• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kvalitné a nekvalitné výrobky

30. januára 2014 
..veľmi sa mi osvedčil digitálny teplomer značky HARTMANN..keďže máme doma veĺké šidlo...a meranie počas xoroby napr. rýxlobežkou bolo utrpenie..
http://www.hartmann-rico.sk/produkty/index.htm?diagnostika/index.htm
12. aug 2006 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mate niekto skusnosti s elektrickou odsavackou soplikov ?
12. aug 2006 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neda mi neozvat sa k tym pratelnym vankusikom od Aventu, aj ked uz som to spomenula v inej teme... este pred prvym opratim velmi zozmolkovateli a tie vlakenka sa velmi zachytavaju, akonahle mate nejaku drobnu ranku, hoci uz aj skoro zahojenu... viackrat sa mi tak vdaka nim nanovo do krvi tie ranky otvorili - nie je jednoduche davat si tie vankusiky dole pomalinky, ked vam vrieska hladne babo. Veru som sa x-krat zastrajala, ze tentokrat uz ich naozaj hodim do kosa. Teraz, ked uz sa vsetko zahojilo, sa nosia v pohode, ale naozaj by som to nenazvala kvalitnym vyrobkom. Mam take podobne od Medely, tie ziadne take problemy nerobili. A nosia sa prijemnejsie ako jednorazove.
15. aug 2006 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka jééé ja akurat zvažujem ktory teplomer fakt rychlobežka je nam na nič..ale tolko digitalov..trojsekundovy,na celo,do ucha... :unamused: :wink:
16. aug 2006 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme mali trochu problémy s pokožkou, malá mala suchšiu pokožku dokonca až mierny ekzém kožná doktorka mi poradila natierať telíčko aj tvár masťou LIPOBASE dostať ju v lekárni stojí cca 150 Sk, je úplne super. Aj ja a začal aj manžel ju používam na ruky je fakt dobrá. A kúpeme len v čistej vodičke.
16. aug 2006 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A tiež mám dobré skúsenosti s teplomerom ako odporučila expertka.
16. aug 2006 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my este len cakame baby, ale ked som Au-pairkovala v Nemecku, malej sme natierali ritku kremikom Mitosyl. A to bola alergicka na vstko mozne aj nemozne, takze planujem poziadat kamosku ked pojde do tych koncin, aby mi ho tam kupila
16. aug 2006 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nám sudáč nepomáha, jedine pytiol alebo penaten alebo obyč rybylka + zásyp
16. aug 2006 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm,aj my sme pouzivali sudáč,ale v poslednom čase potom rybku :grinning: hm a ked sme presli na ine vlhcene obrusky-s aloe tak uz vobec sme nemuseli pouzivať,baby presli sme na hugisky super flex,su lepsie ako softky,tusim idu aj do akcie teraz v tescu tak poslem draheho nech sa nam ujde bo vacsinou je tam uz len prazdny regal ked ide,,,,
16. aug 2006 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam na ritku zase nezabera rybylka, ale wundschutz creme z nivei.. ten je super!!!!!
17. aug 2006 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej tie superflex sú lepšie ako sofkty, ale teraz budú nové pampersky a tie budú ešte lepšie :wink:
ale jednu vec mám na huggieskach rada, teda okrem dobrej ceny, je to ten spevnený chrbátik
17. aug 2006 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...kupujte svojím ratolestiam oblečenie len v klasickýx bábätkovskýx obxodox...alebo sem tam niečo kúpite aj u číňana???
...pýtam sa preto..lebo tento týždeň dávali v TN reportáž o detskýx výrobkox/slipy,tričká.../..u ktorýx zistili,že obsahujú rakovinotvorné prvky :astonished: ..ja som zostala v šoku :astonished:
..1x som malému kúpila u číňana body,ale vzhľadom na to,že po 1.praní povolili stehy..do budúcna som ix odpísala :angry:
17. aug 2006 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka aty si sai nevsimla ze v detskych obchodoch predavaju niektore vecicky uplne rovnake ako u cinana, nad *demrom * a v podobnych lacnych putikach ?
to aby si si ziadal od kazdeho vyrobk certifikat o teste nezavadnosti ! inak to asi nezistis...
