý deň prajem,

pozývame Vás na aukciu venovanú opusteným a nechceným zvieratám. Všetci ste srdečne vítaní. Príďte si vydražiť krásne vecičky a pomôžte tak tuláčikom, ktorí to potrebujú. Finančný výťažok bude venovaný zvieratám, ktoré sa ocitli v núdzi. Každá korunka im môže zlepšiť ich osud alebo zachrániť život.

Prosím zúčastnite sa. Potrebujú našu pomoc.

Aukciu nájdete tu - psiadusa

Ďakujeme.

S pozdravom

Anna Nagyová
OZ Psia duša
www.psiadusa.sk

ankaa • 14. apr 2008 o 16:04
🙂

rusovcanka • 1d • 15. apr 2008 o 08:17
Ankaa,myslím,že aukcia sa pekne rozbehla 😀 Dala som tiež pár ponúk,tak sledujem,ako sa to vyvíja...na psej duši mám nick monika12 a myslím,že sme si už písali kvôli letáčikom o Corinkovi a letákom pre KS Trebišov 😝

ankaa • 22. apr 2008 o 12:13
Áno viem, písali sme si 🙂 Som rada, že si sa aj ty zapojila. Psíci potrebujú našu pomoc.

mouse • 22tt • 22. apr 2008 o 13:06
Ahoj Anka, my sa tiez tak trosku pozname, z telefonatov a mailov, vtedy islo o operaciu nejakeho psika, na meno si uz nespomeniem. Myslim, ze ta aukcia je super vec, verejnost vidi snahu a skor prispeje. My sme s nemenovanym utulkom robili podobne akcie, napr. aj na vystave psov sme mavali stanok, kde bolo mozne prispiet kupou drobnych predmetov - hraciek pre zvierata, hrebenov, pamlskov, kniziek, brozur, fotiek 🙂 . Drzim palce, nech sa Ti dielo podari.

ankaa • 11. máj 2008 o 22:28
mouse
Ja sa veeeľmi ospravedlňujem, že sa ozývam až teraz. Vôbec som si nevšimla, že mi píšeš. ☹
Viem, ktorého psíka myslíš. Volal sa Jackynko. Budem rada, ak sa mi ozveš.

ankaa • 12. máj 2008 o 22:12
Aukcia bude uzatvorená v stredu o 22.hod. Vydražte si vecičky, ktoré sa vám páčia a o ktoré máte záujem. Dávajte si pozor, aby vás niekto nepredbehol 😉

Ďakujem ešte raz všetkým za zapojenie do aukcie a nezabúdajte, že to robíme
pre opustené zvieratká, ktoré nás potrebujú.

ankaa • 16. máj 2008 o 12:39
Aukcia bola uzatvorená 😉
Ďakujem všetkým za zapojenie.

ankaa • 20. máj 2008 o 21:40
Ak by niekto chcel prispieť do ďalšej aukcie vecičkami, tak nech sa mi prosím ozve. Ďakujem.

rusovcanka • 1d • Včera o 06:53
ankaa,mám 2-3knižky o psoch,síce sú staršie,ale sú v dobrom stave.Možno aj nejaké dekoračné predmety do bytu...svietnik...teraz ma nič nenapadá,ale doma sa poobzerám.Napíš mi adresu na IP,alebo na psej duši na moniku12 😉

ankaa • Včera o 11:52
Ďakujem 🙂
Už som napísala IP.

ankaa
autor
8. jún 2008

Dobrý deň prajem,

pozývame Vás na internetovú aukciu venovanú opusteným, týraným a nechceným zvieratám. V poradí je to už druhá aukcia a jediná na Slovensku.

Čaká na Vás vyše 200 krásnych vecičiek, napríklad sošky, plyšáky, hračky, kabelky, tričká, potreby pre psíkov, knižky, krásne obrazy, potreby do kuchyne, dekoračné predmety a ďalšie...

Všetci ste srdečne vítaní. Každý z Vás si určite niečo vyberie.

Príďte si vydražiť krásne vecičky a pomôže tak tuláčikom, ktorí to potrebujú a zároveň urobte radosť sebe, svojim deťom, rodine, priateľom alebo známym.

Finančný výťažok bude venovaný zvieratám, ktoré sa ocitli v núdzi. Každá korunka im môže zlepšiť ich osud alebo zachrániť život.

Prosím zúčastnite sa a rozpošlite informáciu o aukcii ďalej. Potrebujú našu pomoc.

Aukciu nájdete tu - IP

Ďakujeme.

S pozdravom

ankaa
autor
13. jún 2008

Do aukcie boli pridané nové vecičky.

ankaa
autor
6. aug 2008

Aukcia

Pripravujeme pre Vás v poradí už tretiu aukciu, ktorá bude spustená v septembri.

Každý z Vás môže pomôcť, či už priamo dražením alebo zaslaním vecičiek, ktoré sa prosím snažte poslať do konca augusta.

Každá maličkosť pomôže. V prípade, že by sa vecička, ktorú darujete nevydražila, bude presunutá do ďalšej aukcie.

Upozorňujeme, že dary nemusia byť nové, ale nesmú byť špinavé a poškodené. Vyhradzujeme si poškodené veci do aukcie nezaradiť. Je to neseriózne voči ľuďom, ktorí ich potom dražia.

Ak by ste mohli a chceli pomôcť, tak napíšte na psiadusa@psiadusa.sk

Ďakujeme.

Ešte by som všetkých chcela poprosiť, ak máte doma prázdne nepotrebné krabice rôznych rozmerov a veľkostí a budete mi posielať balík, tak môžete pribaliť aj tie prázdne krabice. 🙂

ankaa
autor
24. nov 2008

VIANOČNÁ AUKCIA

Pozývame Vás na aukciu venovanú opusteným a nechceným zvieratám. Všetci ste srdečne vítaní. Príďte si vydražiť krásne vecičky a pomôžte tak tuláčikom, ktorí to potrebujú. Finančný výťažok bude venovaný zvieratám, ktoré sa ocitli v núdzi. Každá korunka im môže zlepšiť ich osud alebo zachrániť život.

Čaká na Vás viac ako 200 vecičiek. V aukcii nájdete potreby pre psíkov (vodítka, obojky, dobrotky, hračky, misky, oblečenie, kefy), knižky (o psoch, o králikoch, o koňoch, ale aj krásnu beletriu a náučnú literatúru), plyšové hračky od maličkých až po obrovské, nádherné dekorácie a sošky, textílie, potreby do kuchyne a domácnosti, náramky, bižutériu, prstene, módne kabelky, kozmetiku a kozmetické taštičky, vázičky, sviečky rôzneho druhu, sady vonných tyčiniek, obrazy, CD, DVD, obrusy ako aj krásne feng-šuej pomôcky a ezoteriku.

Vydražte krásne darčeky pod Vianočný stromček pre svojich blízkych, priateľov, rodinu či zvieracích miláčikov. Potešte ich a zároveň pomôžte.

Aukciu nájdete tu - http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=64...

Ďakujeme.

rainee
11. mar 2010

pokial nemate doveru kam peniazky pre utulky a dobrocinne oranizacie poputuju, da sa prispiet aj materialne, viem ze do utulkov beru aj deky, misky, krmivo...
myslim ze kazda pomoc je dobra 😉

rainee
11. mar 2010

najvacsia pomoc je samozrejme adopcia zvieratka, napriklad z:
www.psiadusa.sk
www.majmesrdce.sk

sofokleska
25. mar 2010

nič nieje krajšie,ako zachraniť život aj moja biglica je z utulku pripajam foto............