Kúpiť byť na 3. poschodí bez výťahu, keď kočíkujeme?

tinkatin4
28. júl 2009

Ahojte..s priatelom sme našli veľmy pekný bytík,len má jednu nevýhodu...nachádza sa na 3 poschodí ..a barák je bez výťahu...je tam samostatná pivnica na prízemí,ale aj tam treba schádzať po schodoch ☹ ...a my používame ešte kočík...a preto sa nevieme rozhodnúť či kúpiť,alebo nie...je to ťažké lebo byt je nádherný,velký a celkom dobrá cena a lokalita...viete my prosím poradiť?..býva niekto s takýmito podmienkami?ak áno,ako to riešite?dá sa to?..za každú radu ďakujem 🙂

amatula
28. júl 2009

do tej pivnice sned nieje toklo schodov..to sa da zvkadnuit...ja byvam v dome a tiez musim dake tie schody prekonat 😉 aj ked ides do mesta sa s kadecim stretnes nie....pokial je byt super si myslim ze niet na cim rozmyslat...kocik je len chvilkova zalezitost..drobec vyrastie 😉

hasleerka
28. júl 2009

ja osobne skúsenosť nemám, ale kamarátka bývala na 4.posch bez výťahu ... nosila malého do roka aj s nákupom ... kočík ale mohla nechávať v kočíkarni na prízemí ... myslím že ak sa ti byt páči, a je za dobrú cenu, tak by som ho brala

titkovamiriam
28. júl 2009

ahoj!ved kocik nebudes mat vecne,ak je to vyhodne a byt je pekny nevahaj!ja som 2 roky byvala v 1izb.byte na 4 poschodi bez pivnice aj vytahu -najskor isiel dole kocik potom milan a na koniec michal -niekolko kart denne.fu ked si spomeniem..ani neverim

darina77
28. júl 2009

Titkovamiriam, to si ani cvičit nemusela chodit. 😀

bihan
28. júl 2009

Ja by som ho určite brala, lebo kočík nepoužívame 😀 ale ťahať na tretie poschodie napr. týždenné nákupy je o držku, ale zase sa to nerobí tak často. Stále lepšie tretie ako šieste poschodie 😉

titkovamiriam
28. júl 2009

dar no ale ako my to liezlo na nervy ked chcel ist maly von alebo som v obchode nieco zabudla a o zime ani nehovorim.v kocikarni mali uz bicykle a z ostatnych miestnosti boli sklady.

tatolu
28. júl 2009

My sme bývali na 4 - bez víťahu. Ke)d sme tam bývali, zvykli sme si chodiť pešo hore-dole bez problémov. Keď sme boli starší a chceli sme napr niečo z domu, tak sme iba z pod balkóna zakričali a maminka nám to spustila v taške na špagáte dolu. Aj nákupy sa tak realizovali 😉 😀 - peniaze sa spustili a nákup sa dal do tej tašky.
Keď sa chce všetko sa dá. A ak je byt pekný, asi by som neváhala.

luciarisko
28. júl 2009

no ja na tvojom mieste nevaham a kupujem 🙂 z kocika sa vyrastie a ze raz do tyzdna vyneses vačši nakup po schodoch, nemusis chodit cvicit🙂 😀 urcite nevahaj, my sme tiez byvali na 3 poschodi bez vytahu a nijako ma to nepoznacilo 😉 ako deti sme behali po schodoch aj 50 krat za den.

katrin
28. júl 2009

Po mojej skusenosti by som uz nikdy nesla byvat bez vytahu... Byvali sme s dvojickami v kopci, na 3-tom poschodi bez vytahu. Sice nadherny vyhlad, krasna lokalita, ale mne to teda osobne neprospelo... Vsetko je o prioritach, mozno aj o pohodlnosti, takze takyto velky krok si treba dobre rozmysliet. Ak Ti to vadi uz teraz - a to len rozmyslate o tom, ze idete kupit ten byt, tak Ti to bude vadit vzdy

teodorka
28. júl 2009

my sme byvali rok v podnajme na tretom poschodi ,deti mali vtedy 2 a 4 roky a vobec som si neuvedomovala ze nemame vytah ...oproti suseda ram vychovala tiez dve deti a byva tam uz 35 rokov a toho bytu sa nechce vzdat za nic ...Teraz byvame na druhom tiez bez vytahu ,nad nami je este jedno poschodie a toez neriesim tych par schodov .Furt lepsie takto ako byvat na siestom s vytahom a nebodaj sa vytah pokazi ..... 😒

nanyka
28. júl 2009

mne by to vadilo už len kvôli tým nákupom..bez nákupov inak všade chodím po schodoch (tak do toho 6-ho poschodia 😀 )
ale treba myslieť aj na to, že raz budete starí - a keď tam neplánujete byť až do staroby, tak takéto byty sa dosť ťažko predávajú..
prípadne skús stlačiť cenu dole, ak máte o byt vážny záujem..

dada1212
28. júl 2009

Zkočíka rýchlo vyrastiete, v tomto by som problém nevidela 🙂
Podľa mňa záleží hlavne na Vás, či je to pre Vás problém alebo nie, že napríklad nákupy budete ťahať na 3 poschodie, ale ja by som to brala, 3 poschodie nie je až tak vysoko 🙂

luccki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz