Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

monciq
5. aug 2009

no ja mám doma -
Celine Dion - Enchanting (krásna elegantná a zmyselná vôňa, len už sa mi míňa a bojím sa, že ju už nezoženiem)
Oriflame - Divine - trošku ťažšia ale aj tak super (používam hlavne v zime)
TOP 1- Lacoste - Touch of Sun - to je tak nádherná letná vôňa, že ťažko ju niečo prekoná u mňa
TOP2 - Versace - Bright Crystal - jemné, ženské, rafinované, proste super. Priateľ sa jej nevie dovoňať 🙂

julca80
5. aug 2009

ahojte 🙂
moje naj vone su: Gucci Rush 2, D&G Light Blue alebo DKNY Be Delicious.

Kocky, ktore mate radi tento sviezi typ voni, poradte prosim, ktore su im este podobne? Rada by som vyskusala aj nieco nove, tomu podobne. 😉

.danda.
6. aug 2009

achalteke: díky, tak to si můžem notovat 😉 "Hotík" je moje krevní skupina 😉

bellada
6. aug 2009

julca - skus napr. Cerruti 1881 pour Femme alebo Cerruti 1881 Fraicheur d`ete
Davidoff Cool Water Game, Hugo Boss Woman

nikollette
6. aug 2009

Moja oblubená: D&G Light Blue
Ale je viac dobrých 😉

julca80
6. aug 2009

bellada diky moc za super tipy, urcite jeden z nich v najblizsej dobe vyskusam 😎

cervena_ciapocka
20. aug 2009

Skusali ste uz Avril Lavigne Black Star 😵 je skvela
Paci sa mi ako vonia a aj na mojej pokozke je vyborna
obsahuje v sebe nejku zlozku co sa mi velmi paci a uz davno som to hladala, lebo naposledy som nieco take citila pred 7 rokmi 😅

monkula
20. aug 2009

ahoj čč... už si zohnala tú Healing garden?

cervena_ciapocka
20. aug 2009

ahoj 🙂 este nie 😀 nejak moje cesty stale vedu mimo drogerie 😀 😀
ale dnes som ovonala tuto Avril a waaaaw 😵 😵 uplne sa ku mne hodi ... mam totiz rada aj image ako ma Avril 😅 len do prace musim chodit slusne lebo by ma vyhodili 😀

monkula
20. aug 2009

no, mne Avril nesedí... ale skúsim ooňat 😀

cervena_ciapocka
20. aug 2009

mne sa zda taka sladka ako mam rada, proste ziadne citrusy a ovocie

cervena_ciapocka
20. aug 2009

myslela som na prvy pohlad a ked som o nej citala, ze ktovie co to bude, ale som velmi milo prekvapena 🙂

monkula
20. aug 2009

Aj si si ho kúpila? 🙂

leishmania
20. aug 2009

ja som akurat dostala marina de bourbon princesse a je super...

pouziva niekto Van Cleef & Arpels, som dostala ale mne ta vona nejak nesedi

monkula
20. aug 2009

jeej, ahoj leish... dlho sme sa nestretli... 🙂
no, ja ten parfém ani nepoznám... 😅

peroli
20. aug 2009

DKNY Be Delicious - zelené jablíčko 😵 😵 😵

mirela
20. aug 2009

juka80 - tiez pouzivam Hugo Boss Woman ... je sviezi, super, nevtieravy ... ten pouzivam uz dlho 🙂

leishmania
21. aug 2009

cau monkul 😉

no ja mam doma uz 2-3 parfemy co som dostala a nepouzivam tak by som ich aj predala, len neviem ci niekto kupi otvoreene...a tento Van Cleef & Arpels je taky sladsi, tak to viem ze nebudem ja pouzivat...

inak mam rada este

http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.63... versace bright crystal

http://img.muare.vn/LukeLuke/ChanelMademoiselle... chanel mademoiselle

bellada
21. aug 2009

pouzivate niektora parfemy Vera Wang? najviac ma zaujima Princess alebo Rock Princess, vonaju vam?

