Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

digysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feriva
autor
3. aug 2008

Žasnem aké sú niektoré ženy tupé!Nachápem, prečo reagujú na témy, ktoré považujú za hlúpe a nezaujímavé, máte možnosť reagovať nato čo vás zaujíma, vždy sa tu nájdu nejaké pseudo mudrlantky! Zaujímajú ma inteligentné reakcie a nie kvočky zo dvora!!!

iza
3. aug 2008

hm kvalitní parfém co dlouho vydrží..to je těžký..každá jsme jiná,máme jinou kůži...tzn na každé může vonět i vydržet jinak....
třeba mě fakt voní od DG Light Blue..ale na měnějak přestane po chvíli vonět..nechápu.. 😅
co na mě vydrží zaručeně je : Dior-Jadore, DKNY - Women, Chanel - Chance, Lacoste - Pour Femme, Lancome- Miracle a Miracle Forever a Burberry- taková ta růžová nemůžu si vzpomenout na název 😅

monkula
3. aug 2008

ja milujem parfém Versace-Red jeans... 😵 😵 😵
A mám ešte aj Bruna bannaniho-Pure woman a od Avonu extra ordinary... 😉

melliska
3. aug 2008

holky, já dodnes nenašla žádný parfém, který by mne oslovil, buď mi vůně přijdou moc těžké nebo se mi prostě nelíbí, občas mi voní pánské, takže dodnes používám obyčejnou Niveu 😔 Neměly byste tip na vůni, která je té Nivee trochu podobná?

emjee
15. nov 2008

denisa2214 • 1d • Včera o 01:54
Ahojte, chcem poprosiť o radu pri výbere parfému. Plánujem kúpiť poriadny parfém, nemala by to byť však sladká vôňa. Niečo svieže- možno trošku korenisté. Máte niektorá taký? Vďaka.

marse • 2d • Včera o 09:17
Ja tiez nemusim velmi sladke vone, skor nieco svieze a nevtierave ale co dlho voni preto mam doma vone Giordani Gold od oriflamu, alebo od Lacoste Pink, tiez velmi odporucam vonu Salvador Dalí. a teraz ma zaujala vona Beckham musim povedat muzickovi tip na Vianoce

slnieckova • Včera o 09:19
Oriflame ma este jednu peknu vonu: Serene... nie je sladka, skor korenista.. ale neviem, ci z nej maju aj parfem, ci nie len toaletnu vodu

livi • Včera o 09:20
ja odporúčam laura biagiotti - laura, krásna jemná kvetinková vôňa

titinkaa • Včera o 09:21
dolce gabana - Light Blue úžasnááááá svieža

peja • Včera o 09:29
a podobne ako Light Blue - je Eclat od Lanvinu, svieze, kvetinkove
alebo Funny (Moschino)

blumchen • Včera o 09:54
Versace - Bright Crystal - Naaaaaadherna vona, naozaj!

mikalove • 1d • Včera o 09:57
aj ja pridávam hlas DG Light blue,ale aj hugo boss má všetky super

livi • Včera o 10:03
a taká novinka teraz - lanvin jeanne - tiež jemnučká kvetinovo-ovocná

darina77 • Včera o 10:07
versace bright crystal, hugo boss voman, a teraz som si objednala calvin klein euphoriu tak som zvedavá

vivere • Včera o 10:07
davidoff cool water

livi • Včera o 10:10
a ešte euphoria blossom - tiež kvetinová. tá pôvodná euphoria je inak dosť korenistá

z.g. • 2d • Včera o 10:17
davidoff- echo

zuzitka • 1d • Včera o 11:18
nieco o parfumoch

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja som pracovala vo firme, kde sme dovazali Nina Ricci, Carolina Herrera a Paco Rabanne
.... poznate Premier Jour?

majussa3 • Včera o 11:40
cafky tak ja tiez nejsom na sladke a odporucat mozem tieto
hugo boss: woman, hugo a xxx, mexx ice touch, puma i am going, versace brihgt crystal

veronikahel • 1d • Včera o 11:53
elizabeth arden - green tea - svieža

perla200 • snž • Včera o 13:05
bvlgari-omnia crystalline je bohovský ale teraz sa chystám na gucci -Eau De parfum II.

minusa • 1d • Včera o 13:09
u mna vedie DKNY - Be delicious

nelly3 • Včera o 17:51
ja mam oblubene a vyskusane tieto vone: gucci - rush II, chanel coco mademoiselle - na zimu idealna je trosku silnejsia, DG light blue -uzasna, sarah conor od LR, DKNY-Be delicious-fantasticka a tiez sa chystam na gucci-Eau De parfum II bola som ju ovonat a je fakt uzasna

kiwuska • 2d • Včera o 19:12
zaujimava je thierry mugler - angel

lyongirl • 1d, 22tt • Včera o 20:16
dolce gabana - Light Blue úžasnááááá svieža - titinkaa, aj moja srdcovka to je

zuzana29 • 1d • Včera o 21:33
kiwuska mas dobry vkus. pouzivam ju 5 rokov a asi budem dosmrti. je to moja srdcovka. a mam na nu aj taky stojan specialny. aj ty???

a zase svokre musim pokazde co som na letisku kupit 100ml D&G light blue lebo tam stoji 1 400sk.neviem kolko stoji na slovensku ale zevraj viac. a 50ml stoji na nase 1050sk. zrovna som ich kupovala pred tyzdnom, tak mam presne info.

filipa • 1d • Včera o 22:27
urcite Jean Paul Gaultier - classic - eau de toilette, flakon postava zeny - stale rovnaky a predsa vzdy iny...uz niekolko rokov moj najoblubenejsi..

