Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

feriva
autor
26. júl 2008

dievčence, môžu byť letné, ale aj zimné a ak viete, kde sa dá nakúpiť lacno, som z Ba. dík 😝

blovitc120
26. júl 2008

A aké máš požiadavky na parfum? Každému sa predsa páčia iné vône. Ja osobne v zásade nakupujem len cez e-parfumerie, je to tam o polovicu lacnejšie ako vo Fann, neplatím aj priestory, reklamu a mzdy predavačiek.

aponchie
26. júl 2008

ja kupuju jen v parfumerii pac neverim na netu,ze je to origos vetsina 😀 a nevadi mi to ..aspon si ocicham kde co poradim se 🙂

mirik
26. júl 2008

tiez kupujem cez net, je to omnoho lacnejsie a mojou uz velmi dlho oblubenou vonou je D&G ligt blue, mozno trosku otrepana, ale ja ju mozem 🙂

tweety22
26. júl 2008

Calvin Klein CK One - kupis ho o polovicu lacnejsi ako u nas v kazdej sieti drogerii BIPA (najblizsiu mas v Hainburgu) a je to prekrasna vona, aspon podla mna, ja ho pouzivam uz niekolko rokov a nedam nan dopustit 🙂

bambulik
26. júl 2008

Já miluju modrou Lacoste

sirinka
26. júl 2008

cacharel - promesse, lancome - miracle forever, armani - aqua di gio

feriva
autor
26. júl 2008

mám rada vône, ktoré dlho vydržia, kúpila som od elizabosti tak vás cítiť.

sylvie
26. júl 2008

aj ja nakupujem cez net.. parfumerky maju vysoke marze a este vyssie marze maju distributori od ktorych nakupuju..
ale teraz v lete nepouzivam parfum, ale toaletne vody z Oriflame..silny parfem a slnko nie je moc dobra kombinacia..

lendy1
26. júl 2008

nakupuji na Jahodě za cca 1/2 ceny než v parfumerce. Moje best of:
D&G - Light Blue
Lancome - Oui
G. Armani - Emporio Armani

noangel
26. júl 2008

gucci - rush2
thierry mugler - angel innocent
dior - addict 2

nobody
26. júl 2008

fann --- tam je jistota

aponchie
27. júl 2008

noangel shanim panskej gucci rush bilej nevis kde ho maj?
me se libi Fendi Theorema
Chanel Allure
Cerruti 1881
Boucheron
Opium
atdatdatd... 😀 a krem na ruce z italske lekarny S.Maria 😝

blovitc120
27. júl 2008

Aponchie, sú to zaručené originály cez net. Len sa neplatia divoké marže obchodníkom a mzdy distribútorov, predavačiek a celého reťazca, ktorým to prechádza. Berú to rovno z tých istých skladov a vždy mi príde k tomu aj darček. Napr. k 65ml Bvlgari Omnia Cryst. a 100ml Hugo XY mi prišla ako darček Lancome ceruzka na oči, ktorá bežne stojí 26$ cez Stravberry, 100ml Adidas pánska voňavka a ešte 8ml mini voňavka dámska Hugo XX. Platila som dokopy 2710Sk za čo by som vo Fann mala tak ten Hugo XY. Navyše v každej e-parfumerii ti znížia cenu ak niekde na nete nájdeš parfum lacnejšie. To v kamennom obchode nehrozí.

sylvie
27. júl 2008

inac okrem netovej parufmerky, aj v Rakusku al. aj inde v zahranici, my vsade v parfumerkach dali mininmalne 2 vzorky alebo miniatury. a tu na Slovensku som nikdy nic nedostala.. hlavne ze to dostavaju zadarmo od distributora.. 😒 neviem ako je to v Cechach..