mirustek1
21. aug 2009

ahojte-aj ja mam rada svieze vone,mam doma Versace-bright crystal,Bvlgari-ommia crystallline,ale najviac sa mi paci Max Mara,mate ju niekto?je super...ja som uz poskusala vselico,ale tieto mi najviac sedia,aj ked Versace sa mi zda slabucka,cez zimu pouzivam trochu tazsie parfemy

grettka
21. aug 2009

len taka mala poznamocka tym, ktori maju zaujem o healing garden, ze sa uz k nam nedovaza, resp. asi ani nevyraba... vlani bol velky vypredaj vsetkych HG voni a uz ich neodstat, mozno niekde vynimocne nejaky ten jeden vyrobok ☹
Mam este trochu "bieleho caju" ale setrim si ho, lebo neviem, cim ho nahradit.

cervena_ciapocka
21. aug 2009

monkula - este som nekupila ale "nenapadne" som naznacila manzelovi 😀

mirela - ja som skusala "Hugo Boss Woman" a nejak mi to normalne smrdelo 😒 ale to je len moj nazor, nechcem nikoho odradit, to len mne vonia vsetko nejak inac 😅
napriklad aj taku "Bvlgari Ommia Crystaline" mam, aj ju nosim, ale som rada ze mam len 25ml lebo je to taka pre mna neosobna vona 😨

grettka - ale v obchode som este videla telove mlieka a sprchove gely HG 😕 ci to uz len vone sa nedovazaju?

grettka
21. aug 2009

nedavno som vonala dost noviniek: versace versese (zelena) - svieza letna,
potom armani idole - silnejsia, sladsia, povedala by som skor zimna vona,
lanvin eclat - limitka v oranzovom flakoniku - velmi podobna klasickemu fialovemu eclatu len trochu viac ovocnejsia,
moschino light clouds - je letna, ale zvlastna, ale ma krasny flakon,
a nakoniec lancome hypnose senses - ruzova - lahucka jemna vona

grettka
21. aug 2009

cervena_ciapocka to su uz len posledne kusy na vypredanie

mirela
21. aug 2009

cervena_ciapocka - ved kazdy hovori svoj nazor, mne vyhovuje, tebe nie, je to uplne v poriadku 😉 ... napr. mam doma aj Versaceho - Bright crystal, voni krasne, ale minuly rok ako som bola tehotna, bola som viac citlivejsia na vône, pachy, tak mi viac vyhovoval moj osvedceny Hugo Boss Woman, je taky sviesi, nenapadny. Versaceho si davam na prilezitosti - rodinne, ked idem do spolocnosti, hoci do prace som ho nosila bezne pred tehu 😉, a Bossa denno denne 😝 tot môj nazor

lucaska
21. aug 2009

aj mne sa strasne pacil Versace-Bright crystal, bozska vona............................ 😉 teraz ho ma aj kamoska a aj jej sa paci ta uuzasna vona.................

peppapig
26. aug 2009

Holky, akorat jsem shlidla novou reklamu (doprovazi ji pisen od George Michael) na D&G, parfemy jsou ocislovane (nepamatuju ta cisla). Uz jste to nektera odzkousela??

peppapig
26. aug 2009

Tak uz jsem to prosmejdila. Mela jsem malo casu, ale jeden z rady me voni nadherne, urcite si koupim na letisti za nizsi cenu, ted nevim, ktere to bylo cislo, ale velmi se podoba Burberry. Jeste ho mam na ruce, mnam 🙂

pancake
26. aug 2009

ja nedam dopustit na Angel. milujem tu vonu, a pouzivam asi 7 rokov. 😵 😵 😵

aponchie
27. aug 2009

kolik stoji asi Chanel Allure EDP100ml ve free shopu oproti bezne siti?