17. aug 2006 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... :astonished: :angry: ...veď práve..toho sa najviac bojím,že takýmto spôsobom asi ťažko zaručím diaťaťu kvalitné,ale najmä zdravé výrobky-oblečenie :pensive:
17. aug 2006 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my vacsinou *modu* dedime po bratovej malej..ale ked kupujem, tak sa snazim aby to bola vzdy 100 bavlna. 50 percent z toho v lac. obchodoch, al. sekacoch.. a bodiky kupujem na generalnom u vyrobcu antony fashion.. poznas??
17. aug 2006 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..jasnééé :slight_smile: ..aj ja tam xodievam..vlastná predajňa..vlastná výroba...skvelé ceny..čo dodať??..hádam len,že bez malej,ktorá mi stráži kočiar ..tam ani nexodím :frowning2: ..vždy tam nexám okolo 600,-...mňa pustiť do Anthonyho :sweat_smile:
17. aug 2006 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nazdáááárek,jasne ze rovnaky tovar,bo to kupuju v madarsku,polsku,turecku...viem,bo som tam chodila,tak je to aj v butikoch podaktorych :wink: len u stankara kupiš za 300 v butiku za liter-bo butik-najom,predavačky,atd,ale jasne ze to neplati pre vsetkych,len pre ten rovnaky tovar :wink: ja nekupujem činankovske malemu,bo farbiva atd,darmo tam maš listoček 100%bavlna,hehe ešte si pamatam jak sme ich tam vkladali :wink: pre seby ,draheho si v pohode kupim,ked sa nam to páči prečo nie,ale maly co dostava take veci-a že ich je :unamused: koncia vo velkom vreci :wink: ja malemu priplatim,a my sa radsej uskromnime a to neplati len na oblečenie,ale aj hračky-aby boli bezpečne,netoxicke,,,drogisticky tovar,no vsetko... :wink:
18. aug 2006 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.. hracky kupujemeaj my len certifikovane, vhodne pre dieta od isteho veku, ie *putikove*, trznicove obsahuju ftalaty aine *mne * nezname hadam aj skodliviny :wink: :grinning:
18. aug 2006 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, ja sa este len pripravujem a vzdelavam,babenko cakame az v januari, ale ved viete casu nie je nazvys...
Expertka kde je ten antony fashion? Co dobre sa tam da kupit? Tiez som sklamana s tych burzovych veciciek v detskych obchodoch a ked je kvalita zasa je to nejaka znacka a tam si clovek priplati....DaKUJEM
23. aug 2006 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.. janetina.. Antony fashion je mala predajnicka priamo vedla vyroby.. v MT spytaj sa na *byvale generalne riaditelstvo*
26. aug 2006 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my kupujeme Antony vecicky...maju ich aj v BB
27. aug 2006 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dokonca aj v našej malej dedinke predavaju vecicky Antony fashion a tiež som s nimi veľmi spokojná
27. aug 2006 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
súhlasím so Snilkom... tu to predávajú a majú toho dosť. veci sú to perfektné, len škoda, že prevažne tu majú dupky... tam nám nevlezie chodidlo
27. aug 2006 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak veľmi nám vyhovuje aj tá nová kolekcia v Tescu - Cherooke - aj tie vecičky sú kvalitné, príjemná látka, dobre sa perú a hlavne sa nezbiehajú
27. aug 2006 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja este odporucim na brusko kremik Pupik...pmaha nam, ked maleho boli brusko
27. aug 2006 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dr.hoj je lepši ako pupik,vide skoro rovnako cena :wink:
27. aug 2006 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, ahojte , môzem sa opytat ..na co su vlastne tie vlozky pri kojeny...ja som z toho jelen :frowning2: ...neviem vôbec nic o takychto veciach......dakujeeem :wink:
28. aug 2006 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to su také tamponiky,su super hlavne na zaciatku,ked este tvorba mlieka je všelijaka,ked niekam ideš je fajn neisť tam s flakom na tričku :wink: daš do podprdy a ideeeeeeeeš :slight_smile: :grinning: a nemusiš sa strachovať,ježiši čo ak mi začne tiecť mlieko atd,hm ja som ich len prve dva mesiace ale vyuzivala,potom ta tvorba mlieka bola jak hodinky s našim drobcom hehe :wink: ale je to rozne,pre istotu ich mam pri sebe ked niekam ideme,,
28. aug 2006 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ervotoc , dakujem :slight_smile: bo z tych vselijakych veci som trosku mimo :D
28. aug 2006 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z toho si nelám hlavu,ved to všetky :wink: :slight_smile: ked doma nemáš deti či po ruke je to logicke,aj my sme na tom tak boli,hm a aj sme,zas v inych veciach :wink:
30. aug 2006 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to