aponchie
27. júl 2008

blovits ale jo ja to beru,ale nekoupim to na ebay nebo na podobne strance fakt ne..pac v dnesni dobe sou uplne identicke napodobeniny vseho a ted na discovery ukazovali jak se lide nechavaji nachytat a nikdy to ani nepoznaji pac congove umeji vyrabet vsecko a ted prevazne dior cacharel atd..to radsi ten fann

aponchie
27. júl 2008

hehe ja si koupim v UK Givenchy Organza EDP a dostanu k tomu kosmetickou kozenou tasticku,krem na telo50ml,tuzku na oci,tekute linky,tuzku na oboci,miniatury parfemu Givenchy a rasenku..a jako bonus rozjasnovac na tvar a dekolt v tube.. 😝 takze kdyz si reknu,ze me parfem vystaci cca na rok tak si radsi jednou za rok zajedu na shopping do UK coz neni tak drahe v ramci lowcost letenek nasetrene penize tam utratim vlastne za dvojnasobek toho co tady to uz se hodi ne? 😀

elly
27. júl 2008

No ja miluju Jadore od Diora, krasne voni a dlouho vydrzi 😉

noangel
27. júl 2008

aponchie: vidim ze ebay a eshop u tebe odpada 🙂 nevim to 100% ale parfumerka v outletu freeport to jisti maj tam skoro vsechno, kdyz vydrzis v pulce srpna tam jedu a kouknu jestli maj

aponchie
27. júl 2008

no presne ja na internetove obchody nejsem ,teda jo ,ale ne na parfemy jidlo a zbozi co podleha skaze proste tomu neverim..btw kukni budes hodna pac sem slysela ,ze panskej gucci rush se uz nedovazi a nejsem schopna najit info 🙂

cikyta
27. júl 2008

Ja som teraz dostala Versace parfum+tel.krém+sprch. gel.v takej krásnej čiernej krabičke.Aj flakonik je prekrásny-a tá vôna...hm...Asi sa budem len na Vianoce vonať-nech si ju šanujem...Nič lepšie som nemala.To mi kamoška z Prahy doniesla a viem si živo aj tú cenu predstaviť-ako ju poznám!... 🙂 🙂 🙂 mám radosť,tak sa chválim.Prepáčte 😅

certica
27. júl 2008

my tiez vo velkom kupujeme cez net. jednak uz osvedcene vone a ked chceme s muzom nieco nove vyskusat, vybehneme do predajne a potom objedname cez net. je to lacnejsie a vzdy dostatneme aj nejake tie darceky alebo vzorky naviac.
vidim, ze D+G light blue je patri medzi oblubene 😀 , tiez ju mam rada. dost dlho som pouzivala napr. hugo boss woman.
a este ma napadla jedna super panska vona, len neviem presny nazov - jaguar...

aponchie
27. júl 2008

me napadla nadherna panska vune Swiss Army 😝

certica
27. júl 2008

aponchie a co je to zac? nemam rada sladke vone...

wladka
27. júl 2008

ja tiez zasadne cez net..presne jak certica...ale tak, ze co je v akcii, idem onuchat, a doma objednat ak sedi.. 😵

nina ricci - premieur
valnetino - rock rose
lanvin - rumeur2 - a aj tie vyssie cez zimu, su syte a silnejsie..
lancome - hypnose -- moja naj naj vona
lanciv .. eclat d arpege - mam toto leto, je lahsia..

moschino - love love, a DG light blue boli favority vlani, ale uz som sa ich presytila, ze tento rok som sla na nove 😉

objednavam od parfums.sk, a obcas aj testery, atie su silnejsie 😉

panska??

versace - eauch fraiche man 😵 😵 zatial favorit

darina77
28. júl 2008

Mne sa páči Dior adict2
Versace bright crystal
dali ruby lips

biela
28. júl 2008

pánska Bvlgari Aqva
dámska Gucci II
nekupujem v obchodoch, vozí mi to známy zo zahraničia, je to lacnejšie...

sakura77
28. júl 2008

dior-jadore-kraaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaa
a upne ineho stylu ale tiez super Bvlgari-amethyst

binki
28. júl 2008

Bulgari - Rose Essentielle
Nina Ricci - Nina
oba jsou skvělé!