Kvalitné a nekvalitné výrobky

aris
28. jún 2006

dievcata ked si mozme vymenit skusenosti mozno usetrime par koruniek a budeme o cosi mudrejsie 🙂

expertka8
12. aug 2006

..veľmi sa mi osvedčil digitálny teplomer značky HARTMANN..keďže máme doma veĺké šidlo...a meranie počas xoroby napr. rýxlobežkou bolo utrpenie..
http://www.hartmann-rico.sk/produkty/index.htm?...

dolinka
12. aug 2006

mate niekto skusnosti s elektrickou odsavackou soplikov ?

verus
15. aug 2006

neda mi neozvat sa k tym pratelnym vankusikom od Aventu, aj ked uz som to spomenula v inej teme... este pred prvym opratim velmi zozmolkovateli a tie vlakenka sa velmi zachytavaju, akonahle mate nejaku drobnu ranku, hoci uz aj skoro zahojenu... viackrat sa mi tak vdaka nim nanovo do krvi tie ranky otvorili - nie je jednoduche davat si tie vankusiky dole pomalinky, ked vam vrieska hladne babo. Veru som sa x-krat zastrajala, ze tentokrat uz ich naozaj hodim do kosa. Teraz, ked uz sa vsetko zahojilo, sa nosia v pohode, ale naozaj by som to nenazvala kvalitnym vyrobkom. Mam take podobne od Medely, tie ziadne take problemy nerobili. A nosia sa prijemnejsie ako jednorazove.

ervotoc
16. aug 2006

expertka jééé ja akurat zvažujem ktory teplomer fakt rychlobežka je nam na nič..ale tolko digitalov..trojsekundovy,na celo,do ucha... 😒 😉

gabriella2
16. aug 2006

My sme mali trochu problémy s pokožkou, malá mala suchšiu pokožku dokonca až mierny ekzém kožná doktorka mi poradila natierať telíčko aj tvár masťou LIPOBASE dostať ju v lekárni stojí cca 150 Sk, je úplne super. Aj ja a začal aj manžel ju používam na ruky je fakt dobrá. A kúpeme len v čistej vodičke.

gabriella2
16. aug 2006

A tiež mám dobré skúsenosti s teplomerom ako odporučila expertka.

masinka
16. aug 2006

my este len cakame baby, ale ked som Au-pairkovala v Nemecku, malej sme natierali ritku kremikom Mitosyl. A to bola alergicka na vstko mozne aj nemozne, takze planujem poziadat kamosku ked pojde do tych koncin, aby mi ho tam kupila

tilly
16. aug 2006

nám sudáč nepomáha, jedine pytiol alebo penaten alebo obyč rybylka + zásyp

ervotoc
16. aug 2006

hm,aj my sme pouzivali sudáč,ale v poslednom čase potom rybku 😀 hm a ked sme presli na ine vlhcene obrusky-s aloe tak uz vobec sme nemuseli pouzivať,baby presli sme na hugisky super flex,su lepsie ako softky,tusim idu aj do akcie teraz v tescu tak poslem draheho nech sa nam ujde bo vacsinou je tam uz len prazdny regal ked ide,,,,

dolinka
17. aug 2006

nam na ritku zase nezabera rybylka, ale wundschutz creme z nivei.. ten je super!!!!!

tilly
17. aug 2006

hej tie superflex sú lepšie ako sofkty, ale teraz budú nové pampersky a tie budú ešte lepšie 😉
ale jednu vec mám na huggieskach rada, teda okrem dobrej ceny, je to ten spevnený chrbátik

expertka8
17. aug 2006

...kupujte svojím ratolestiam oblečenie len v klasickýx bábätkovskýx obxodox...alebo sem tam niečo kúpite aj u číňana???
...pýtam sa preto..lebo tento týždeň dávali v TN reportáž o detskýx výrobkox/slipy,tričká.../..u ktorýx zistili,že obsahujú rakovinotvorné prvky 😲 ..ja som zostala v šoku 😲
..1x som malému kúpila u číňana body,ale vzhľadom na to,že po 1.praní povolili stehy..do budúcna som ix odpísala 😠

dolinka
17. aug 2006

expertka aty si sai nevsimla ze v detskych obchodoch predavaju niektore vecicky uplne rovnake ako u cinana, nad *demrom * a v podobnych lacnych putikach ?
to aby si si ziadal od kazdeho vyrobk certifikat o teste nezavadnosti ! inak to asi nezistis...

