Kupujete tovar aj na aukciách? Ako sa to dá?

andrebeka
11. apr 2008

Poradte mi ako sa da kupovat a predavat cez aukcie na akej stranke sa to da?

liliandax
11. apr 2008

ahoj 🙂 kukni sa na mimiaukcie.sk

uhlikova09
11. apr 2008

no mimiaukcie riadna blbost-neodporucam 😠

karthur
11. apr 2008

JA odporucam, mam len dobre skusenosti.

andrebeka
autor
11. apr 2008

Dakujem ti a co mi odporucas?Mam vela znackovych veci a chcem ich predat.

dannynka
11. apr 2008

aj ja odporucam....
z MMa mam len dobre skusenosti,sama tak kupujem a predavam,akurat par minut dozadu sa mi podarilo nieco si vydrazit jupiiiiiii 😀 😀 😀

karthur
11. apr 2008

mimiaukcie.sk

zaregistrovat sa, objednat balik aukcii a mozes si nahodit veci. Mne sa celkom dobre preda a aj dobre viem nakupit.

dannynka
11. apr 2008

kartur tak to sme potom dve 🙂 😉

karthur
11. apr 2008

😉 prave tento tyzden mi dosli topky, za uplne super cenu, nove 😎 😎

dannynka
11. apr 2008

no super...ja som prave vyhrala spaci vak....tiez ako novy ani nepouzity tusim nebol... 😉

a moooc sa na neho tesime... 😉

liliandax
11. apr 2008

aj ja mam s mimiakciou len dobre skusenosti 😉 aj s MMB

grmitko
11. apr 2008

ja mam tiez dobre skusenosti s mimiaukciami 🙂 takze doporucujem 😀

arabela36
11. apr 2008

Ahojte. Ja vo velkom pouzivam Ebay. Sestra predava aj kupuje na miniaukciach. Popredala vsetky znackove veci co nam zostali po malych. Myslim, ze zo 100 usporiadanych aukcii mala problemy asi s dvoma. Jedna nakupujuca si kupila nejake oblecko po malej a stazovala sa, ze ona cakala, ze bude ako nove. Druhy problem bol s postou a to sa vyriesilo.
Celkovo by som tie miniaukcie odporucila. Myslim, ze nic lepsieho na SK nieje.
Na nakupy sa oplati Ebay, uz sa da aj na Slovensku zaregistrovat na PayPal tak to je super!!

beke
11. apr 2008

mimiaukcie, tiež odporúčam...kupujem si tam veci 🙂

andrebeka
autor
12. apr 2008

Kocky dakujem vam vsetkym za rady .Arabela prosim ta co je to Paypal a ebay ?Ja mam kopu znac.veci lebo som zhodila 15kg a chcem sa ich zbavit.diky vsetkym

martina46
24. feb 2009

ahojte, co ste si platili kredit - aukcie - na mimiaukcii, ako dlho vam trvalo, nez vam ten kredit pripisali? platila som minuly tyzden v utorok poobede a stale nic 😒

andrea78
24. feb 2009

martina, mne nabehli na 5-ty deň od objednania a zaplatenia 🙂
na stránke majú kontakt, kam treba písať, ak nastane problém, skús...., určite sa to vyrieši

martina46
24. feb 2009

andrejka, na 5. pracovny den? maju tam napisane, ze reklamaie riesia az po 7. dni - ak to nenabehne.

martina46
24. feb 2009

tak mi to pred chvilo naskocilo, akurat ked som pisala mail 🙂

andrea78
24. feb 2009

no vidíš, aj som myslela, že ti to dnes nabehne, nepoznám nikoho, kto by s tým mal problém, známim to nabehlo zväčša v "posledný" deň, mne skôr, no netuším prečo 😉 a môžeš predávať 😀

alon111
24. feb 2009

a ja bude kupovat 😀 tiez mam len dobre skusenosti a mm aukciu ma najradsej moj syn ktory ma tri roky ,ten mi tam uz kopu veci nakupil.ci som to potrebovala alebo nepotrebovala 😀

sasiki
24. feb 2009

ja tam nakupujem, niekoľko vecí sa mi podarilo vydražiť super výhodne 😉

emjee
31. mar 2009

lilix • Včera o 14:29
ahojte, neviem nikde najst temu o drazbe veci na nete.. videla som, ze niektore maminy si vydrazili pekne vecicky pre deti, ale neviem tie linky...
ak tu taka tema je, tak sa ospravedlnujem...
budem rada, ak mi napisete IP s linkom diky moc.

lilix • Včera o 14:34
uz som naslaaaaaaaaa
mimiaukcie

alon111 • 3d • Včera o 14:34
tak ak chces tak na mimiaukcie sa daju drazit vecicky

janinah • 3d • Včera o 16:49
aj na mojeaukcie

maryah • snž • Včera o 17:09
kukni aj na mimibazar

layla • Včera o 18:12
aj www.ebay.com

nostek
31. mar 2009

Ahojte kocky. Tak ja tiez MMA len a len odporucam. Sama tam cosi davam a aj nakupujem. Naposledy som mala take ulovky, ze spica...
Len si dajte pozor, aby ste sa nestali zavisle...xixixi

danciacik
31. mar 2009

ahojte, no ja som už závislák, aj tam kupujem aj predávam 😀

tynushqa
31. mar 2009

noo ja tiez chodim na MMA a som zavisla ☹
A konecne je to vonku! 😀
Malej som uz vydrazila tolko veci na leto ze to nemam kam davat a o sebe ani nehovorim uz s tym neviem skoncit, a aj manzel mi uz nadava ze som sibnuta... 😅

jarula25
31. mar 2009

tak zavislacka na MMA ale aj na MMB som aj ja 😖 😖 a vzdy sa mi podaria pekne ulovky este nikdy sa mi nestalo ze by som nebola spokojna 😉

bibula
31. mar 2009

aj aukro je dobre-beru to tam vazne....raz dva zablokuju ucet🙂

anickaajanko
31. mar 2009

detto
zavislacka na MMA

100 % doporucujeme
super sme tam nakupili aj predali

pekne veci nove, problemy som zatial nemala

vinifera
31. mar 2009

Kočky závislá som už aj ja 😀
Cez mimiaukcie som predala už viac ako 150 posteľných súprav. Zatiaľ som mala problém len s asi 5timi zákazníčkami, čo vymýšlali, že aukciu nepreberú. Ďalší problém je pošta. Treba si riadne vždy uschovať doklad o poslaní balíčka a odporúčam balíčky poistiť. No a samozrejme som toho už aj veľa pokúpila - občas za super cenu🙂
Takže zhrnutie:
Formou aukcií
www.mimiaukcie.sk
www.aukro.sk
www.AukciaNaopak.cz - z tejto stránky mi chodia maily, ale ešte som nemala čas otestovať....
Bez aukcií - kúpa predaj za stanovenú cenu
www.Minibazar.sk - tu už mi došiel mail, že v dohľadnej dobe budú spustené aj aukcie
www.mimibazar.sk
www.hyperinzercia.sk
www.bazos.sk

brisilda
7. mar 2010

kocky ake mate skusenosti s aukrom??? som tam u dlho registrovana no az teraz som si spomenula na heslo 😀 ale zada sa mi tam vsetko cenovo velmi prehnane ☹ preco aj na slovensku neni e-bay??? 😔