Kvalitné manikúrové nožničky. Akú značku a kde ich kúpiť?

martina46
3. mar 2009

poradte prosim znacku, pripadne aj kde ich kupit.
chcela by som na nechty aj na zadery, ale take, aby mi "nezuli" nechty a pekne odstrihli aj namensiu kozticku.
mozu byt aj drahsie.

andy80
3. mar 2009

Já mám Nuk, teda pokud mislíš pro děti. Mají zakulacené špičky, takže s nima mičmo nepíchneš, jsou super ostré a dobře se drží v ruce: http://www.4life.cz/detsky-svet/koupani-a-hygie...

andy80
3. mar 2009

A pokud dospělácné, tak jedině http://www.krasa.cz/nuzky-na-nehty-solingen.html

crysmile
3. mar 2009

my mame zo zdravotnickych potrieb klasicke take kovove so zaoblenym koncom, za nejakych 90sk sme ich kupili.. su perfektne, lebo nie su take hrube a pekne strihaju, su ostre.. tieto ostatne sa mi zdali prilis hrube, asi by stiepili nechtiky..

schnek
3. mar 2009

já jsem za Solingen 😉 i Ondřejovi jsem s nima stříhala nehtíky 😉 a na kůžičku jsou skvělý jejich štipky 😉

bezaz
3. mar 2009

matka ja ninke striham nechty cvikackou {neviem, ako sa to oficialne vola}, zda sa mi to rychlejsie ako noznicky, mame dvoje a ani jedny jej nevojdu pod nechtik 😅

martina46
autor
3. mar 2009

ahojte, dakujem za tipy. ja som myslela noznicky pre dospelych a tiez pokukavam po solingen.
jedny totiz mam, ale ten srobik, co drzi casti pokope, sa mi nejako vydral a nedali sa utiahnut,, tak som ich priklepla kladivoma elkom sa to spravilo, ale uz to nie je ono 😒
mimochodom, stali ma cez 1000,-skk 😕 🤐 a bola na ne dozivotna zaruka, ale zahodila som blocek 😅
bezaz, stikacky su super, ale mne vadilo to cik-cak ostrihanie.
inac sa mo s nymi darilo aj pekne zadery odstiknut. niekedy az moc 😀 😝

bezaz
3. mar 2009

matka pre dospelakov mam super manikuru, ktoru som dostala este na zakladke a su tam noznicky, ktorymi si sama striham aj pravu ruku, co je u mna vykon 😉 cik cak strihane nemame zatial, kedze nechtiky ma ninka malinke 😵

katy1979
3. mar 2009

ja mam solingen a na zadery sa mi najviac osvedcil ten cvikacik.

martina46
autor
3. mar 2009

bezaz, no tie malinke nechtiky, to sa este ani o strihani neda hovorit 😀 😵
a tie stare manikury, to ano. moja mama ma nejaku storocnu, asi nie ziadna znacka, ale drzi doteraz! nie je to uz uplne naj, ale stale lepsie ako dnesne priemerne noznicky.
nemate nejaky link, ale slovensky web, kde sa daju solingeny objednat? ja som sice cosi nasla, ale nie su tam ceny.....

beruska2x
3. mar 2009

ja ted koupila nove nuzky od Fi Bocek a vypadaji super pevny, mela jsem manikuru detskou z lekarny a smajdaly jak blazen... 😉

moko123
3. mar 2009

my máme FARLIN a sme s nimi nadmieru spokojní sú zaoblené ale vôbec to pri strihaní neprekáža asi by som nemenila je vela deckych nožnic s ktorymi sme neboli spokojný

,,

denisab32
4. mar 2009

martina46
Mne sa podarilo kúpiť perfektné nožnčky na dovolenke v Grécku, zabudli sme si doma, takže som musela zbehnuť do lekárne...je to značka "mota", u nás som nič také bohužiaľ nevidela ☹

jasumat
4. mar 2009

Určite Solingen

martina46
autor
5. mar 2009

no v grecku, to je zial tazko 😒 ale aspon vidiet, ze vonku sa da vselico kvalitne kupit.
tan solingen teda vychadza najlepsie... 🙂