expertka8
17. aug 2006

... 😲 😠 ...veď práve..toho sa najviac bojím,že takýmto spôsobom asi ťažko zaručím diaťaťu kvalitné,ale najmä zdravé výrobky-oblečenie 😔

dolinka
17. aug 2006

my vacsinou *modu* dedime po bratovej malej..ale ked kupujem, tak sa snazim aby to bola vzdy 100 bavlna. 50 percent z toho v lac. obchodoch, al. sekacoch.. a bodiky kupujem na generalnom u vyrobcu antony fashion.. poznas??

expertka8
17. aug 2006

..jasnééé 🙂 ..aj ja tam xodievam..vlastná predajňa..vlastná výroba...skvelé ceny..čo dodať??..hádam len,že bez malej,ktorá mi stráži kočiar ..tam ani nexodím ☹ ..vždy tam nexám okolo 600,-...mňa pustiť do Anthonyho 😅

ervotoc
18. aug 2006

nazdáááárek,jasne ze rovnaky tovar,bo to kupuju v madarsku,polsku,turecku...viem,bo som tam chodila,tak je to aj v butikoch podaktorych 😉 len u stankara kupiš za 300 v butiku za liter-bo butik-najom,predavačky,atd,ale jasne ze to neplati pre vsetkych,len pre ten rovnaky tovar 😉 ja nekupujem činankovske malemu,bo farbiva atd,darmo tam maš listoček 100%bavlna,hehe ešte si pamatam jak sme ich tam vkladali 😉 pre seby ,draheho si v pohode kupim,ked sa nam to páči prečo nie,ale maly co dostava take veci-a že ich je 😒 koncia vo velkom vreci 😉 ja malemu priplatim,a my sa radsej uskromnime a to neplati len na oblečenie,ale aj hračky-aby boli bezpečne,netoxicke,,,drogisticky tovar,no vsetko... 😉

dolinka
18. aug 2006

.. hracky kupujemeaj my len certifikovane, vhodne pre dieta od isteho veku, ie *putikove*, trznicove obsahuju ftalaty aine *mne * nezname hadam aj skodliviny 😉 😀

janetina
23. aug 2006

Ahojte baby, ja sa este len pripravujem a vzdelavam,babenko cakame az v januari, ale ved viete casu nie je nazvys...
Expertka kde je ten antony fashion? Co dobre sa tam da kupit? Tiez som sklamana s tych burzovych veciciek v detskych obchodoch a ked je kvalita zasa je to nejaka znacka a tam si clovek priplati....DaKUJEM

dolinka
26. aug 2006

.. janetina.. Antony fashion je mala predajnicka priamo vedla vyroby.. v MT spytaj sa na *byvale generalne riaditelstvo*

geegee
27. aug 2006

aj my kupujeme Antony vecicky...maju ich aj v BB

snilko7
27. aug 2006

dokonca aj v našej malej dedinke predavaju vecicky Antony fashion a tiež som s nimi veľmi spokojná

barunka
27. aug 2006

súhlasím so Snilkom... tu to predávajú a majú toho dosť. veci sú to perfektné, len škoda, že prevažne tu majú dupky... tam nám nevlezie chodidlo

snilko7
27. aug 2006

Inak veľmi nám vyhovuje aj tá nová kolekcia v Tescu - Cherooke - aj tie vecičky sú kvalitné, príjemná látka, dobre sa perú a hlavne sa nezbiehajú

geegee
27. aug 2006

ja este odporucim na brusko kremik Pupik...pmaha nam, ked maleho boli brusko

tibike
27. aug 2006

dr.hoj je lepši ako pupik,vide skoro rovnako cena 😉

bellasandra
28. aug 2006

Baby, ahojte , môzem sa opytat ..na co su vlastne tie vlozky pri kojeny...ja som z toho jelen ☹ ...neviem vôbec nic o takychto veciach......dakujeeem 😉

ervotoc
28. aug 2006

to su také tamponiky,su super hlavne na zaciatku,ked este tvorba mlieka je všelijaka,ked niekam ideš je fajn neisť tam s flakom na tričku 😉 daš do podprdy a ideeeeeeeeš 🙂 😀 a nemusiš sa strachovať,ježiši čo ak mi začne tiecť mlieko atd,hm ja som ich len prve dva mesiace ale vyuzivala,potom ta tvorba mlieka bola jak hodinky s našim drobcom hehe 😉 ale je to rozne,pre istotu ich mam pri sebe ked niekam ideme,,

bellasandra
28. aug 2006

ervotoc , dakujem 🙂 bo z tych vselijakych veci som trosku mimo :D

ervotoc
30. aug 2006

z toho si nelám hlavu,ved to všetky 😉 🙂 ked doma nemáš deti či po ruke je to logicke,aj my sme na tom tak boli,hm a aj sme,zas v inych veciach 😉