Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kvalitné nože

magda15
22. nov 2018

Maminky, ake mate v domacnosti noze? 🙂 nejake kvalitnejsie, ci obycajne z obchodu? Ja rada varim, a tak by som prijala nejake lepsie asi uz 🙂 budem rada za nazory

158polica158
22. nov 2018

@magda15 my sme kúpili mamine KDS nože.. sle dobre su aj solinger victorinox...

osky
22. nov 2018

Mam aj keramicke su dobre.
Ale naj noze su od Vikto Inox.
Tie noze ta preziju a bacha-nove su straaaaasne ostre.staci sa nechtiac dotknut a uz sa porezes.ale ja uz ine ani nezhanam.
Na vsetko perfektne.
Maji svoju cenu ale stoja za to.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
autor
25. nov 2018

Ďakujem, asi je to pravda 🙂 predsalen zainvestujem.

mareri
27. dec 2020

mala som keramicke a žiadna sláva to teda nebola. Máme Yaxell, manžel ich dostal k narodeninám od rodičov. Su celkeom dobre, len na mna veľmi ostre

jana_eyre_2
27. dec 2020

Mám kvalitnejšie zepter, už asi 10rokov a stále som ich nemusela brúsiť, sú super.. ale mám aj lacnejšie, tie manžel.obcas nabrusi..

panorek
27. dec 2020

Nôž má byť ostrý tupim nožom sa skôr porezes. Pri krájaní treba dodržovať iba jedno pravidlo čepeľ noža a posledné články prstov musia vytvárať trojuholník takže jemne pokrčené posledné články do vnútra a čepeľou noža sa šmýkať po strednych článkoch. Pri dodržaní tohto základného pravidla nie je možné sa porezat. Osobné používam nože Victorinox sem tam zwilling dobrý nôž je radosť pracovať.

panorek
27. dec 2020

Pri krájaní čepel vždy ťahať smerom od seba najlepšie na muža ak je v blízkosti ruky suché aby nedošlo k vysmyknutiu a poriadne uchopiť za koreň najlepšie 😁

Tu začni písať odpoveď...

Odošli