Kvalitné a nekvalitné výrobky

aris
28. jún 2006

dievcata ked si mozme vymenit skusenosti mozno usetrime par koruniek a budeme o cosi mudrejsie 🙂

bellasandra
30. aug 2006

Veru, veru... 🙂 ale ucím sa pomalicky 😉

ervotoc
30. aug 2006

hehe pomaly dalej zájdeš 😉 aspon nebudeš mať taky zmatok potom 🙂

bellasandra
31. aug 2006

Nooo ten zmatok uz mam 😀 takze, tak...ale neva....mamka stále vraví , ze volakedy sa nepouzívalo nic, a kolko je nas na svete....🙂))) ze nemusím mat vsetko co najdem na nete...ale ked ja som taky maniak,,,,surfujem a potom to chcem..aj ked neviem ci mi to vôbec na nieco bude 😕

ervotoc
31. aug 2006

no jasné,ved vsetci chceme pre deti to naj 😉

cherynka20
19. nov 2006

ja sa chcem spytat...pouzivali sme 8 mesiacov plineky huggies bolisuper,netrebalo casto prebalovat,ale uz sme presli na cislo 4(8-14g)no a su hroznee...maly je po hodine mokry,ale strasne...hlavne,ze tampiu,ze vydrzi v suchu celu noc 12 hodin...no pochbujem teda aspo nas nie... 😒 mate tiez niektora s nimi taku skusenost,ci je to len nas pripad???? 😕 skusili sme aj pampers 4,ale tiez nic moc....tak sme skoncili pri tesco a tie su fajn..najlepsie 🙂 este ani raz mu plineka nepresiakla!!! 😝

ervotoc
20. nov 2006

nesedi vam velkosť 😉

verka
20. nov 2006

my pouzivame na ritku,ked je cervena, weledu 190,-.a inac mala som aj krem tejto znacky,dost drahy a malinky ma take lisaje na lickach.skusila som aj excipial z lekarne,nepomohlo.tak v anglicku je kozmetika vaseline,nieco ako u nas nivea a tym natieram tvaricku a je aj taka na ritku a sme spokojni.esteze mam segru v londyne.
a plienky tiez tesco a aj utierky vlhcene.

daniela1977
20. nov 2006

No pripojim sa aj ja.Tiez sme s muzom dbali na to aby mal maly kvalitne plienky a povecme si uprimne ze nie su zrovna lacne a ked je babo mansie tak sa ich minie neurecne.Potom som skusala hagisky ties som bola spokojna a ras som bola u kamosky a vydela ake plienky pouzivam a povvedala mi s vlastnej skusenosti aby som len tak na skusku vyskusala teskove plienky.No uprimne som si myslela teskove plienky no to urcite ale ked my povedala aj suseda ze je s nimy spokojna tak som ich na skusku zobrala ved nic za to nedam a bola som prekvapena maly sa my v nich vobec neprecikaval tak som potom pri nich aj zostala.maly ma 3,5roka a vlhcene obrisky pouzivam od nivea su podla mna velmi dobre a cez leto na osviezenie ich pouzivam aj ja na zadok mu davam tiez mast od nivea na zaparenini je ties vyborny 🙂 😉

mukky
20. jún 2009

my pouzivame fialove tesco plienky,malemu vyhovuju,a usetrim aj tym,ze ich chodim nakupovat do madarska,minule ma vysli na 180 sk tusim,brala som 12 balikov,a tu stoja 379sk 😠 ,vlhcene obrusky pouzivame z kauflandu,teraz stoja 21 sk 80 kusov,brala som asi 10 balikov..na ritku sudocrem,teraz usetrim opat kupou v madarsku,je asi o 50 sk lacnejsi..hracky kupujem fischer price zvacsa,su drahsie..usetrim aj na strave,nekupujem umele instantne kase,ale varievam malemu domace a zdravsie..

ja proste usetrim nakupmi v madarsku,som setrna,viem usetrit,ale vzdy si kupime to co chceme a mame radi..

najviac asi rodina usetri aj na strave,ja si vzdy vravim ze budem varit z toho co mam doma,vzdy mam plne skrine potravin a plnu mraznicku,ale poznate to,nakupovanie je mania 😀 ,ale od vcera sa drzim..robila som dnes obed len z toho co mame,a zajtra bude pizza,tiez co dom dal,ale nemam drozdie 😝 poslem,manzela,ten na viac mozno nic nekupi 😀

mukky
20. jún 2009

kvalitne potraviny nachadzam aj v lidli...napr listkovy zavin,jablkovy a tvarohovy je neskutocne fantasticky,a za 43 sk 😎

mimka54
20. jún 2009

ja zboznujem z Lidlu "syr balkanskeho typu" mnam mnam

mukky
20. jún 2009

mimka ten v modrom obale?