denisa2214 • 1d • Dnes o 00:57
Baby, ďakujem pekne ...už bude oveľa jednoduchšie ísť do parfumérie, keďže mám od Vás tipy na super vône...

marcaradko • Dnes o 01:21
http://www.parfemy.cz/bvlgari/omnia-crystalline/
jednoznacne tento,robim s ludmi,cize sa stretavam s roznymi nostekami a kazdy je ohureny touto vonou.
min. alebo predminuly rok vyhral vonu roka,niekto ho oznacil za vonu nevesty ja ho volam vona cistoty
je to moj prvy parfum v zivote co mam uz 3-balenie

martina.d.
15. nov 2008

Salvatore Ferragamo - incanot - Shine. Neodolateľná vôňa. Teraz mi prišiel, opäť som si ho objednala cez net. Vrelo odporúčam

m311293
15. nov 2008

já parfémy dostávám, vždy zajdu do parfumerie, vyberu si 3-4 , pak tam pošlu muže a on z těvh vybere to co se líbí i jemu, ale poslední dobou se umí trefit sám.
moji favoriti:
Escada - Into the blue, Escada
DKNY - Be delicious
Jesus del Pozo - Hallowen
Versace - Bright Crystal
Gucci - Gucci II
Davidoff - Cool water

lucenek
15. nov 2008

Yves Saint Lauren-Babydoll
Yves Saint Lauren- In love again
Versace-Bright crystal
Coco chanel Coco madmoseille 😵 luxus!!!!!!!!

m311293
15. nov 2008

Lucenek, Baby doll, hmmmm fajna vůně

lucenek
15. nov 2008

jo jo moje svatební než sem čichla ke coco madmoseille 😵

monkula
15. nov 2008

ja používam viacero parfémov, podľa nálady...
Versace - Red jeans, moja obľúbená... 😵 😵
Bruno Banani - Pure woman
Ghost
Od Avonu - extra ordinary, taká ťažká vôňa, na plesy, večeru...
od sestry mám Healing garden- white Tea, to mám po posilovni, osviežujúca...

nanyka
15. nov 2008

ja v zime najmä Dior - Pure Poison..

inak najobľúbenejší zo všetkých: Paco Rabanne - Ultraviolet 😎

Mademoiselle - bol môj naj tiež roky..len som ho už prejedená..

darina77
15. nov 2008

Mal niekto z vás euphoriu od calvina kleina, je to dobrá vôňa? Objednala som si ju cez net a teraz si robím výčitky, že som si k nej mohla v nejakej parfumke aspoň čuchnúť ale strašne ma láka aj keď neviem prečo, možno aj kvôli obalu

kopcik
16. nov 2008

nanyka: souhlasím s diorem, pure poison. už ho používám asi 4 roky a pokaždé, když dojde, tak si slíbím, že koupím nějaký nový, že potřebuju změnu. no nakonec stejně mám vždycky v tašce pure poison.... 🙂

jakoubka
16. nov 2008

moje nej vůně:

Versace-Bright crystal

CH.Dior-J"dore

G.Armani-Diamonds

Kenzo-A"more

Lanvin-Rumeur 2

Avon-Little black dress

Střídám podle nálady a příležitostí 🙂

audreyd
16. nov 2008

joop! femme - moja naj 🙂

slaviq81
16. nov 2008

Paco Rabanne - ultraviolet - najnajnaj 🙂

z.g.
16. nov 2008

darina, tá euphoria mi prijde dosť výranzná a korenistá

aponchie
16. nov 2008

Van Cleef and Arpels
Givenchy
Opium
Fendi
Boucheron
Cartier
Hermes.... 🙂

achalteke
16. nov 2008

Hot Couture od Givenchy - ten naprosto zbožňuju 😵

nanyka
16. nov 2008

kopcik, vyskúšala si aj darčekový set s telovým mliečkom? ak nie, tak skús, odporúčam 😉
telo je celý deň krásne prevoňané, každý kúsok, môj drahý to zbožňuje 🙂 a je to vždy balené v takej čiernej taštičke, dosť veľkej na moje šminky 😀

wladka
16. nov 2008

cez leto:
DKNY women
DKNY be delicious
Lanvin Eclat D arpege
Moschino Love Love
Bvlgari Omnia Crystaline

cez zimu:
Valentino Rock n Rose
Nina Ricci Premier Jour
Lanvin Rumeur 2
Lancome Hypnose
Bvlgari Omnia Amnetyste
Beckham Signature - nova, sladsia, ale na zimu fajna 😉

tieto pouzivam.. 😉 .. a podla nalady striedam.. 😉

blondiss
30. nov 2008

Vedel by mi niekto poradiť aký je roziel medzi: objednala som si Versace Blue jeans cez net a poslali mi Versus Blue jeans. Tá istá krabica, len miesto Versace je Versus. Lebo všade na nete je na balení Versace. A na tej mojej to nie je. Ďakujem.

kocurik16
30. nov 2008

Far away od Avonu používam síe väčšinou na väčšie príležitosti ked je starší aj denne,ale nedám naň dopustiť. 😀

darina77
30. nov 2008

Blondis a na akej stránke si ho kupovala? Cez e shop alebo bazár? Môže to byť aj napodobnenina.

aponchie
30. nov 2008

ja jsem konecne sehnala asi posledni kus v sirokem okoli a to Rush od G. 🙂

sylvar
30. nov 2008

lacoste touch of sun-vynikajici,ja vune nemenim,se mi nejaka libi,tak ji pouzivam.

silvia.t
30. nov 2008

moj je versace-women 🙂

sikulka10
6. dec 2008

Aj mne prisiel namiesto Versace Blue Jeans, parfem Versus Blue Jeans. Vie mi niekto poradit, ci mi poslali napodobeninu, alebo Versace robi aj taketo balenie tohoto parfumu ? Dik