Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

monkula
1. aug 2009

jeee, aj ja som rak... kedy máš narodeniny? môžeš aj do IP... 😉

cervena_ciapocka
1. aug 2009

pardon, nie dve 🙂 ale tri 😅

cervena_ciapocka
1. aug 2009

v pondelok mi pride ta Omnia od Bvlgari, tak som zvedava co to bude 🙂

monkula
1. aug 2009

Aj mne kúpil MM tri 😀 diesel, bruna a z Avonu..
Healing je od sestry, Gucci, Versace a Ghost od švagrinej z UK 🙂

cervena_ciapocka
1. aug 2009

ja som od Healing Garden pouzivala sprchove gely a mlieka ked som este chodila na vysku, takze ked si teraz z toho nieco kupim tak sa vratim do tych krasnych cias 🙂 😵 aaaaach

monkula
1. aug 2009

aj moja sestra používalla healing garden - white tea, sprchový gel...

cervena_ciapocka
1. aug 2009

aaaa som sa navnadila na HG 😀

monkula
1. aug 2009

aj ty utekáš v pondelok do DM? 😀 😀

cervena_ciapocka
1. aug 2009

az v stredu 😀 lebo poblizku tu ziadnu teraz nemam 😀 sa budem musiet krotit 😅

cervena_ciapocka
2. aug 2009

teraz som si este spomenula, ze uz som mala jednu vonu od Healing Garden 😅 taku tu na spanie 😀 kamilkovu. Bola v takom malom flakone co vizeral ako vecsi lak na nechty 🙂 a bola super
... ale teraz chcem skusit ten biely caj 🙂

roasha
2. aug 2009

teraz v lete" klasika"-DG-Light Blue, 😀
ked je chladnejsie Laura Biagiotti-Laura,CK-Eternity,
v zime mam rada vyraznejsie vone Bruno Banani-Women,resp.Giordani-White gold.
nikdy nemavam len jeden,a samozrejme ich pouzivam podla nalady. 🙂

roasha
2. aug 2009

karkulka/cervena ciapocka/ 😀 ,ty myslim rozmyslas nad nejakou "pudrovou vonou",skus Giorgio Armani-Armani code,ta mi celkom rezala,ale ked som ju mala dlhsie na pokozke,vadila mi/je to sice vecerna varianta,denna je jemnejsia/ 🙂

peppapig
2. aug 2009

K nejoblibenejsim patri vune od Burberry (spis novejsi), Cerruti, Moschino (na leto), Sensi od Armani (na zimu). Miluju spis ovocne vune se sandall wood nez 'kvetinkove' a v zime korenene. Vzdycky mam maximalne 2 parfemy.

Ale poradte me, uz v tech parfemech nejsem tak zbehla, tedy nestacim sledovat novinky na trhu. Uz me dochazi lahvinka, podzim prichazi, tak premyslim co koupit. Nejake typy na novinky na trhu???

roasha
2. aug 2009

inak mne sa este pacia vone od Celine Dion-Enchanting bol krasny/je to vona na zimu,je to asi 2rocna vona,mala aj nove zasa/,pol flasticky som posunula mamine, parfemov mame fakt dost. 😅

roasha
2. aug 2009
cervena_ciapocka
2. aug 2009

Ja som tiez rozmyslala nas Celin dion, lebo som si vsimla ze ma aj 15ml variany tone, ale este som od nej zatial nic ani nevonala.
Neviete mi poradit nejaku jemnu, sladku, taku cukrikovu vonu?

roasha
2. aug 2009

cervena ciapocka,ja som od nej este "nevidela"zly parfem,ju ako osobu "nemusim"ale co sa parfemov tyka.... 😵

peppapig
2. aug 2009

Pro muzika Jean Paul Gaultier Le Male, jednicka na plne care po cely rok, love it. Anebo YSL Body Kouros druhy favorit, dokonce ho musel mit i muj otec, ktery za cely zivot nepouzil ani jeden parfem, ktery jsme mu s mamkou koupily 😅

cervena_ciapocka
2. aug 2009

Moj manzel ma Lacoste Esencial. Ale pouzije ju tak maximalne raz za mesiac, lebo on preferuje spreje. A mne potom hovori, ze ja striedam kazdy chvilu vonavky a jemu taaaak dlho vydrzi 😀

roasha
2. aug 2009

aj u nas tak,ked uz nemam nervy pozerazt rok na jeho/mm/ parfem,odnesiem otcovi,a ten ho s radostou za mesiac minie.
😀

peppapig
2. aug 2009

Jaj to muz muzik by mohl mit i deset 😀

peppapig
2. aug 2009

Tak premyslim, ze si asi udelam vylet do obchodiku pro parfem, jste me navnadily, ale stale si nejsem jista ktery

cervena_ciapocka
2. aug 2009

😅 😵 mate skusenosti s Bvlgari - Omnia Cristaline? hodi sa na jesen?

roasha
2. aug 2009

sme ti poradili,vybrat si musis ty. 🙂
kolke sa mi zdali super krasne,a po pol hodke na tele by som vracala 😅 😀

roasha
2. aug 2009

no bvlgari su take tazsie,na chladnejsie dni ano. 🙂

peppapig
2. aug 2009

Poradte nejake novinky 🙂

Roasha, co ti napriklad nesedlo? Ja vim, ze zalezi to individualne na cloveku, vsak kazdy prakticky vonime jinak od prirody. Ale i tak napis, z ceho se ti dalo vracat 😅

vladkaz1
2. aug 2009

ahojte ja som zatazena na versace no ten mozem teda ,,, 😀

roasha
2. aug 2009

peppa,take ako gabriella sabatini,to mi vonia,ale iba na inych,ja nemam rada tazke vone. 😅

peppapig
2. aug 2009

roasha, to ani nevim jak voni 😅

roasha
2. aug 2009

a este ktory to bol parfem,take cervene kvetiny na flakon/mne smrdel,pritom bol super predavany... 😅