mavion
21. jún 2009

Ahojte,ja pouzivam obrusky nivea aj krem proti zapareninam,super je sos krem tiez od nivei,akonahle ma mala ritku zaparenu pouzijem a zaberie hned 😀 .plienky pampers a huggies,ale teraz som kupila z lidla tie toujours a su tiez dobre....a este syrova pomazanka z lidla,tak ta je uzasnaaaa.... 😀 😀

elina313
30. okt 2010

Kočky, ja používam plienky Huggies economie a malý sa mi preciká, tak bokom, je jedno, či je to po noci, že teda plienka je plnšia, alebo je to aj 20 minút po tom čo som ho prebalila. Máme cca 6 kg, plienky sú od 5-9 kg, takže veľkosť sedí a aj tak sa mi to stáva. Používala som aj tesco - také zelené boli, keď bol menší tuším to boli dvojky, lebo jednotky sú žlté, aj pri nich sa mi to stávalo aj pri pamperskách ( ale tie si myslím, že už mu boli malé, tak preto ) keď mu dám DM Babylove, tak sa to stáva minimálne, resp. vôbec... aj vy máte takéto skúsenosti s Huggies ?

hanka333
19. nov 2010

utierky, mydla a cistic povrchov od www.mh-hygiena.sk
su dobre a kvalitne a usetrim na postovom lebo posielaju zadarmo

polarkazbb
18. jún 2011

ahojte, neviete co sa deje s firmou s detskym oblecenim antonyfashion? Ich stranka antonyfashion.com uz dlhu dobu nefunguje. Nebodaj sa uz neda tovar objednavat cez net, alebo uz skrachovali?

polarkazbb
18. jún 2011

@dolinka
ahoj, nevies co sa deje s firmou s detskym oblecenim antonyfashion? Ich stranka antonyfashion.com uz dlhu dobu nefunguje. Nebodaj sa uz neda tovar objednavat cez net, alebo uz skrachovali?

pia22
18. jún 2011

@polarkazbb to je firma Antony-slovensky vyrobca dets. oblecenia? U nas ma predajnu.

polarkazbb
18. jún 2011

@pia22
ano, aj v Banskej Bystrici mali predajnu, ale ju pred par rokmi zrusili.
Zaciatkom tohto roku som chcela tovar objednat cez ich web stranku, ale uz ani ta nefungovala. Preto som sem napisala, ci niekto nevie, ako sa daju ich vyrobky (ak este firma existuje) objednat cez web.

polarkazbb
18. jún 2011

@pia22
existuje mailovy kontakt na ich predajnu? Predajna je v Martine, ci v Ziline?

pia22
18. jún 2011

@polarkazbb predajnu maju v Ziline v OC Duben. Mail nemaju nikde uvedeny. Inak, maju prave 30- 50% zlavy. Co by si potrebovala?

polarkazbb
18. jún 2011

@pia22
chcela som kamaratkinym detickam pokupit pyzamka, alebo tricka. Skoda, ze zrusili e-shop...

dolinka
18. jún 2011

@polarkazbb .. mam pocit ze sa niekm prestahovala vyroba, u nas v MT je stale predajna otvorena.. tak isto funguju, o objednavani cez net neviem... mozem sa ti opytat na predajni ked pojdem okolo..

polarkazbb
18. jún 2011

@dolinka
ak by si mohla, tak sa prosim ta spytaj, ako je to s objednavim cez net. Bola by som rada, ak by som sa dozvedela nieco nove o nich. Pripada mi zvlastne, ze ta ich web stranka prestala fungovat. Najskor mi prisiel mail, ze idu stranku prerabat, ze potom bude ponuka e-shopu rozsirena a nakoniec to absolutn nefunguje...

dolinka
19. jún 2011

oki dam ti vediet co som vyzistila

velvet26
28. aug 2011

@polarkazbb veru, stranka im uz nefunguje, no u nas v trnave je predajna a ta funguje normalne...dobre vecicky tam maju a teraz su tam ozaj fajn zlavy..neda sa ti ist do niektoreho mesta?

polarkazbb
14. sep 2011

@velvet26
asi pojdem pozriet do Martina, urcite najdem nieco krasne pre dvojicky

jarka1910
30. jan 2014

V predchádzajúcich starých príspevkoch sú nejaké informácie a kojeneckom oblečení slovenského výrobcu ANTONY. Prosím vás aké máte skúsenosti s touto značkou v súčastnosti?